Wasp ρε! 20/11 σαλόνικα, 21/11 αθήνα

Είσαι μεγάλη κόπια όμως…!

Την 1η φορα που τους ειδα (2006) απογοητευτικα παρα πολυ…Με το ζορι 70 λεπτα, χωρις καν support και γενικα αθλια εμφανιση…Ειπα τοτε οτι αν ειναι ετσι τωρα οι WASP καλυτερα να μην τους ξαναδω…

Την επομενη χρονια αθετησα το λογο μου και η αιτια ηταν οτι επαιζαν ολο τον αγαπημενο μου δισκο τους (Crimson Idol)…Η 2η λοιπον φορα (2007) ηταν μακραν καλυτερη και μου αλλαξε καπως την αποψη προς το καλυτερο…Βεβαια υπηρχαν καποια προηχογραφημενα τα οποια για τον συγκεκριμενο δισκο ειναι αναγκαια αλλα γενικα περασα ωραια και ηταν μαγικα να ακουω και να βλεπω το δισκο που με εκανε να τους λατρεψω live ολοκληρο μπροστα μου…

Εν ετοι 2009 και ετοιμος για μια 3η πλεον φορα νομιζω οτι θα ξεκαθαρισω αν μου αρεσει να βλεπω συναυλια τους…Και αυτο γιατι κατα 90% θα τους προτιμισω απο τους Tankard…Οχι οτι δεν μου αρεσουν οι Tankard, το αντιθετο μαλιστα, αλλα για τους παραπανω λογους…

Το σκορ ως τωρα ειναι 1-1 και στο χερι του Blackie και της παρεας του ειναι να προηγηθουν των κακων τους εμφανισεων…

Σε διαφορετικη περιπτωση θα με εχουν να τους ζητοκραυγαζω πλεον μονο μεσω των υπεροχων δισκων τους…

παιζει να παιξουν τιποτα απο το crimson idol?? γιατι τους ειχα χασει το 2007…

Στανταράκι είναι το Chainsaw Charlie και το Idol.

ε κατι ειναι κι’αυτο… να παιζανε κ το arena of pleasure…

το Idol κομματάρα!!! Επίσης θέλω να ακούσω πολύ και Wild Child, Widowmaker, Love Machine, The Real me, I wanna be somebody και Sleeping. Για αυτά δεν το διαπραγματεύομαι. Τα θέλε απαραιτήτως!!! :D:D

το πηραμε κ το τικετακι… αντε να περασουν 2 μηνες τωρα!!!

Από περιέργεια, ποιό νούμερο έχεις?

Γιατι απο τοσο νωρις?:stuck_out_tongue:

Τιμή?

30 euros

Νο 0019…

οταν ειναι σιγουρο οτι θα παω σε μια συναυλια παιρνω το εισιτηριο απο πολυ νωρις…δεν ξερω γιατι… ισως απο την ανυπομονησια…

? 30 για Wasp… οκ…

καλη τιμη ειναι πια!!!

Νωρίς νωρίς πήρατε εισιτήρια. Θέλει 2 μήνες ακόμα!!! Και freedom έχεις ένα κόλλημα με τον αριθμό των εισιτηρίων??? Να το προσέξεις :stuck_out_tongue:

Αχχχ…περιμένω αγωνιωδώς να δω W.A.S.P. …δεν τους έχω δει από κοντά…:frowning:
καθώς στο Rockwave η συναυλία ακυρώθηκε…[-X

Να δω πού θα πρωτοπάμε φέτος ρε γαμώτο μου!!!:-s

Λεφτάαααααααααααααααααααααααααααααα…:?

Στο κάστρο που έκανες διακοπές δεν βρήκες κανένα κρυμμένο θησαυρό στην άκρη του ουράνιου τόξου? Ανεξήγητο!

πωωω…συμφωνώ απόλυτα :?
οϊμέ!![-X