Wasp

οπως ειπα [I]έχουμε πήξει στις επανακυκλοφορίες… [/I]
και γενικα…

πάντως για αυτούς που δεν έχουν τους δίσκος μια χαρά ευκαιρία είναι…
άλλα για αυτούς που τους έχουν είναι μια χαρά…πρήξιμο…!!

Ας εβαζαν μεσα τιποτα καινουριο ρε γαμωτο, ενα Dvd, κατι…

Άκουσα φήμες για καινούργιο cd το 2011

πάντως οι w.a.s.p. είναι από τα λίγα συγκροτήματα που βγάζουν cd από το 80 και ακόμα γαμάνε

Για να δούμε!!!

Σε δημιουργικο οιστρο ο Blackie, στα live γιατι μας τα χαλαει δεν ξερω…

live video του The Great Misconceptions of Me που ο Blackie το νιώθει πραγματικά…σε μια στιγμή δακρύζει κιόλας :!:

Πως ξενερώνω που ΑΚΟΜΑ δεν τους έχω δει. 3 φορές ξεκίνησα να πάω και ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ γινόταν μια στραβή και έπρεπε να το αναβάλω… :confused: :confused:

υπάρχει στην εκδοσή με τα 2 cd στο the crimson idol…(ήχος)

αχ παναγία μου…:roll:

δώστε μου κάποιος μερικά εκατομμύρια να γυρίσω την ταινία … υπάρχει έτοιμο πλάνο για κάθε σκηνή/στιγμή…δεν θα το μετανιώσετε…

Πως δεν ειχα δει αυτο το βιντεο πιο πριν…Ισως η καλυτερη live εκτελεση του κομματιου που εχω δει!!! Ρε παιδια οντως δακρυα ειναι η σκουπιζει τον ιδρωτα του:p:p???

Ποσο κριμα που δε τους εχω δει ακομα…:frowning:

κριμσον με διαφορα χιλιομετρων

Εγω σε εμπιστευομαι παντως…

Astaldo και T.S.A.F.L.A.S. και εγω στεναχωριομουν που δεν τους ειχα δει, αλλα φετος που τους ειδα ηταν πολυ μετριο το live και απογοητευτικη η διαρκεια του…

Πώς λεγοταν η μπαντα του blackie με tommy lee…???

Μπας και εννοείς με τον Nikki Sixx? αν ναι τότε λέγονται Sister

TO CRIMSON IDOL EXEI ΓΙΝΕΙ ΤΑΙΝΙΑ…???

Νομίζω ο blackie είπε ότι έχει γυριστεί αλλά δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα

οχι ρε…είχε γίνει ενα βιντεακι παλιά για το mtv…

νομίζω σε συνέντευξη είχα ακούσει τον μπλακι να λέει κάτι τέτοιο…αλλά δεν θυμάμαι σε ποια :stuck_out_tongue:

εχω την εντύπωση οτι θα ήθελε , αλλά θα έπρεπε να ειναι κάτι προσεγμένο και ειναι πολύ δύσκολο καθώς θα χρειαζόντουσαν πολλά χρήματα…

Δεν θεωρω οτι ειναι κατι το τοσο δυσκολο, μακαρι να ασχοληθει καποια στιγμη και να βγει σε ταινια, θα ειναι σιγουρα κατι μοναδικο.

Παντως πριν λιγα χρονια που παιξανε ολοκληρο το crimson idol ειχε μια οθονη που εδειχνε σκηνες, σαν ταινια.
Κ σχετικα με την ψηφοφορια, ψηφισα headless children ειναι πολυ υποτιμημένος δισκος