Who's the best ω ρε?

ποιον γουστάρετε πιο πολύ?
Παπαδογιάννης=θεός

KANENAΣ! :lol:

αφού είσαι άσχετος και κάφρος.:slight_smile:

Παπαδογιάννης=ο γκουρου του μπάσκετ…Τέλος…

Αν και ειμαι ΑΕΚτζης γουσταρω Παντελη Διαμαντοπουλο. Ο ανθρωπος, αν και αρρωστος γαυρος, εχει φοβερες μπασκετικες γνωσεις. Απο τους παραπανω προτιμω Καρυδα.

+1 για περιγραφές του Ολυμπιακού τον πάω τρελά και εγώ. Τα λέει πολύ χύμα και ο τρόπος που τα λέει, τουλάχιστον εμένα τον άσχετο με πείθει ότι ξέρει για τι πράγμα μιλάει :stuck_out_tongue:

Είμαι μεταξύ Καρύδα και Παπαδογιάννη… Θα αποφασίσω εν καιρώ…

ψήφισε τον κιόλας ντε αν θες:)

Σκουντής of course… ¶νετα!8)

Βασίλης “βάλτο αγορι μου” Σκουντής…αν και τον ξερω απο πολλά χρόνια

Β.Σκουντής από το poll.

Σκουντης και Χατζηγεωργιου. Ο Συριγος μου τη σπαει γιατι το παιζει ξερολας και οταν σχολιαζει δεν αφηνει τον Speaker να μιλησει.

ΚΑΝΕΝΑΣ!

Γενικα παω Παπαδογιαννη, αλλα πολλη χολη χυνει πλεον για τον Ολυμπιακο… Και δεν καταλαβαινω τον λογο…

+1 foveros !!! akoma k premiewr league otan kanei sto supersport grafei…

k o karydas episis poly kalos gnwstis… eidika se nba k ncaa einai tromeros (k o psarakis akoma pou den ton egrapses… :frowning: )

καλά,είναι γενικά αρκετοί και καλοί οι μπασκετικοί δημοσιογράφοι,απλά πιστεύω αυτοί οι 4,και λόγω tv είναι και οι πιο αναγνωρίσιμοι…

Παπαδογιάννη που είναι και ροκάς και Διαμαντοπουλάρα που είναι και Θρύλος και είναι και γαμώ τα παιδιά! :smiley:

+1 ειδικα οταν περιγραφει nba τα βραδια ειναι ολα τα λεφτα!

Mε τον Συρίγο με πιάνει ο ύπνος, με τον Σκουντή θέλω να σπάσω την τηλεόραση με τα ηλίθια αστεία που κάνει συνέχεια (άσε που είπε ένα “βάλτο αγόρι μου” και μας έχει ζαλίσει τον έρωτα με αυτή την φράση, σιγά την μαλακία που είπε στην τελική και που την επαναλαμβάνει όλη την ώρα). Ο Παπαδογιάννης μου αρέσει περισσότερο από τον Καρύδα άρα ψηφίζω Παπαδογιάννη.

Παίζει να είναι και rocker ο Διαμαντόπουλος. 8)

Ο Ασπρουλιας πως σας φαινεται ??? Εμενα μου αρεσει αν και δεν το εχω παρακολουθησει πολλες φορες για να τον κρινω.

είχε πει το επικό ότι ο Ναβάρο δεν κάνει ούτε για Α2 στην Ισπανία,πριν κάποια χρόνια…:lol: :lol: