Whatever happened to the heroes?-Τhe 'μας λειπετε' topic

Whatever happened to Jon_Vla?
He got an ice pick
That made his ears burn

Whatever happened to dear old Awake?
The great Yojimbo, and Wrong?
Whatever happened to the heroes?
Whatever happened to the heroes?

Whatever happened to all the heroes?
All the Mazestiks?
They watched their Rome burn
Whatever happened to the heroes?
Whatever happened to the heroes?

No more heroes any more
No more heroes any more

Whatever happened to all the heroes?
All the Crandleofmaiden?
They watched their Rome burn
Whatever happened to the heroes?
Whatever happened to the heroes?

No more heroes any more
No more heroes any more

μας λειπουν πολυ ειναι η αληθεια:(…εδω τιμαμε, θυμομαστε, στηριζουμε και ελπιζουμε απλα να πεσει το ματι τους σε αυτο το τοπικ και να επιστρεψουν, καποιες απο τις μεγαλυτερες φορουμικες φυσιογνωμιες… Αλλοι αυτομολησαν(wrong) αλλοι απλα χαθηκαν σαν σταγονες στη βροχη(αχεμ), αλλοι το παλευουν ακομα(otherside, ποστ αποχωρησης και μετα απο 2 μερες παλι στο οφτοπικ σερι) κτλ κτλ…

Jon_Vla, για χαρη σου και μονο θα αρνιομουνα(τραγομπουτσες:razz:) το μισος μου για τα Χανια για μια ολοκληρη βδομαδα και θα γινομουν σερβιτορος στη ‘Κουκουβαγια’ αν εδινες εστω ενα σημειο ζωης…μας λειπεις, πολλοι μεχρι τωρα εχουν προσπαθησει σε αυτο το φλορουμ(και σε πολλα αλλα η αληθεια ειναι-τοσο μεγαλος ησουν!) αλλα σαν εσενα κανεις…:frowning:
http://www.youtube.com/watch?v=HZn8F77RWGY

Δεν ειναι νεο ‘αγαπαμε’, ειναι απλα το μνημειο του αδικοχαμενου φιλου user που στα χρονια του θα κερδιζε το καθε ‘αγαπαμε’ με τα χερια στις τσεπες…

Οι παλιοι και οι εμπειροι κυνηγοι(βληδιν και σια) να συνεισφερουν την πολυτιμη γνωση τους…

Μπα, άπατο θα πάει

Ρε Awake πού είσαι;

μπορω να πω ότι ο awake μου λείπει περισσότερο απ’όλους.μπορεί το χιούμορ του να ήταν κάποιες φορές χοντροκομμένο, αλλά έδινε μια ζωντάνια στο φόρουμ.μετά την απουσία του, το φόρουμ είναι πιο βαρετό. :stuck_out_tongue:

και βασικά, σκεφτείτε ένα φόρουμ, όπου ο awake, ο wrong, ο yojimbo, ο john_vla και ο cradleofmaiden, έχουν 15 posts per day. =P~

Πέρα από την πλάκα ο Awake μπορεί να είχε τις κόντρες του,τις απόψεις του κτλ,αλλά όσο να’ναι προσέφερε και στα μουσικά κάποια πράγματα.Και τα vinyl rip ακόμα έπιαναν τόπο μερικές φορές.

μπορει να μην τον εχω ζησει πολυ…μαλλον λιγο θα ελεγα…αλλα νομιζω οτι ο awake ειναι μεγαλη απωλεια απο το φορουμ…

Να μην γυρίσει ο Τζον_Βλα.
Λογικά τώρα θα είναι κάπου 19-20. Ε φαντάζεστε να τον περιμένουμε ως Μεσσία και μια μέρα να εμφανιστεί και να μας αρχίσει τα σεντόνια με σοβαρές οικονομολογικές αναλύσεις? Ε δεν το δέχομαι.
Καλύτερα να μείνει στη μνήμη μας άφθαρτος.

Από κει και πέρα awake ΚΟΛΩΣΕ και εξαφανίστηκε όταν αρχίσαμε να λέμε για τσάρκα σε κωλόμπαρο, αυτοί είστε. :blues:

Επίσης μας λείπει το παρεάκι Vigil/Lucifer/Chesterfield κλπ. αλλά όλο και κάνα φιντάνι ξεπετιέται δεν έχω παράπονο.

Αλλά αυτή που μας λείπει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ είναι η Αρέλδια. Όποτε νέκρωνε το “οι φάτσες” πόσταρε καμιά φωτό με βυζάκι/μπουτάκι έξω και έπαιρνε τα πάνω του το οφτόπικ. 8)
Όχι σαν τις σημερινές γιουζερίνες που σαχλαμαρίζουν ανούσια στο ‘βαριέμαι’.

Μεγάλες αλήθειες λέει ο γιδοβοσκός.

Όσο για τον Τζον Βλα, μπορεί όντως σε πιθανή επιστροφή του να μη δικαιώσει τις προσδοκίες και να αποδειχθεί μικρότερος (πλέον) από το ΜΥΘΟ του, αλλά δεν παύω να έχω αυτό το σαράκι που με τρώει… κι αν;… Κι αν είναι ακόμα, στα 19-20 του, εκείνο το αγνό πιτσιρίκι που έβλεπε όνειρα με μορφές του μέταλ και έσπρωχνε κοριτσίστικους κώλους στην ουρά για την καντίνα;

Θα πεθάνω από την περιέργεια γαμώ.

o Yojimbo που πηγε?

ο ασυφταος που πηγε???:-s
επισης δεν ειχα προλαβει ανχόλη αλλα να γυρισει παρακαλω!!!
αγουεηκ αραξε…αντεχουμε!!!

Linkedin

[B]John Vla[/B]

                                                       Independent Computer Hardware Professional                    
                                                Greece

τρομαζω

John Vla

[B]Independent [/B]Computer Hardware Professional
Greece

aka: Βρίσκω κορόιδα που δεν έχουν ιδέα από υπολογιστές και τους παίρνω 250 ευρώ για να τους κάνω defrag.

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ! :bow:

έχω απαντησεις για ολα, αλλά θα σας χαλάσω την φάση δωπερα…

συνεχιστε ! john vla Κ εγω ηθελα πισω

Σε παρακαλώ πες τι ξέρεις!8O8O

Να διδαξει ΤΕΧΝΗ στους αμουσους και απαιδευτους ή θα ανοιξε κανα ΚΑΠΗ συνταξιουχων Χρυσαυγιτων για να τους συμπαραστεκεται.

Προσπαθεις με καθε τροπο απ’ οτι βλεπω, αλλα δε νομιζω να τα καταφερεις να τον κανεις να απαντησει/επιστρεψει. :frowning:

Λοιπόν είναι απαράδεκτο στο εισαγωγικό ποστ να αναφέρονται θρύλοι του ρόκιν σαν τον John Vla και τον MAZESTIX μαζί με πουθενάδες (awake excluded).

Όχι κύριοι άμπαλοι του φόρουμ δεν θέλουμε τους πουθενάδες πίσω :!:

Θέλουμε ανχόλη, θέλουμε λονσομ_γκιτάριστ, θέλουμε τον παλιό καλό μας ΚΑΡΓΙΑ να μας τα πρήζει για τους Hanoi Rocks, τον ατρόμητο πολεμιστή ΘΡΑΣΟΘΡΑΣ, τον ανένδοτο πόλεμο του RAINBOW κατά της τουρκοσπορομπουζουκοκρατούμενης νεολληνικής βλαχιάς.

Θέλουμε την Άστρια να εξαπολύει μύδρους κατά των αντι-σκορπιανάδων και ΠΑΝΩ ΑΠ’ ΟΛΑ…

Grace_“pote feri epitelos kapios to Moody Blues ellada”_Karali PLEASE COME BACK!!!

νιωθω ντροπη η αληθεια ειναι,ναι:oops:

αλλα απο τους τωρινους, συνεχιζω να στηριζω Wrong και Crandleofmaiden ως αξιους να συμπεριληφθουν στο all-star ροστερ των αποπανω

[SIZE=“6”]ΜΟΝΟ KARJA![/SIZE]