Whitelion

xm… mallon se allh synaulia phgame…

oi 400 + isws 450 typoi kai typisses pou skasane broxeroi kathmerinh, sto underworld, poly perissoteroi apo gotthard kai bonfire, dysthxws gia autous… emena mou fanhkan na to diaskedazoun.

o tramp , den exei th fwnh tou parelthontos, alla eksakolouthei na exei xarisma ,kai apla me kapws pio prosarmosmena sth shmerinh epoxh ta kommatia , apedwse arketa kala. o hxos - einai opws einai panta, metrios kai xanete se shmeia. egw apo to plai akouga arketa kala.

den kserw ti perimenei kaneis apo mia synaulia, tetoia, alla to toooooso kraksimo to blepw to ligotero yperboliko. nai den petaksa kai th skoufia mou - alla nai, den me xalase. to fxarsththika… :stuck_out_tongue: opws kai arketoi alloi - pou milhsa meta apo to gig… opote, prepei na diafwnhsw…

δεν πηγα ,δυστυχως ,στην συναυλια αυτη ,ουτε και εχω κανενα λογο να διαφωνησω με τα οσα λες , εκεινο που μου εκανε εντυπωση ειναι ο αριθμος που λες .Παιρνει 400-450 ατομα το underworld ? Αν ναι τοτε πρεπει να εισασταν
‘σαρδελες’ ,πραγμα που το θεωρω απαραδεκτο.
Ως αναφορα τον ηχο , γενικα στο undeworld ,δεν εχει τοσο καλο ηχο .Εκει που
θα συμφωνησω επισης ειναι στο οτι δεν ειναι απαραιτητο ενας μουσικος να παιζει
τα παλαιοτερα κομματια του ,ακριβως ιδια με τις παλιες εκτελεσεις ,γιαυτον αυτο
θα ηταν και το ευκολο αλλωστε . Οποτε το να παιζουν παλια κομματια ‘αλλιως’ δεν ειναι αναγκαστικα κακο .Την κριτικη την διαβασα ,ηταν αρνητικη ,αλλα αν
αυτη ηταν η αποψη του φιλου ,καλο ειναι να την λεει παρα να την 'σουλουπωσει ’ για να ευχαριστησει τους πιθανους fans. Αρκει βεβαια να ‘ακουγε’ την συναυλια ,
γιατι εχω ακουσει για κατι κριτικες που γινονται απο τα bar και τις καντινες των
συναυλιακων χωρων,ενω συζητανε διαφορα θεματα με τις ‘παρεες’ τους …(δεν αναφερομαι στον συγκεκριμενο φιλο της κριτικης των white lion οπως ειπα ,δεν εχω λογο να αμφιβαλω οτι αυτη ηταν η αισθηση του και η γνωμη του απο την συναυλια )