Wacken Metal Battle (Greece), NATIONAL FINAL, APRIL 11 @ AN club

χαχα:lol:…ποιος τα λεει αυτα ρε?..Μαλλον δεν εχουν ιδεα τι γινετε στην underground. Να φανταστεις οταν παιζανε οι Insidead ,ηθελα να παρω μπυρα κ εβλεπα τοσο κοσμο μεχρι το μπαρ που ελεγα "ασε να τελειωσουν κ παιρνω μετα "…πανω απο 400 ατομα στο νερο.

Ντάξει με 2-3 τίγκα συναυλίες το χρόνο στο Αν αποκτάμε σκηνή?

Εντάξει ρε φίλε, άμα ο μέσος μεταλός πήγαινε σε ΟΛΕΣ τις underground συναυλίες που γίνονται σχεδόν κάθε μέρα τότε δεν θα είχε λεφτά ούτε για τσίχλες. Μπάντες υπάρχουν (χιλιάδες μάλιστα), οπαδοί υπάρχουν, ευκαιρίες υπάρχουν άρα συμπεραίνω ότι ελληνική σκηνή υπάρχει…

καλα τι λεμε τωρα?? συναυλιες με εξισου δυνατα ονοματα δε συγκεντρωνουν ουτε 100 ατομα… και αυτος ειναι ο κανονας… του οποιου υπαρχουν και εξαιρεσεις…

Δε διαφωνω καθολου…εχω παει κ εγω σε underground gigs με 70 ατομα tops κ ξερω οτι ολα δε μαζευουν καθολου κοσμο κ οσες φορες πηγα δε περασα καλα…αλλα προχτες το Battle ηταν φισκα κ σε αυτο σιγουρα βοηθαει το γεγονος οτι ειναι το Wacken στη μεση κ ο κοσμος γουσταρει να βλεπει μπαντες να ανταγωνιζονται αντι να συναγωνιζονται (οπως εγω)