Whitesnake-Good to be bad

http://whitesnake.com/redsite/index.asp

όμορφα πράματα.:slight_smile:

Αθλιο εξωφυλλο αλλα ελπιζω να αξιζει το περιεχομενο…

Σαν εξώφυλλο running wild είναι :lol: :lol:

αναμενώμενο variation του crest. αναμένω να το έχω σε 2 βδομαδούλες με 3…\m/ για να δούμε τι θα πεί ο coveras !

Ποτε βγαινει? Για να δουμε τι εχει να μας πει ο μιστερ…

20 απρίλη

ε,το λινκ για αυτό το έβαλα:p :stuck_out_tongue:

Κανενα leak δεν διερευσε? Μυριζομαι αρπαχτη απο τον κυριο ντειβιντ, δλδ να εχει 1-2 καλα κομματακια και τα αλλα μουφες,ομως ας περιμενουμε…

μπα αν διαρεύσει θα ναι σε 1-1,5 μήνα.

επίσης… μυρίζομαι δισκάρα. Το τελευταίο, που είχε βγάλει σαν σόλο ήταν ο καλύτερος δίσκος που δεν έβγαλαν οι σνείκ, και έκανε μπάμ οτι ήταν γραμμένο για σνείκ. δεν είχε λόγο να βιαστεί… οπότε μάλλον θα είναι απο αξιοπρεπές εώς γαμώ.

Κοιταξε να δεις τα νεα κομματια που εβγαλε οπως το ready to rock, if you want me δεν ειναι ασχημα αντιθετως ειναι αρκετα καλα, επισης ειναι καπως πιο heavy κι αυτο αρεσει νομιζω, ας ελπισουμε να ειναι καλος ο δισκος.

Δεν ξερω αν αυτα ειναι τα κομματια ,αυτα βρηκα.

  1. Call On Me
  2. Can You Hear The Wind Blow?
  3. Best Years
  4. All I Want All I Need
  5. Good To Be Bad
  6. All For Love
  7. Summer Rain
  8. Lay Down Your Love
  9. A Fool In Love
  10. Got What You Need
  11. 'Till The End Of Time

:smiley: :smiley: Για να δουμε τι θα δουμε…Tρεχατε…

Με τον tommy στα drums δε θα είναι?:-k
λογικά έχουν ηχογραφηθεί εδώ και καιρό.
μην είναι και με mendoza:lol:

Παντως η φωνη του Coverdale ακουγετε σε πολυ κατασταση…στουντιακα…ριχνει και κατι κραυγες…

Ρε παιδιά από που μπορώ να ακούσω και γω. Για βάλτε κανά λινκ πλιζ

Στουντιακα η φωνη του David ειναι καλη το παλευει ακομα δλδ, το ερωτηματικο ειναι σε τι κατασταση ειναι στα live, κατι που θα το διαπιστωσουμε συντομα στην συναυλια που πλησιαζει.

Beer Drinker τι ακριβως θες να ακουσεις,αν ψαξεις λιγο θα βρεις.:stuck_out_tongue:

Με τη πρώτη ακρόαση με κέρδισε αμέσως! Καλό αυτό. Κομμάτια που ξεχωρίζουν αμέσως, ωραίες μπαλάντες. Καλά θα είναι το καλοκαίρι 8)

Εγώ το άκουσα μία και μου φάνηκε υπερκλισαρισμένο και χωρίς το κομμάτι που θα κάνει τη διαφορά. Έχει γκάζια και χώνει πάντως. Θα επανέλθω…

Τον ακουσα λοιπον και εχω να πω οτι οντως φαινεται σαν πρωτο δειγμα οτι ειναι καλος δισκος και πως σε κερδισει με το πρωτο ακουσμα. Εχει heavy στοιχεια και αυτο προσωπικα το βρισκω θετικο,οπως ειπε ο cozy δεν δειχνει να εχει το κομματι-υμνο που θα ξεχωρισει, ειναι ισοδυναμος δισκος.Ωραιες μπαλαντες χωρις να σε κοιμιζουν. Με λιγα λογια ειναι ενα καλο comeback για τον David και την παρεα του, ευτυχως δεν βγηκε αρπαχτη οπως πιστευα.

Η πρωτη εντυπωση? Θετικοτατη! :smiley:

Σου είμαι υπόχρεος