Οι ΘΕΟΙ Warrior Soul ξανά στην Αθήνα! 22-23 Νοέμβρη

Ξαναερχονται για 2 μερες στην Αθηνα στις 23 και 24 Νοεμβριου!!!:D:D:D

ω, ναι αληθευει!! ΠΑΜΕ ΧΑΜΕΝΟΙ ΛΕΜΕ!!!

:vibrate::bounce::vibrate: Αλήθεια λέει!

Μόνο που λέει 22-23 το σάιτ τους. Bέβαια, λέει για ροντέο, αλλά εκεί παίζουν οι Callisto αν δεν κάνω λάθος.

Κάβλα ένηγουέη, κι αν δεν είναι αλτεργκάου ακόμα πιο κάβλα!

Και οι φαντάροι μη βιαστείτε να ρίξετε πλερέζες, μάλλον στην ορκωμοσία σας θα ναι.

Τι εισητήριο είχε την προηγούμενη φορά;

Μήπως χρειάζεται καινούργιο θρεντ;

Ε ανοίχτε το!:stuck_out_tongue:

αλλά να λέγεται “ΞΑΝΑέρχονται οι WARRIOR SOUL με τον Kory Clarke!”

Να χασω Ουλβερ παλευεται.

Μελβινς, νταξει, θα τους δω εξω καποια στιγμη.

Ε οχι Warrior Soul ρε παιδια. Παει πολυ.

οποιος δεν ερθει αυτη την φορα να του καει το βιντεο! μουχα μουχαχαχ!!

fuck yeah!!!

PLASTIC LEADERS SEEM LIKE INSECTS
TORTURED CITIES LOST BEYOND
PLEASURE FILMS OF LANDSCAPES DYING
DIRT ON ROYAL GOWNS

GET DOWN!!!

Συνεχίζουμε να αποθεώνουμε εδώ. Μοντς μεταφέρετε τα ποστ…

Έντιτ: το φλεβάρη που ήταν άλτεργκάου είχε 28 έουρος. Ελπίζουμε σε φθηνότερο καθότι διήμερο…

ποιος χρειαζεται καινουριο θρεντ?? HERE’S TO THE LOOSERS, ALL THE IMPERFECTS, CAUSE I THINK YOU ARE BEAUTIFULL…BEER & BOURBON ROCK N ROLL…

Tο φλεβαρη πηρε πουλο λογω εισιτηριου, τωρα μαλλον καιω discharge, φαντασου που φτανουμε!!!

Ε ναι. 28-30 μου φαίνονται πολλά! (Όχι ότι δεν θα αξίζει σαν εμπειρία-άλλο αυτό)

Επίσης, εφόσον είναι rodeo και πάλι alterground είναι.

καταλαβαινω τις οποιες οικονομικες δυσκολιες αλλα μην το μετρατε με λεφτα… ειναι αδικο…

Aδικο ειναι να επιλεξω μεταξυ σε δυο μεγαλες αγαπες… discharge or warrior soul??? Με τους tankard σεδομενους παντα

Και με Senser πριν και Melvins μετά!

Εγώ ήδη “έκαψα” τους discharge, όπως ο Cynic, που σκεφτόμουν να πάω, και το σκέφτομαι και για tankard!

Περιμένουμε τιμή.

Κι εγω μια απο τα ιδια. Μετα το περσινο γαματο λαιβ με καλο εισητηριο το ψηνω…

ΤΕΛΕΙΑ!!!

δεν πρεπει να το χασω παλι αυτο…

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Η πρωτη φορα ηταν μαγικη, αλλα με απαραδεκτο ηχο. Η δευτερη (δεν αποκλειω και τριτη) φορα ελπιζω να εχει καλο ηχο. Φυσικα, θα ειμαι εκει τουλαχιστον την Κυριακη.