Wig Wam,roxy bitch underworld 19/5

Σε μια νορμαλ χωρα ανετα θα γινοταν της εκδιδομενης…
Για εδω διατηρω τις επιφυλαξεις μου[/quote]

Να είσαι σίγουρη ότι το τινινιτι θ’ ακουστεί απ’ άκρη σ’ άκρη της Ελλάδος και τα διαφημιστικά σποτάκια θα παίξουν ακόμα και στα μεγαλύτερα Ελληνικά κανάλια

Σε μια νορμαλ χωρα ανετα θα γινοταν της εκδιδομενης…
Για εδω διατηρω τις επιφυλαξεις μου[/quote]

Να είσαι σίγουρη ότι το τινινιτι θ’ ακουστεί απ’ άκρη σ’ άκρη της Ελλάδος και τα διαφημιστικά σποτάκια θα παίξουν ακόμα και στα μεγαλύτερα Ελληνικά κανάλια[/quote]
μακαρι φιλαρακι
απο το στομα σου και στου θεου τ’αυτι!!!

Bitch…ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ THUNDER ! ! ! ! :smiley: 8) :wink:

ego thelo na ferete tin shania twain…meta tin apogoitefsi mou apo tous tsoliades, apofasisa na glyfo…afta pou sernoun kai karavia… :lol:

afou de sou aresoun oi thunder re teli…mas douleveis kanonika…akous ki alla pera apo europe…??? :lol:

Πιστεψε με οτι ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να φερω τους survivor στην Ελλαδα…
Με τον Jamison εχουμε αναπτυξει μια ιδιαίτερη σχέση μέσου ενός κοινού φίλου (όσοι παρακολουθούν αυτή τη σκηνη απο κοντά θα ξέρουν ίσως ποιός είναι “κολληταρι” του, μιλάμε για θρύλο της ροκ σκηνης). anyway δεν θα ρισκαρα την φιλία μου και με τους δυο για να καταληξω να ακουω τα “σχόλια” των ελληνων ροκαδων…sorry guys. Φυσικα ξερω οτι αναμεσα σας υπαρχουν και ανθρωποι που τους εκτιμουν οπως τους αξιζει αλλα καλυτερα να γινουμε μια παρεα και να παμε Γερμανια να τους δουμε[/quote]

To καταλαβαινω bitch,οι Survivor ειναι τεραστιο group ,και μαλιστα θα τολμουσα να πω οτι τα super hit τους (eye of the tiger,burning heart),ειναι και απο τα
χειροτερα τους κομματια .Εχουν κομματαρες αλλα πολλοι νομιζουν οτι οι Survivor
ειναι τα 2-3-4 κομματια τους . Πρεπει να ξερεις οτι ουτε εγω ,αλλα ουτε και αλλοι
(αν υπαρχουν ) φιλοι των Survivor θα ηθελαν να τους δουν να ‘ξεφτιλιζονται’
αλα ASIA TO 93 .Μεταφορικα παντα το λεω .Οποτε καπου θα τους πετυχουμε … Ειναι αυτο που ελεγα σε σε αλλο σημειο του forum για τους φιλους του aor ,αν
περιμεναμε να μας τους ‘φερουν’,δεν θα βλεπαμε προκοπη ,τους βρισκουμε
εμεις δεν πειραζει ,τοσα χρονια τωρα . Φαντασου δηλαδη να περιμεναμε να μας
‘φερουν’ REO ,STYX,FOREIGNER,38 , JOURNEY κτλ κτλ

Η απολυτη ξεφτιλα μας ηταν αυτη … 25 ατομα ??? Οπως και αυτη των Mama’s Boys που ειχαν παιξει μπροστα σε 11 ατομα .

Ντροπη μας.

Η απολυτη ξεφτιλα μας ηταν αυτη … 25 ατομα ??? Οπως και αυτη των Mama’s Boys που ειχαν παιξει μπροστα σε 11 ατομα .

Ντροπη μας.[/quote]
ναι ρε παιδια, κατι τετοιο φοβαμαι…
δεν πειραζει, ερχονται ευρωπη, ας παμε να τους απολαυσουμε καπου εξω

Η απολυτη ξεφτιλα μας ηταν αυτη … 25 ατομα ??? Οπως και αυτη των Mama’s Boys που ειχαν παιξει μπροστα σε 11 ατομα .

Ντροπη μας.[/quote]
ναι ρε παιδια, κατι τετοιο φοβαμαι…
δεν πειραζει, ερχονται ευρωπη, ας παμε να τους απολαυσουμε καπου εξω[/quote]

Eβιτα εμεις τα ειπαμε και τηλεγωνικως … και οχι μια φορα για την κατασταση που επικρατει … οποτε μην κανεις κατι που θα εχει αμεσο αντικτυπο στην τσεπη σου. Καλα κανεις και φοβασαι γιατι εδω ειμαστε πολυ πισω και ετσι θα μεινουμε. 300 ειμαστε ολοι και ολοι . Δεν ειναι καιρος για ηρωισμους. Και ειναι και αδικο να κανεις μαγκες τους διαφορους τυχαρπαστους καβαλημενους μεταλοπατερες, με τα λεφτα σου. Γιατι παντα θα εχουν να πουν και να κρινουν, εκ του ασφαλους παντα γιατι ετσι τους βολευει.

Η απολυτη ξεφτιλα μας ηταν αυτη … 25 ατομα ??? Οπως και αυτη των Mama’s Boys που ειχαν παιξει μπροστα σε 11 ατομα .

Ντροπη μας.[/quote]
ημουνα εντεκαδατος δηλαδη,αν θυμαμαι σε ενα club με τραπεζια ηταν,το θυμαμαι σαν ονειρο…

Η απολυτη ξεφτιλα μας ηταν αυτη … 25 ατομα ??? Οπως και αυτη των Mama’s Boys που ειχαν παιξει μπροστα σε 11 ατομα .

Ντροπη μας.[/quote]

να ρωτησω κατι , μια και λογω προβληματος δεν ημουνα στην 25αδα , και ακομα
δεν το εχω ‘ξεπερασει’ , εχω ακουσει bootleg της συναυλιας στο Βεακειο , πριν
αρχισει λοιπον ,ακουγεται καποιος τραγουδιστης σε στυλ οπερας .Ο ηχος δεν
ηταν τοσο καλος , ξερει κανεις να με ενημερωσει , ηταν προηχογραφημενο μερος ? ηταν ζωντανο ? ξερει κανεις ποιος τραγουδουσε στο μερος εκεινο της
εισαγωγης ?

Σήμερα, στο περιοδικάκι της Ελευθεροτυπίας για τη τηλεόραση (Οn-Off), έχει μία φωτογραφία με 2 μέλη των Wig Wam και την παρακάτω λεζάντα:

“Τέτοια τρελά αγορια, μες τη χαριτωμενιά και την τσαχπινιά, ήταν γεμάτο το ΟΑΚΑ στη Eurovision. Όλοι όσοι υποστηρίζουν ότι η μουσική διοργάνωση κάθε χρόνο είναι η χαρά των γκέι, είναι κακοπροαίρετοι”

No commnet by me…

καλα καλα…τι περιμενεις τωρα, να καταλαβουν τι είναι οι WigWam ?
Τα κοντοκουρεμενα κουστουμαρισμενα αγορακια της ελληνικης showbiz είναι όλοι τους αντρακλες…μη χεσω…(συγνωμη για την γλωσσα μου αλλα ελεος πια!!!)