While Heaven Wept (final show) live in Athens 18/11/2018


Hi there Friends!
We are happy to announce the return of the mighty doom metal heroes WHILE HEAVEN WEPT to Greece for an exclusive Greek show in Temple Athens.
The band returns from hiatus to say a last goodbye to their fans doing these final concerts.
Early Bird (100 tickets) 17 euro
Rest of presale – Door (200 tickets) 20 euro

Presale will start soon
Reserve your ticket online at info@up-the-hammers.gr

1 Like

Θα προτιμουσα σε αλλο μαγαζι, αλλα τι να κανουμε WHW ειναι αυτοι

2 Likes

ΟΥΑΟΥ!!!

Μιλάμε χθες έγραψα στις συναυλίες εξωτερικού γι’ αυτό και σήμερα ανακοινώθηκε, απίστευτο!!!

Μου έφτιαξε αυτήν και την επόμενη εβδομάδα, τέλος.

2 Likes

Υπεροχο νεο!!!

Συγκινητικοι χτες

Πες μου αδερφέ να κλάψω… Τουλάχιστον έσταζε το εισιτηριάκι μου από καύλα και ιδρώτα;

2 Likes

Χαχα φιλε εδωσα πονο χτες. Καγκελο. Το εισιτηριο σου πηγε σε καλα χερια :stuck_out_tongue:
Ηταν ομορφα. Τοσο που μαλλον αλλαξε και η γνωμη του Τομ και μας ειπε οτι θα συνεχισει εστω με αλλη μορφη την μπαντα. Περιεγραψε ως Life Altering την συναυλια

1 Like

:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

Μακάρι να την συνεχίσει να τους δω… Διαβάζω πόσο γαμάτα ήταν + ότι δεν πέρασα και τόσο τέλεια Βερολίνο που κλαίω απο χθες!!!

Αν συνεχισουν θα ξαναρθουν. Ειναι το αγαπημενο τους μερος εδω. Μακαρι! :slight_smile:

Μοναδικοι!Η περιγραφη του συντακτη ηταν οτι ηθελα να πω,για αυτο το (μικρο) μεγαλο στις καρδιες μας συγκροτημα.Ευχομαι να; τους ξαναδω στο μελλον με οποιαδηποτε μορφη που ισως κανει ο αρχηγος Τομ.Θα επανελθω σε καποια στιγμη να γραψω κατι για αυτους.Τους ευχαριστω για τη μουσικη τους.HAIL!!!

1 Like

Στεναχωρηθηκα παντως για την αντιμετωπιση του Fear Of Infinity. Προσωπικα το λατρευω κ χει 3 απο τα πιο αγαπημενα μου απο αυτους.

Εγώ πάντως βλέπω αυτό το βιντεάκι και θυμάμαι γιατί ακούμε αυτή τη μουσική. Για τις στιγμές που γινόμαστε όλοι ένα στον ιδεατό αυτό κόσμο. Heavy metal ρε μουνιά! <3

3 Likes

Πολλαπλες ανατριχιλες στο λαιβ με το συγκεκριμμενο

2 Likes

Δυστυχως δεν τα καταφερα να παω σε αυτη την συναυλια, σας ζηλευω οσους ησασταν εκει.

διαβασα παντως οτι δε διαλυονται ακριβως αλλα οτι θα αλλαξει το line up