Wig Wam,roxy bitch underworld 19/5

File merlin1 (elpizo na epitrepeis se ena pozeri na se leei etsi) sth salonika paizun me 2 support bands… Jailcat Roxy Bitch…

To ti kathorizei thn timh den mporo na to ksero, apla sou paratheto ta support…
An eisai apo Salonika mhn to xaseis… Aksizei na doseis 3E (1020 k kati draxmes) parapano na na deis dyo apo tis anerxomenes bandes ths symprotevousas!! (Panta mazi me tous katapliktikous WANTED)

C ya !!!1

ougka mougka an den exei pentalfa den einai metal e ???!

aderfes einai kati typoi me corpse paint. kati polemarxoi - kai kati “misanthrwpoi”
twn starbucks !

Προς αποφυγη παρεξηγησεων: Η εταιρια που κανει το live στην Αθηνα εχει δικο της χωρο. Στην Θεσσαλονικη πρεπει να πληρωθεί το club δεν υπαρχει αλλος τροπος. Η διαφορά λοιπόν τον 3 ευρω προκυπτει από αυτό. Βέβαια ελευθερη χωρα ειμαστε οποιος θελει παει και τους βλέπει Αθήνα (δεν θα σας κοστιζε κάτι παρπάνω από 3 ευρώ για να κατεβείτε κάτω? :wink: )

oxi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

oxi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Etsi einai, ama eisai Angel, petas…

Oi ypoloipoi prepei na pioume Red Bull… :lol:

xaxax axaxax xaxax :lol: :lol: :lol:

oxi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Etsi einai, ama eisai Angel, petas…

Oi ypoloipoi prepei na pioume Red Bull… :lol:[/quote]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Θεός…

Ο Angel και πηδάει και πετάει

oxi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Βεβαια εσυ που εισαι ομορφοπαιδο κανεις οτοστοπ και σταματανε οι γκομενες με τα καμπριο και σε μαζευουν…
Μηπως εχω δει πολλα 80s video clip???

oxi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Βεβαια εσυ που εισαι ομορφοπαιδο κανεις οτοστοπ και σταματανε οι γκομενες με τα καμπριο και σε μαζευουν…
Μηπως εχω δει πολλα 80s video clip???[/quote]

Oχι απαραιτητα … λες απλα την αληθεια . !!! Που ησουν εσυ ??? Ε ??? Οεο ???

oxi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Βεβαια εσυ που εισαι ομορφοπαιδο κανεις οτοστοπ και σταματανε οι γκομενες με τα καμπριο και σε μαζευουν…
Μηπως εχω δει πολλα 80s video clip???[/quote]

Oχι απαραιτητα … λες απλα την αληθεια . !!! Που ησουν εσυ ??? Ε ??? Οεο ???[/quote]
μωρο μου η γκαντεμια μου δεν λεγετε!!!
θα σου στειλω pm

Σήμερα πήρα εισιτήριο… κι έχω το 2… Αν μαζευτουμε καμιά 100ρια άτομα καλά θα είναι… :roll:

Δεν πειράζει,θα είμαστε “οικογενειακά” :lol: Δυστυχώς όλοι τους έχουν
ταυτίσει με τη Eurovision…

Βάλε και δύο ακόμη (εγώ και ένας φιλαράκος) μόλις γινήκαμε 4. Μην ανησυχείς θα μαζευτεί κόσμος την ίδια μέρα …πάω να ετοιμάσω το κολλάν , το eyliner και τα στρασάκια χα χα :lol:

Eλα μωρε αφου ειναι πλεον γνωστο οτι παλι θα μαζευτουμε οι ιδιοι , λιγοι και καλοι και απο την μια μερια ειναι καλο γιατι δεν θα λιωσουμε κιολας.

Εδω παει καλα παντως. Βεβαια δεν εννοω οτι θα γεμισουμε κανενα σταδιο…
Δεν πειραζει χαβαλες να γινεται. IT’S ONLY ROCK’N’ROLL!!!

στο underworld για ποιτικη παρακολουθηση συναυλιας θελει 100 ατομα , παραπανω αρχιζει και ενοχλει ,δεν νομιζω οτι οι συγκεκριμενοι εχουν την ‘υποδομη’ για παραπανω πραγματα ,οχι οτι στο ειδος τους δεν ειναι καλοι.

συγγενεις και φιλοι κλασσικα ελπιζω βεβαια να παιξουν ολο το σετ γιατι τον τελευταιο καιρο στο underworld τα live ton headliners μετα βιασ ξεπερνανε την μια ωρα

Paidia, molis gyrisa…

ITAN TELEIA STIN THESSALONIKI.

NA PATE OPOSKAIDIPOTE.

APISTEYTI BANDA, GAMO TA LIVE, MIN TO XASETE.

NA NAI KALA I REPTILE POU TOUS EFERE.

SYXARITIRIA PAIDES.

Μιλάμε για μια μπάντα, δυναμίτη!! Ήταν απίστευτοι χθες το βράδυ στη Θεσ/νίκη!

Δε πιστεύαμε στα μάτια μας!

Special Thanks To:
Rocking.gr, Rock Radio 104.7, Evolution TV Show
Jail Cat, Roxy Bitch
Strater

Περασαμε καλα. Τι αλλο να ζητησει κανεις!!!