Wasp ρε! 20/11 σαλόνικα, 21/11 αθήνα

ή πιο απλά, μόνο οι μπύρες στο μπαρ δεν είναι προηχογραφημένες… :p:p:p

Τότε για το Crimson δε γινόταν αλλιώς, εφ’ όσον θέλαμε ο δίσκος να ακουστεί ακριβώς όπως στο studio. Τα υπόλοιπα κατακριτέα φυσικά.

Μπα ούτε τα φωνητικά του είναι προηχογραφημένα. Γι αυτό όταν τους είχα δει στο Γκαγκάριν πριν 2-3 χρόνια άκουγες μόνο μια βραχνιασμένη γκαρίδα. Ακόμα το κλαίω το 30αρι από τότε. :stuck_out_tongue:

Δύσκολο το βλέπω για τους Motley να έρχονται σύντομα. Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

Μα εσενα λογικα θα επρεπε να σου αρεσει. :stuck_out_tongue:

Οταν ειδα τις ημερομηνιες χωρις της Ελλαδας στοιχιματιζα οτι Αθηνα θα ερθουν 21/11…Και ετσι εγινε…

Και φυσικα για μια ακομη φορα (3η) θα ειμαστε εκει…

ΝΑΙ ΡΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!
ο χειμωνας προβλεπεται γαματος!!!

Όχι όταν πάω να ακούσω WASP. :stuck_out_tongue:

στα υπόψη η έλευση του Blackie και της παρέας του…

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! ελπιζω…

To Animal το παίζουν ποτέ live ή τζάμπα θα ματαξαναπάω?

Δε το παίζουν, αλλά τσάμπα δε θα (ξανα)πας!

E ρε γαμώτο γιατί?:frowning: Δεν πειράζει θα ξαναπάω για το χαβαλέ!!! Ωραία θα περάσουμε:D

Κοπέλα πράμα και να γουστάρει Animal… :roll: Τστστστσ!

Πες μας ότι σοκαρίστηκες κιόλας…:p:p:p

:stuck_out_tongue:

Κρίμα που δε το παίζουν πάντως. Ελπίζω ο να αλλάξει γνώμη κάποια στιγμή ο αρχηγός!

Προσωπικα εκεινη η βραδια ηταν η καλυτερη απ’οσες τους εχω δει (3).
Χειροτερη μακραν η εμφανιση στο Γκαγκαριν που ειπε ο Φιλιππος.

Θυμαμαι την πρωτη φορα που ανακοινωθηκε οτι θα ερθουν, τι προσμονη θεε μου!!!8O Δεν ειχαν πατησει ποτε εδω και ο Μπλακυ σ’εκεινο το live κατηγορουσε τους διαφορους “promoters” γι’αυτο… πλεον μας ερχονται πιο συχνα και απο τη ΔΕΗ.#-o
Παντως τοτε παρ’ολο την πορωση της 1ης ΦΟΡΑΣ:p παιζει και να ειχαν περισσοτερα προοηχογραφημενα απο το Crimson Idol.[-X Οσο μεγαλη και να ηταν η πορωση, δεν ηξερα για τα προηχογραφημενα αφου δεν τους ειχα ξαναδει live και η αληθεια ειναι πως καπως γκρεμιστικε η εικονα που ειχα μεσα μου για παρτη τους.:frowning:

Πολυ δυσκολα παντως θα ξαναπαω.

Εδω ηθελα λιγο να σταθω,ειναι αληθεια οτι παιζουν λιγο playback? Και για το σετλιστ ηταν οσες φορες ηρθαν μικρο σχετικα?

Εγω απλα θα σου πω οτι μια συναυλια WASP ειναι παντα ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

Όπως τα λέει ο Άλεξ είναι!

http://www.youtube.com/watch?v=wo4zAkYdQWU

Long Live The King of Mercy!