Wasp ρε! 20/11 σαλόνικα, 21/11 αθήνα

ανεξήγητο ιντίντ…

Αυτή την φορά δεν τους χάνω, τό’χω κάνει τάμα:p:!:

εγω βεβαια ειμαι στο διλλημα wasp η tankard?? τους wasp τους ειχα δει προπερσυ στο crimson idol tour ενω τουσ αλλους δεν τους εχω δει ακομα…αλλα ολοι φιλοι γνωστοι με ψηνουν για wasp:p

Thrasher ανθρωπος εχει και διλημμα… [-X

Υπερ : Τhrash,ξυλο,μοσ,φτηνο εισητηριο,μπυρες.

Κατα : αρ γιου σηριους ?

χιουτζ χανγκοβερ:lol::stuck_out_tongue:

Πήγαινε W.A.S.P…και καπάκι Tankard…στας Σέρρας:p:!:

στο ενα μονος στο αλλο με παρεα:pκαι παλι tankard eee??

Σαν αυτο ενα πραγμα ε?

Μονος ? Ελα τωρα.Θρας συναυλια.θες και παρεα ? Ασε που θα ειμαστε αρκετοι απο το φορουμ εκει.

για αυτο με θες και μου προτεινεις να ερθω για να με περιποιηθεις στο pit??χαχαχαχαχαχαχαχ:p

Mα γιατι παντα μου 'ρχεται στο μυαλο αυτο το εξωφυλλο τις μερες που εχω απιστευτο hangover?? :lol:

Για να δω ποιός θα πάει Tankard μετά από αυτό:

W.A.S.P. Concert at B1 Maximum Club, Moscow, Russia


Edit this setlist | More W.A.S.P. setlists

Καμαρώστε 80ίλα!

Νομίζω πως θα μας αφήσει τα μυαλά στο χέρι φέτος.

Arena of pleasure???

ΠΩΩΩΩΩΩ… θα τα σπασουμε…

Τρελο σετλιστ, κυριως λογω του

[SPOILER]Απορω πως το θυμηθηκανε. Θεοκουφο.

[/SPOILER]

Τσις πτάνας.

Γιάννη άκυρο τελείως!

Θυμάμαι που μου έλεγες πόσο θες να ακούσεις το Real Me κάποια στιγμή!

Ωραία θα περάσουμε!

Περίμενα να δω και κανα Crazy…

Ω, ναι, εκει επεσε το ματι μου σε δευτερη φαση. Και γνκ

[SPOILER]…περαν αυτων των δυο, μπορει να παιζαν κατι Headless Children και Arena of Pleasure ανα καιρους, το Arena συγκεκριμενα το παιξαν δυο απ τις τεσσερεις φορες που εχουν ερθει, αλλα και παλι, βαλανε καμποσα μαζι που δεν εχουμε ακουσει και τοοοσο. Δεν το λες ‘‘πσαγμενο’’ σετλιστ, περισσοτερο ‘‘οτι πρεπει’’ για καποιον που τους εχει ξαναδει, πραγμα που ειναι και το καλυτερο για μια χωρα που επισκεπτονται τακτικα απο το 2004. Πολλα συν και για τα καλα κομματια του Dominator, τα οποια ειναι ο,τι πρεπει για εναν Wasp οπαδο των 00’ς, σαν και του λογου μου. Κριμα που δε θα μπορεσω να τους δω αυτη τη φορα, επειδη οσο κι αν εχουν πεσει στα λαιβ απο θεμα αποδοσης, παντα* τους απολαμβανω ρε γμτ.

*Ατυχης η εμφανιση του 2006 βεβαια, την εχω διαγραψει απο τη μνημη μου, προσωπικα. Ηταν τοτε που ο Μπλακης ειχε το προβλημα με την καρδια του.[/SPOILER]

I see.

[SPOILER]Έχω κωλοχαρεί για το Headless Children! Δηλαδή το σκέφτομαι και με πιάνει τρέλα.

Επίσης διάβασα ότι στο σετλιστ υπήρχε και το Hold On To My Heart αλλά έμεινε απ’ έξω τελικά. Οπότε ίσως περιμένουμε να αλλάξει 1-2 κομματάκια.

Από το καινούριο θα ήθελα και άλλα κομμάτια, ίσως να χώσει τίποτα αργότερα, όπως το Crazy που λέει και η NC.[/SPOILER]

Δυστυχώς ο Blackie έχει τραβήξει Χ σε δισκάρες όπως τα Dying For The World και Still Not Black Enough. Γιατί?:frowning:

Hellion??? 8O 8O 8O

ομολογώ ότι δεν το περίμενα.
μακάρι η 4η φορά που θα τους δω να είναι και η καλύτερη.