Who's the best ω ρε?

Papadogiannhs ftw!!(poli info mesa sto mats stil Sotirakopoulou sth bala gi afto m’aresei)

o Sirigos einai apo tis megaliteres aderfares ever…eixe katevei SEF kai efage to boukali ths zwhs tou…mia zwh PAOpropganda kanei…

τι λες?ακούς τι λες?

pes mou se ti den simfoneis.An den katalaves ti parenthesi lew oti m’aresei o papadogiannhs gti leei kai istorika paixtwn kai alla pragamta oso metadidei opws kanei o Sotirakopoulos otan metadidei podosfairo.
An enois afto pou lew gia to Sirigo ti dn katalavaineis?Akou ena mats pou metadidei(eidika ama paizei o Pao)kai tha ktlveis ti propaganda paizei…Epishs boreis na diavaseis ta arthra tou gia na ktlveis to idio.Epishs boreis na ton akouseis otan metadidei na milaei mono aftos diakoptodas sinexeia opoion sinmetadidei(e afou o anthrwpos ta kserei ola ti na leme twra…)ektos an sinmetadidei o gios tou pou ekei fisika afhnei thn eironeia kai einai mes sth plakitsa kai th xara…

YG1:nai eimai ebathhs me to Sirigo:)

Εγω δε γουσταρω Σιρυγο για αλλους λογους, αλλα οι γαυροι αρχισαν να τον αντιπαθουν τα τελευταια 5 χρονια που δεν σταυρωνουν τιτλο λες και τους φταιει αυτος και λενε οτι κανει ΠΑΟπροπαγανδα.#-o Μπορει να εχει κοντρα με τον Κοκκαλη αλλα δεν γλυφει κωλο στους Γιαννακοπουλους απλα λεει τη γνωμη του (με την οποια μερικεςς φορες διαφωνω). Τωρα αν δεν μπορειτε να χωνεψετε οτι ο Παναθηναικος ειναι η καλυτερη ομαδα στη ευρωπη πραγμα που το ελεγε περισυ προβλημα σας. Οσον αφορα τα αλλα που γραφεις για τις μεταδοσεις συμφωνω 100% διακοπτει συνεχως τον συναδελφο του και δεν τον σεβεται παιζοντας το ξερολας. Αυτο μου τη δινει και εμενα και ειναι ενας λογος για τον οποιο δεν τον γουσταρω.

Αλλα εσεις ξεκολληστε με την ΠΑΟπροπαγανδα που λετε νομιζετε οτι καθε δημοσιογραφος δεν γουσταρει τον ΟΣΦΠ, μεχρι και το ΣΚουντη εχουν δειρει οπαδοι του ΟΣΦΠ (μερικες ψιλες μονο αλλα…).

Ο Συρίγος κουβαλάει μια ιστορία,και πέρα από το αν μας αρέσει ή όχι,πρέπει να το σεβόμαστε.
είναι σαν τον Διακογιάννη στο ποδόσφαιρο.ή σαν τον Μαυρομάτη.
ιστορικές μορφές που έχουν συνδέσει το όνομά τους με το άθλημα.μη τα ισοπεδώνουμε όλα

Ο σεβασμος δεν απαιτηται αλλα κερδιζετε. Ο Συριγος το παιζει ξερολας (δε εω ξερει παρα πολλα αλλα το υφος του ειναι σπαστικο) και δεν σεβεται τον συναδελφο που κανει περιγραφη. Στο Final 4 μου εσπασε τα νευρα. Σκουντης και Ζατζηγεωργιου με χιλια.

μα τα ξέρει όλα πάνω στο αντικείμενο!:wink:
έτσι είναι το στυλ του.
είναι αφελές να τον κρίνουμε από τα τελευταία 2-3 χρόνια όταν έχει στις πλάτες του τόσα χρόνια σταδιοδρομίας.
τι είπες τώρα μωρέ?ο Χατζηγεωργίου ούτε φιλικό σε τοπικό πρωτάθλημα δεν πρέπει να μεταδίδει

ε μαλλον τωρα στα γεραματα τον επιασαν οι παραξενιες του, παλαιοτερα δεν μου την εσπαγε, φετος που τον ξαναακουσα σε μεταδοσεις δεν μου αρεσε. Ο Χατζηγεωργιου ειναι απλα καλος αλλα μου αρεσει οταν μεταδιδει παρεα με το Σκουντη. Επισης ο Χατζηγεωργιου εχει πολλες γνωσεις σε πολλα αθληματα.:wink:

ε,βέβαια,με τέτοιο δόντι που έχει τόσα χρόνια στην κρατική,κάτι έμαθε…:lol:
χαλαρά είναι ο μεγαλύτερος μπαρουφολόγος καθώς ο Βερνίκος έχει το άλλοθι της ηλικίας του:p
ε,μόνο ο Κατσαρός junior τον φτάνει ώρες ώρες

Ο Βερνικος δεν εχει κανενα αλλοθι και πριν 10 χρονια παλι μπαρουφες ελεγε.

παιδες ο Συριγος ειναι ΑΕΚτζης…σιγουρα…το χει πει πολλες φορες…τεσπα δεν τον χωνευω παρα πολυ διοτι πολλες φορες γινεται πολυ εριστικος…ομως εχει ιστορια και παντα διαβαζω παρ ολα αυτα τη στηλη του στην Κυριακατικη…

Σκουντης ο αρχοντας της παρλαπιπας…αθλιος λεξιπλαστης(αυτο το γκρανγκινιολικο φιναλε που λεει ΣΥΝΕΧΕΙΑ με τον αλλο το Χατζηγεωργιου ειναι μεγαλη πιπα…)…

ο χειριστος του ειδους ειναι ο Ιωαννου…απροκαλυπτη γαυριλα…και βαζελος να ηταν ο τροπος που τον συνεπαιρνει το παθος του για τη ομαδα ειναι αθλίος…

τι να πω…Παπαδογιαννης φορ εβερ…για μενα ο καλυτερος…απλα πολλες φορες μου τη ψιλοδινει που θαβει συνεχεια τους Ολυμπιακους Αγωνες και οτι δεν θα επρεπε να γινουν κτλ…τεσπα ισως το παρακανει αλλα ειναι γαματος οκ…

Και λογω ιστοριας πρεπει να μενει στο απυροβλητο ρε συ?Κατι τετοια μου τη σπανε πολυ…Για κατι που ειπωθηκε ποιο πανω οι σοβαροι Ολυμπιακοι ξερουμε οτι ο ΠΑΟ τα τελευταια χρονια ειναι ο καλυτερος στην Ελλαδα και απο τους καλυτερους στην Ευρωπη…Απλα ο συγκεκριμενος τυπος ειναι με το Θρυλο πιο εμπαθης απο οτι εγω με αυτον.Και ο Θρυλος(αμα το παμε ετσι)εχει πολυ μεγαλυτερη ιστορια απο το Συριγο και δεν μπορει να τον κρινει γιατι κραταει απο το 1925(μπαρουφεια λογικη)…
Γενικα τον εχουμε(οπως και το Διακογιαννη)μυθοποιησει.Για πειτε μου δλδ ποιοι αλλοι μετεδιδαν οταν αρχισαν αυτοι??Μονοι τους “παιζαν”…Αυτο+το οτι αναμφισβητητα εχουν γνωσεις τους εφτιαξε το ονομα που εχουν σημερα…

μα δεν είπε κανείς ότι δεν τον κρίνουμε?απλά να υπάρχει περισσότερος σεβασμός…

αοριστο ειναι αυτο…ε παντως εγω κριτικη του κανα πιο πανω(νταξ το πρωτο ποστ μπορειτε να το σβησετε απλα μολις ειδα το ονομα του τσιτωσα κι αρχισα να βριζω)
anyway…

Παπαδογιαννης εννοειται αν και η φωνη του Συριγου να περιγραφει τις βολες του Καμπουρη και οχι μονο. εχει σημαδεψει το ελληνικο μπασκετ.

α γεια σου:)

ο Χατζηγεωργίου ειναι γαματος!!!και μην ξεχνατε ειναι ο μονος που εχει γνωσεις σε πολλα αθληματα!!!