We are the knights who say

…NI!
Η μεγαλυτερη κωμωδια στην ιστορια του κινηματογραφου κλπ. Μμμ? Εχω δικιο? Σας αρεσουνε γενικα οι μοντυ παϊθονς? Σας αρεσουν ρε λαμογια?

Monty rule!!!
Αλλά το life of brian είναι ένα κλικ καλύτερο!!

Are you saying ΝΙ to that old woman???:lol:

απ’τα καλυτερα προιοντα του κινηματογραφου και της τηλεορασης γενικα. παντως προτιμω πολυ πιο πολυ τη σειρα απ’τις ταινιες.

Πορε τι μου θυμισες τωρα.Εχω ριξει τρελο γελιο με Monty Python και με Life Of Brian και με τους ιπποτες.Γιατι η φαση με τη γεφυρα με το γερο με τις ερωτησεις ή εκει που κανουν υποχωρηση μετα απ’την επιθεση του κουνελιου?:lol: :lol: :lol:

Οι Python είναι θεοί:) :slight_smile: :slight_smile:

  1. :smiley:

Always look on the bright side of life!!! :smiley:

Python = Θεοι!

Τα Flying Circus ειναι καλυτερα παντως απο τις ταινιες,ειδικα ο πρωτος και ο δευτερος κυκλος.Επισης γαματη και η ταινια How to Irritate People που παιζουν αρκετοι απο αυτους.

Επισης ενα υπεργαματο βιντεακι :

:lol: :lol: :lol: :lol:

Μιλαμε για τεραστιους καλλιτεχνες.Κι εγω προτιμω το Flying Circus απ τις ταινιες.Πραγματικα πρωτοποριακο για τα δεδομενα της εποχης!!

Απο τα φιλμ αγαπημενο το Life of Brian.

RIP Graham…

Συμφωνώ,
Ορίστε κι ένα ακόμα τέλειο βιντεάκι: http://www.youtube.com/watch?v=xrShK-NVMIU

We want another shrubbery. When you have brought us the other shrubbery, we shall put it next to this shrubbery, only slightly higher so as to have the layered effect with a little path running down the middle.

A PATH! A PATH! NI!

Η καλυτερη κωμωδια ever.-

ΘΕΟΙ ΑΠΛΑ!
οτι εχουν κανει ειναι απλα θεικο!
το καθε τι εχει τι γοητια του.
στο flying circus εχει μερικα καταπληκτικα σκετς.
πχ απο το πρωτο κυκλο που εχω δει μεχρι τωρα,τα σκετσακια με τους σουπερμαν,με την γατα που δεν κουνιοτανε,με τον κουρεα που εισαγει μετα το lumberjack song και τους πρακτορες οδοντιατρους ειναι απλα καταπληκτικα.αντε να δουμε και τους αλλους κυκλους.λετε να τα βαλει στο μελλον καμια καθημερινη???