ΚΟΥΙΖ: Who is who;

Ποιανού είναι αυτή η όμορφη φατσούλα στο avatar μου;
Θα ήθελα επίσης να βρείτε και σε ποιον ανήκει το δαχτυλάκι…

Στο avatar είναι ο Angel in black και το χέρι ανήκει στον unholy!
το βρήκα? 8)

Όχι…

να πάρω την βοήθεια του κοινού? 8O

Βασικά το avatar σου έγινε τέλειο ξαφνικά…Μόνο που θα έπρεπε να μην έχεις τα αντίστροφα χρώματα…Για το χεράκι δεν ξέρω αλλά για το άτομο… :twisted:

Η μάπα είναι του μπαμπά!!Το κουλό μάλλον σε κάποιον θα ανήκει και αυτό! :stuck_out_tongue:

Ο μπαμπάς σου δεν έχει σχέση με το έγκλημα

Πολύ σωστό το “Who is who” γιατί μου φαίνεται ορισμένοι εδώ μέσα μας έχουν παραφλομώσει με τα ψέματα τους. Ξέρουν ποιοι/ποιες…

Το avatar απεσύρθη κσθότι ο Ανδρέας έφαγε τα λύσσακα του… Η απάντηση στο ΚΟΥΙΖ είναι “το μαλλί της γριάς” και το δάχτυλο του Unholly

Παρακαλώ σε καμμία περίπτωση να μην συνδεθεί το προηγούμενο avatar με το τωρινό!!!

Όσο για τα άλλα που λες kourou μάλλον έχεις δίκιο…
Κάποιοι/ες κρατούν κρυμμένα μυστικά. Αποκάλυψη τώρα…

Λοιπόν έχουμε και λέμε …

  1. Εχω χιούμορ και καλής ποιότητας θέλω να πιστεύω , αλλά πάντα στη σωστή ποιότητα και ποσότητα , αλλά εσύ κάπου έχασες την μπάλλα , τώρα αν αυτο το που εκανες χθες εσυ το θεωρεις αστειο , σορρυ εισαι πολυ λαθος. Τωρα αν το σκέφτηκες μόνος σου ή με τη βοήθεια άλλων θα το μάθω κάποια στιγμή.

  2. Αν ηθελες να κανεις πλακα , επρεπε να με ρωτησεις (γιατι ηταν κατι που με αφοσρουσε αμεσα) εσυ ομως στο μ***ι σου . Σκεψου γιατι στα αλλα threads δεν μιλαγα … γιατι ενημερωνομουν (πριν ακομα τα κανεις) , και σου δειχνα αν με ενοχλουσε η οχι .

3.Πρωτα δες το χιουμορ το δικο σου , και μετα το δικο μου , γιατι ανετα το δικο σου στο τελος ηταν πολυ χοντροιδεστατο , καμμια σχεση με οπως ηταν παλια …

  1. Η πλακα και τα αστεια , φτανουν μεχρι ενος ορισμενου σημειου , ηξερες οπο την αρχη οτι θα με ενοχλουσε , αλλα εσυ το εκανες , γραφωντας με στα αρχιδια σου , εγω ποτε δεν το εκανα σε σενα μεχρι τωρα , γιατι εχω καποιες αρχες και καποιο επιπεδο.

  2. Το αν κανω σαν κλαψομουνης η οχι ,(οπως αναφερεις στο private που μου εστειλες ) δεν εισαι σε θεση να το κρινεις εσυ , αλλα εγω … και στην τελικη 1000 φορες κλαψομουνης , παρα καραγκιοζης .

  3. Συνελθε … και μην παρασυρεσε απο το χοντροειδες και τερατομορφο χιουμορ μερικων ατομων . Εισαι ο Τελης , και οχι καποιος αλλος .

  4. Ειχα την απαιτηση απο εσενα , απο την πρωτη στιγμη , που σου ειπα οτι με ενοχλει να το ειχες αφαιρεσει αμεσως .

  5. Το δικο μου χιουμορ φιλε οπως αναφερεις , ουδεποτε εφερε σε δυσκολη θεση καποιον και οφειλεις να το παραδεχτεις .

  6. Δεν εχω να πω τιποτα αλλο . Δεν περιμενα κατι τετοιο , απο εσενα .

Λυπάμαι αλλά το χιούμορ σου είναι επιλεκτικό!!!

Δυστυχώς το δοκίμιο σου αποδεικνύει ακριβώς αυτό!!!

Eμένα κάποτε ο Θανάσης με έκανε Μόνα Τέλη!!!

Δες την αντίδραση μου και σύγκρινε…

Το να προσπαθείς να περάσεις έμμεσα ότι με επηρεάζει η Χριστίνα είναι έξυπνο, αλλά συνάμα και πολύ πούστικο… Μην προσπαθείς να κατηγοριοποιείς ανθρώπους… Γίνεται εύκολα αντιληπτό…

Πιστέυω ότι γνωρίζοντας κάπως τον χαρακτήρα μου, αλλά και την ευρύτερη δραστηριότητα μου θα είχες καταλάβει ότι δεν είναι εύκολο να επηρεαστώ από κάποιον… Ούτε προσπαθώ να επηρεάσω βέβαια… Το θεωρώ μικρονοηκό!!!

Το χιούμορ φίλε μου έιναι όλα τα λεφτά… Κι επειδή έχει τύχει να βρεθώ και κατηγορούμενος για κάτι χιουμοριστικό που είπα σε κάποιον, τελικά καταλήγω στο συμπέρασμα ότι το χιούμορ είναι ωραίο όταν το κάνουμε σε άλλους…

Απλά λυπάμαι για την αντίδραση σου…

To οτι δεχτηκες εσυ κατι … δεν παει να πει , οτι πρεπει να το δεχτουν ολοι … ακομα δεν εχεις καταλαβει … μαλλον εσυ δεν εχεις καταλαβει … μερικα πραγματα !!!

Πάντως ο Σμήγκολ αριστερά τα δέχεται όλα!!!

[size=6]PIECE , LOVE & … DEATH METAL[/size]

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Καλά με την Ειρήνη και την Αγάπη είχαμε ελεύθερη σχέση… Την τρίτη κυρία την φλερτάρω καιρό αλλά δεν μου κάθεται… Δεν τα λέει καθαρά…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

__ Καταρχήν δεν έχεις μάθει πότε να σταματάς , και πότε να παραδέχεσαι ότι είσαι λάθος . Δεν θα σε μάθω εγώ να το κάνεις , γιατί αυτό δεν μαθαίνεται αλλά υπάρχει μέσα μας . Δεν αναφέρθηκα σε ονόματα , γιατί πολύ απλά τη Δευτέρα δεν ήμουν εκεί , αν ήμουν θα απάνταγα καταλλήλως .
__ Αν θέλεις να λες ότι έχεις πάνω από όλα χιούμορ κοίτα να γελοιοποιήσεις πρώτα τον εαυτό σου και όχι τον άλλον . Το αν ο τρόπος μου είναι πούστικος , δεν θα μου το πεις εσύ , γιατί πολύ απλά δεν έχεις τρόπους αυτό αποδεικνύεται περίτρανα πλέον . Δεν με ενδιαφέρει αν ή όχι επηρεάζεσαι από κάποιον ή κάποιους ( αν ήσουν λίγο έξυπνος θα καταλάβαινες ότι αυτό πού είπα ήταν ελαφρυντικό για σένα , εφόσον το αρνείσαι περίτρανα ) στη ζωή μου ήμουν και θα είμαι πάντα straight και κοιτάω τον άλλο στα μάτια .
__ Το χιούμορ όπως λες , είναι όλα τα λεφτά, αλλά και να σέβεσαι τον άλλο, είναι αν όχι πιο σημαντικό εξίσου το ίδιο σημαντικό, με αυτό που αναφέρεις.
Και όπως καταλήγεις «φίλε μου» στο συμπέρασμα αυτό , δεν έχεις παρά να κοιτάξεις και να δεις ότι “σκοπός” σου ήταν να μου τη λες , το έχεις παραδεχτεί άλλωστε , αλλά απάντησε μου αν μπορείς , εγώ γιατί δεν είπα κάτι μέχρι τώρα , ότι με ενοχλεί και γέλαγα , και γούσταρα όλο το σκηνικό , γιατί πολύ απλά , είχε κάποιο όριο .
__ Το να χρησιμοποιήσεις φωτό μου προσπαθώντας να φανείς αστείος και ότι έχεις χιούμορ με έρχεται σε αντίθεση με αυτό που αναφέρεις στα λεγόμενα σου 3 παραγράφους πιο πάνω .
Όσο για το αν λυπάσαι για την αντίδραση μου η όχι , πλέον δεν με ενδιαφέρει , και ο λόγος είναι , ότι αν είχες το τακτ θα ζητούσες ένα συγνώμη , και το θέμα θα είχε λήξει , δεν το έκανες όμως και αυτό τελικά λυπεί έμενα , για το ότι έπεσα έξω για όσο αφορά το άτομό σου .

Δεν θα ξαναασχοληθώ άλλο με το θέμα , γιατί με κούρασε .

Υ.Γ. Τώρα για αυτό που λες , τι σου έκαναν οι άλλοι , δεν με νοίαζει , γιατί στη περίπτωση αυτή με ενδιαφέρει μόνο η στάση σου απέναντί μου , και το αντίστροφο .

                    ------.------

Ουσιαστικα ειναι η πιο ξεκαθαρη απ’ολες, απλα θελει προσπαθεια να την καταλαβεις…Οι αλλες τα “μασανε” και ποτε δεν ειναι ξεκαθαρες… :wink:

Καλύτερα να ηρεμήσετε λέω εγώ…

Telisvas εγώ με το χιούμορ που έκανες δε θα πειραζόμουν αλλά είναι ορατό ότι μπορεί κάποιος άλλος να πειραζόταν…Αυτό δεν κρίνει την αίσθηση χιούμορ αλλά καλό να μη το τραβάμε στα άκρα :smiley:

Πάντως ρε παιδιά αυτό που μου την έδωσε στα νεύρα είναι τα υπονοούμενα που πετάξατε…Αν είναι πείτε κάτι στα ίσα!!!Μην κρυβόμαστε…

Σωστος ο Mazestix…

@Telisvas Το γεγονος και μονο οτι ο Angel πειραχθηκε απο αυτα που ειπες ή εκανες δεν ειναι λογος για να μην ξαναποσταρεις στα off topic… 8)

Αν και ειπα παραπανω οτι δεν θα ασχοληθω αλλο με το θεμα , Τασο μου θα πω οτι δεν πεταξα κανενα υπονοουμενο , και ημουν αρκετα ξεκαθαρος , οσο αφορα το θεμα .

Συμφωνω και εγω μαζι σου … το ενα θεμα δεν εχει να κανει με το αλλο. Η καθε διενεξη μου με τον ακατανομαστο , δεν αποσκοπει στο να μην ξαναποσταρει off topic … παπατζιλικια πουλαει, δεν θα αντεξει πανω απο μια εβδομαδα το πολυ … το χερι του θα τον καιει :wink: