While She Sleeps 13/9/2019 (Gagarin) 14/9/2019 (Eightball)


Για πρώτη φορά στην Ελλάδα. Το setlist είναι φοβερό και φαίνονται πολύ δυνατοί στα live τους.

4 Likes

Αντε να τους προλάβουμε πριν

Α. μείνουν πάλι από τραγουδιστή και
Β. πριν γίνουν και αυτοί bmth.

Ελπίζω πως οχι και στα δύο παραπάνω ενδεχόμενα μιας και είναι από τις λίγες μπάντες που εκπέμπουν λίγο καλό ερασιτεχνισμο (με την καλή εννοια) και όχι ποζεριλικια κτλ κτλ.

Να το τελειώσω το ευχολόγιο εδώ περιμένοντας ένα πάνω από τίμιο merch καθώς δεν είναι σε κάποια δισκογραφική και όλο και κάτι θα θέλουν να πουλήσουν.

Όλα τα υπόλοιπα πιστεύω πως θα είναι όπως πρέπει να είναι ακόμη και αν είμαστε σαράντα νοματαιοι.

Χωριάτες πόλεμο!

3 Likes

Ελπίζω να μην είμαστε τρεις κι ο κούκος, γιατί μισοάδειο Γκαγκάριν είναι άχαρο ρε γαμώτο.

Από την άλλη όντως και σαράντα νοματαίοι να μαστε ξύλο θα πέσει σίγουρα, σινγκ αλονγκ θέλω να πιστεύω παρομοίως, οπότε γενικά πολλές ελπίδες για το λάιβ.

Σετλιστ δε θέλω να δω, αλλά είμαι έτοιμος για φασαρία αν διανοηθούν να μην παίξουν τον ύμνο.

1 Like

Οι ύμνοι είναι για να παίζονται :metal:

1 Like

Μάγκες ο ύμνος είναι αυτός:

5 Likes

Σε σειρά WSS-Άννα Βίσση. ΕΡΓΟ ΤΕΧΝΗΣ.

1 Like

Όλα τα σκυλιά της νύχτας :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Να τα πάμε τα παιδιά μαζί να ξεβουλωσουν τα αυτιά τους :upside_down_face:

Υ.Γ. ο ύμνος είναι αυτός

Τα δύο παραπάνω είναι έπη

4 Likes

Δεεεεεεν κατάλαβα το υπονοούμενο για τους bmth??? :unamused: Παρεμπιπτόντως όσο και αν τους γουστάρω τους wss (Sheffield United ρε νιαμου) επαναλαμβανονται ολίγον τι…

Αλλά δυστυχώς ναι 40 παλικάρια από την λειβαδια θα είμαστε… Οπότε ίσως, λέω ίσως να είχε πιο πολύ πλάκα σε κάνα An ρε γαμωτο…

Όσο για το merch και εγώ έχω expectations…

1 Like

Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως. Τώρα για τους bmth τα έχουμε πει, γαμάτος δίσκος καμία σχέση με τη φάση whatsoever. Κύτταρο θα ήταν ιδανικό.

Thumbs up για κύτταρο, έχει και καλό ήχο το ρημάδι… Το support ξέρει κάνεις τι θα μας παίξει???

Ωραίος, τώρα συνειδητοποίησα ότι υπάρχει σαππόρτ. Αν δεν κάνω λάθος κάτι σε βαρύ hardcore παίζουν οι Seasons, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι τους έχω δει τουλάχιστον μια φορά, αλλά δε μου έρχεται καθόλου πού/πότε

Νταξ αν είναι χαρντκοραδες ευπρόσδεκτοι… Αλλά εγώ δεν τους έχω πετύχει ξανά, παίζει μα είναι φρέσκο αίμα (αν και το logo μου θυμίζει τους all vows collapsed)

Εκεί θα μαστε.Θα ναι liveαρα!

1 Like

Σαν τους While She Sleeps παίζουν οι Seasons, κολλάνε από θέμα ύφους.

Δεν περνούν οι ώρες

:stopwatch:

Έχουμε πρόγραμμα αν και δύσκολα προλαβαίνω

Απ’ όσο είδα πόρτες 20.30, Seasons 21.30

Ε?

Μια ώρα θα παίζουν οι seasons???

Πφφφφ νωρίς ξεκίνησα

22:45 οι While She Sleeps