Whisper Shadows(hard rock)

καλησπερα rocking.gr θα θελα να σας κανω μια ανακοινωση για μια μπαντα(την δικια μου) η οποια φτιαχτηκε πριν λιγο καιρο…αντιμετωπιζοντας πολλα προβληματα λογω επαρχιας μπορεσαμε και καναμε μια ηχογραφηση 2 διασκευες τραγουδιων

!)breaking the law-judas priest (βαλαμε δικο μας σολο στο τελος στην κιθαρα )
2)are you gonna go my way-lenny kravitz (το καναμε πιο hardcore και προστεθηκανε πληκτρα στην αρχη και στο σολο της κιθαρας)

μπορειτε να ακουσετε την ηχογραφηση εδω " www.myspace.com/whispershadows "…θελω αν ευχαριστησω τους moderators του rocking.gr που μου αφησανε να κανω αυτο το τοπικ…θα δεχομουν οποιαδηποτε γνωμη ευχαριστως…η ηχογραφηση ειναι live οποτε καποια πραγματα δικαιολογουνται…

για πειτε μου γνωμες…

Ωραία τα έχετε κάνει τα κομματάκια, τα φωνητικά όμως μου φαίνονται κάπως “υπερβολικά”:-k

με το υπερβολικα να το παρω ως χαλια η ως οτι φωναζει περισσοτερο απο οτι πρεπει…αν εννοεις το 1ο καλως ειναι μια γνωμη αν ενοεις το 2ο εγινε γιατι επρεπε να φερουμε το 2ο μας κομματι σε πιο hard στυλ και δεν ειχαμε και χρονο τεσπα δεν ειναι δικαιολογια…αλλα ενταξει πιστευω οτι για 16ρηδες και 1η μας ηχογραφηση ητανε καλη προσπαθεια…

Μάλλον το δεύτερο, χάλια σε καμία περίπτωση.

freedomofrock ευχαριστουμε αν σαρεσε εστω και λιγο…γινεται μηπως να αλλαξεις τον τιτλο του θρεαντ να προσελθει και αλλος κοσμος???..ευχαριστω εκ των προτερων…