Wasp - The Neon God - Part II (The Demise)

Χε Χε Χε , το εχω στα χερια μου , εδω και 2 μερες και το ακουω συνεχεια … το μοναδικο που εχω να πω οτι ειναι ακριβως οι φυσικη συνεχεια , του Part I , ολα τα Songs στεκοντε στο ιδιο υψος μεταξυ τους , αποδεικνυοντας για αλλη μια φορα οτι οι Wasp ειναι “μεγαλοι” . Δεν εχω να πω κατι αλλο , αν σας αρεσε το Part I τοτε επενδυστε αφοβα … και στο Part II . Ανυπομονω να τους δω Live απο κοντα , για να τους ευχαριστηθω μολονοτι , στο Rockwave , δεν μπορεσα να τους ευχαριστηθω λογω του κακου ηχου που ειχαν .

metaniwnw pou to phra, alla to phra gia na ta xw ola… xeirotero tou metriou 1.

Δεν πιστεύω ότι είναι για πέταμα, αλλά εμφανώς χειρότερο από το πρώτο. Πάντως όπως έχω ξαναπεί αυτό το σοβαρό στυλάκι των WASP μ’ αρέσει, άσχετα αν στα Live στη χώρα μας δεν πολυτράβηξαν… Θα τα είχαν κοπανήσει προφανώς…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εσένα πότε θα σε κοπανήσει κανένας…

Εσένα πότε θα σε κοπανήσει κανένας…[/quote]

Eμ … του χρειαζεται βεβαιως βεβαιως … :roll:

Και τα δυο αλμπουμ στεκονται πολυ καλα, ειδικα αν τα δει καποιος σαν συνεχεια. Οι WASP αποτελουν την πιο ευχαριστη εκπληξη μια και συνεχιζουν επαξια να προσφερουν ποιοτικο metal.

δεν ειναι και τόσο κακό οσο λέγανε. Sympatic ! Sympatic! :lol:

Σε σχέση με το Part 1 είναι μέτριο …