Wig Wam,roxy bitch underworld 19/5

μια μπουγάτσα με φλουρί ε;;

Ωραίο το live κ΄στην Αθήνα!Μπράβο στους Roxy Bitch που με ταλέντο κ΄ πάθος προετοίμασαν το έδαφος για τους εκρηκτικούς Wig Wam!Όσο για τους περσινούς εκπροσώπους της Νορβηγίας σε εκτέλεση,ερμηνεία κ΄διάθεση χτύπησαν κόκκινο…It’s nice to be a rock’n’roller!

Πολύ καλοί κι ακόμα παραπάνω… Ο κιθαρίστας είναι παιχτούρα…

Τι να πει κανεις για αυτους ??? Μιλαμε κανανε ολο το Underworld να χορευει , ενα Rock 'N" Roll party το οποιο ειχα να ζησω παρα πολλα χρονια , απιστευτα συναισθηματα . Μεσα στα 5 καλυτερα live της ζωης μου … και παιξανε και Bon Joωι ενδιαμεσα … ο δε τραγουδιαρης πολυ μεγαλος πουτανιαρης … χαχαχαχα απιστευτος .

Αυτα τα live ειναι που κρατανε αυτην την μουσικη ζωντανη , και κριμα σε ολους αυτους τους σκληροπηρινικους heavyμεταλλαδες που προσκυνουν μπαντες που εχουν πεθανει εδω και καιρο και που βγαζουν δισκακια τυπου St anger και λοιπες αηδιες και καλα για ψυχοθεραπεια … και αλλες τετοιες παπαρες …

Κυριοι βγαλτε την προβατοποιημενη προσωπικοτητα σας και αποφασιστε να ζησετε την ζωη σαν ενα μεγαλο παρτυ … που δυστυχως χασατε χθες … αφου προτιμησατε να ζησετε για μια ακομα φορα στην μιζερια σας .

ΟΙ WIG WAM ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ROCK ‘N’ ROLL συχρονης προσωπικοτητας , κατι που αλλες μπαντες εχουν ξεχασει εδω και χρονια …

Hard To Be A Rock ‘N’ Roller…In Αthens … !!! :wink:

Και να προσθέσω ότι είναι και παιχταράδες! Ο κιθαρίστας ιδιαίτερα ήταν πολύ καλός :wink:

cool PERFORMANCE. τα σπάσανε, τα σπάσαμε.

Με 150 άτομα κοινό… Δυστυχώς

Αφού το βάλανε την ίδια μέρα με το πάρτυ του rocking.gr! Μέχρι και οι Wig Wam στο Texas πήγανε!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μάγκας ο τύπος που έχει τα δύο μαγαζιά… Τα κόνόμησε εις διπλουν

ΟΙ WIG WAM ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ROCK ‘N’ ROLL συχρονης προσωπικοτητας , κατι που αλλες μπαντες εχουν ξεχασει εδω και χρονια …

eisai apoluta swstos. alla diskolo na katalavoun oloi to ti les (h leme).

kat arxas…krima pou exase i vissi…eriksa oles mou tis psifous stin ellada kai pirame to poulaki…gamoto…oi wig wam??? exo na peraso poly kairo toso kala se live…to prosopiko tet a tet pou eixa mazi tous me afisan apoxavnomeni me apanotous fantastikous orgasmous… :lol:

Λοιπόν ακόμη δεν έχω καταφέρει να συνέλθω από την Παρασκεύη…το live
ξεπέρασε τις όποιες προσδοκίες μου-λυπάμαι όσους το έχασαν και ακόμη
περισσότερο εκείνους που το έχασαν γιατί οι Wig Wam τους πέφτουν λίγοι-όσοι είμασταν εκεί θα το θυμόμαστε για πολύ καιρό,αυτό είναι σίγουρο.Κρίμα μόνο
που δε δόθηκε αρκετή δημοσιότητα-α,ξέχασα τα λογής έντυπα+ραδιοφωνικοί
σταθμοί ασχολούνται με “σοβαρή” μουσική,αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία…

πολυ καλο live, απο την μια κριμα που δεν ηταν γεματο ,απο την αλλη οσοι ηταν
το παρακολουθησαν ανετα γιατι βλεπαμε ανετα , ακουγαμε , διασκεδαζαμε .

Τωρα που τελειωσε ολη η φαση ας συζητησουμε λιγο το θεμα τις προσελευσης.
Οι παλιες μπαντες του χωρου θεωρουνται “ξοφλημενες” και τα σχολια του τυπου “αυτους τους πεθαμενους μας φερατε” δινουν και παιρνουν. Για το νεο αιμα “δεν ξερω τα τραγουδια τους”, “ποιοι ειναι αυτοι, δεν τους ξερω” Δηλαδη ρε παιδια εξηγηστε μας σας παρακαλω ειλικρινα τι θέλετε να δειτε; Για σκεφτειτε να φερναμε μπαντες σαν τους Poodles ή Buckcherry ή Crash Diet (αν και δεν συνεχιζουν) τι θα γινοταν. Αλλα αν δεν πονταρουμε στο σημερα πως θα ανεβει αυτη η σκηνη; Παντως πιστεψτε με δεν το μετανιωσα, περασα υπεροχα και οποτε θελουν θα τους ξαναφερω και ας παιξουν μπροστα σε 50 ατομα. Τα καλυτερα παρτυ ειναι τα πριβε :wink: :wink:

Βασικά εγώ ο γραφικός ξέρεις τι θέλω να φέρετε… Και σας υπόσχομαι ότι θα γίνει της εκδιδομένης…

Για SURVIVOR υπαρχει καμια πιθανοτητα?

FERE TOYS THEOUS SOYIDIA RE!!!

Crash Diet

ole! des to review pou eixa grapsei sto rocking gia to album. Oi CD tha sinexisoun, to pio pithano me neo onoma. so hang on

Σε μια νορμαλ χωρα ανετα θα γινοταν της εκδιδομενης…
Για εδω διατηρω τις επιφυλαξεις μου

Για SURVIVOR υπαρχει καμια πιθανοτητα?[/quote]

Πιστεψε με οτι ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να φερω τους survivor στην Ελλαδα…
Με τον Jamison εχουμε αναπτυξει μια ιδιαίτερη σχέση μέσου ενός κοινού φίλου (όσοι παρακολουθούν αυτή τη σκηνη απο κοντά θα ξέρουν ίσως ποιός είναι “κολληταρι” του, μιλάμε για θρύλο της ροκ σκηνης). anyway δεν θα ρισκαρα την φιλία μου και με τους δυο για να καταληξω να ακουω τα “σχόλια” των ελληνων ροκαδων…sorry guys. Φυσικα ξερω οτι αναμεσα σας υπαρχουν και ανθρωποι που τους εκτιμουν οπως τους αξιζει αλλα καλυτερα να γινουμε μια παρεα και να παμε Γερμανια να τους δουμε