Welcome to Sky Valley!

Το ακούω μετά από καιρό συνέχεια αυτές τις μέρες.
Το τόπικ είναι κάτι σαν του dude με τους The Devil’s Blood :!:
Διαλέξτε Ι, ΙΙ ή ΙΙΙ;

Φυσικά, δεν υπάρχει αρνητική ψήφος γιατί δεν γίνεται να μην αρέσει σε κάποιον :Ρ

Στο ΙΙ υπάρχει το καλύτερο κομμάτι του δίσκου αλλά Ι.

Και γενικά ΤΙ ΔΙΣΚΑΡΑ!

Το ΙΙ αβλεπί.

Τρελό λιώσιμο πάλι φέτος το καλοκαίρι στο συγκεκριμένο όπως και στο προηγούμενο. :!:

Μετά από οριακή μάχη ανάμεσα σε I και II, το’ριξα στο Ι.

Tι να λέμε τώρα για έναν απ’τους αγαπημένους μου δίσκους ever. Ό,τι και να γράψει κανείς γι’αυτό το αριστούργημα των αμμόλοφων θα’ναι λίγο.

Τέλος πάντων πρέπει να ομολογήσω ότι αν και λατρεύω όλα τα κομμάτια, σε κανένα δεν τη βρίσκω τόσο πολύ όσο στο groovy σημείο του Supa Scoopa. Βέβαια είναι και το 100 ντιγκρίζ μετά. Και το Demon Cleaner. Χόλι φακ, δεν ξέρω ποιο να διαλέξω.

Τη ρίχνω στο Ι, για να τη ρίξω κάπου. Η τελευταία επιλογή ίσως ταίριαζε καλύτερα αλλά παραδέχτηκα την αμαρτία μου. ;p

I γιατί με τα άλλα 2 δεν κλαίω.

ρε καμμένε, I, II, II? :lol:

Αυτο ακριβως.

Από το poll λείπει το τέταρτο και κορυφαίο μέρος του δίσκου." Oh honey you know that you…" :stuck_out_tongue:

Ε πάει με το ΙΙΙ μήπως;:stuck_out_tongue:
Οντως είναι τέλειο εκείνο το σημείο.

Μεταξύ Ι και ΙΙ, έχουμε το Supa Scoopa εναντίον του 100 Degrees, που είναι ισάξια αλλά κατώτερα των άλλων 4.
Το Asteroid είναι από τα αγαπημένα μου instrumental και το Space Gadet το αγαπημένο μου.
Μετά έχεις τα 2 χιτάκια - γνωστότερα Gardenia & Demon Cleaner.
Στο ΙΙΙ, υπάρχει το Conan που το θεωρώ την πιο αδύναμη στιγμή του δίσκου.
Μετά έχεις Odyssey, N.O. , Whitewater & το Lick doo που λέει ο zouglau.

Διαλέγω το ΙΙ γιατί έχει λιγότερες ψήφους, και κάποιος να αλλάξει το ΙΙ και να το κάνει ΙΙΙ γιατί έχω κάνει λάθος.:roll:

Το Whitewater κερδίζει τους πάντες και τα πάντα. Listen without distractions, όπως συμβουλεύει και η μπάντα 8)

ή Ι ή ΙΙΙ καθως αγαπημενα κομματια ειναι η σουπα σκουπα, η οντισσυ και το γουαιτγουοτερ.
το ΙΙ δυσκολο διοτι περιεχει το χιτακι και ως γνωστον ειμαστε αντιμεηνστριμ.
οποτε παω στο ΙΙΙ επειδη δεν εχει ψηφους.

εσεις οι 2 οι παπαρδελες τι εννοειτε οτι δεν κλαιτε;

εντιτ: ο BAN (λολ!) ψηφιζει Ι λεει.

ποιος ανωμαλος θα κοψει ενα καλο σεξ σε κομματια ???

μην ειστε φρανκενσταινς ρε :stuck_out_tongue:

Το Space Cadet έχει στίχους ωρέ. :stuck_out_tongue:

Προφανώς εννοεί το αγαπημένο κομμάτι του δίσκου…

III γτ εχει whitewater και δεν περιγραφω αλλο!!!:p…αλλα και παλι…ΤΙ ΔΙΣΚΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!

Ι και για μενα.

Το II είναι μακράν πρώτο.

δε μπορώ να αντισταθώ σε σούπα και γαρδένια…

Στο προσκήνιο και πάλι, επειδή είναι δισκάρα, μνημείο και το άκουσα μετά από 1 1/2 χρόνο και βάλε. 8)