Wig wam δαγκωτο!

Οι Wig Wam λοιπον θα εκπροσωπισουν την πατριδα τους Νορβηγια στον επικειμενο διαγωνισμο της eurovision. Το πρωτο τους αλμπουμ ηταν για μενα η καλυτερη κυκλοφορια στο χωρο του melodic hard rock εδω και πολλα χρονια. Αν και το in my dreams δεν φτανει τις κομματαρες του αλμπουμ εγω ψηφιζω wig wam δαγκωτο!!! 8)

  1. Το τραγούδι είναι πολύ καλό. “Κατέβασα” και το video clip από το site της ΕΡΤ. Δεν ξέρω πως θα το αντιμετωπίσει ο κόσμος. Οι σκανδιναυοί πιστεύω πως θα το ψηφίσουν.
    Glam rock συγκρότημα δεν ξέρω πόσα χρόνια ή αν έχει εμφανιστεί ποτέ στη Eurovision. “Δαγκωτό” Wig Wam!!!

Θα τους κοιταξω και θα πω γνωμη , μεχρι και σημερα δεν τους ηξερα καν …

Angel ψαξε και θα με θυμηθεις…Ειδικα αν βρεις την διασκευαρα I turn to you (melanie C) αλλα γενικα ολο το cd “667 the Neighbor of the beast”!!! Τωρα το επανακυκλοφορουν για να περιεχει το “in my dreams” με τον νεο τιτλο hard to be a rock’n roller…in Kiev
Ειλικρινα αν το ακουσεις πες μου τη γνωμη σου…εγω προπερσι που το πηρα ειχα παθει ζημια. Ακομη τραγουδαω τα κομματια (στο μπανιο μονο γιατι ειμαι και φωναρα!) 8)

Ρε πολυ καλο κομματι και ειδικα για Eurovision.

Thnx στο Θωμά που μου έστειλε το Clip στο mail μου , και μόλις βρήκα το cd και το κατεβάζω από Εmule :smiley:

My Goooooodddddddddd τι κομματάρα είναι αυτή ? 8O

Δε με το στέλνεις κι εσύ εμένα;
Είμαι πολυ περίεργη

Στο Hotmαil και στο Yahoo.gr δεν νομίζω ότι μπορείς να πάρεις mail πάνω από 2 mb . Aν κάνω λάθος διορθώστεμε

Στο Hotmαil και στο Yahoo.gr δεν νομίζω ότι μπορείς να πάρεις mail πάνω από 2 mb . Aν κάνω λάθος διορθώστεμε[/quote]

Εγώ όμως έχω και το telisvas@tellas.gr, οπότε στείλε καθήκι…

Αντρέα δες λίγο πμ

Στο Hotmαil και στο Yahoo.gr δεν νομίζω ότι μπορείς να πάρεις mail πάνω από 2 mb . Aν κάνω λάθος διορθώστεμε[/quote]

Εγώ όμως έχω και το telisvas@tellas.gr, οπότε στείλε καθήκι…[/quote]

Θα στο στείλω αύριο το πρωί .
Αννα ανοιξε ενα λογαριασμο που να δέχεται mail πανω απο 2 mb… θα σου έδινα τον κωδικό απο το Υαhoo.co.uk αλλα θέλει ένα κωδικο στον Τ.Κ. και δυστυχως τον έχω χασει μαλλον.
Βεβαια θα μπορουσες να περασεις απο το σπιτι μου να το γραψουμε σε cd , δεν το κανω ομως μηπως ζηλέψει ο ακατανομαστος , ξερεις ποιος ειναι … το ονομα του αρχιζει απο Τelis και τελειωνει σε Vas.

σοβαρα τωρα ενημερωσε με αν μπορεσεις να κανεις κατι .

Ρε ούστ που θα ζηλέψω κιόλας… Στείλε το αύριο αγόρι…

ogay :smiley:

Στο yahoo μπορεις να στειλεις οτι θελεις. Μου εχουν στειλει αρκετα τραγουδια εκει…

Στα έστειλα ρε … !!! τσέκαρε mail

Aννα ? δεν μπορώ να στο στείλω μόνο μέσω Messengers μπορεί να γίνει.

Φυσικά και μπορείς, αλλά ο Αντρέας θέλει να με καλέσει σπίτι του για να κάνει τον Τέλη να ζηλέψει!!!
Ωωωωω…μα είναι οφθαλμοφανές!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Φυσικά και μπορείς, αλλά ο Αντρέας θέλει να με καλέσει σπίτι του για να κάνει τον Τέλη να ζηλέψει!!!
Ωωωωω…μα είναι οφθαλμοφανές!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Άννα μου το έστειλε, οπότε δεν χρειάζεται να κάνεις το ψυχικό…
Έλα αύριο εκεί που συμφωνήσαμε να σου δώσω το clipακι…
Ξέρεις πόσο πιο ωραίο ακούγεται το τραγούδι όταν σου το έχει στείλει άλλος και γίνεται μάλιστα η αιτία για να σε συναντήσω…;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Anyway πέρα από την πλάκα το τραγούδι είναι φοβερό…

www.wigwam.no
Mπειτε εχει τρελλο γελιο…Παντως η δικια μας Ελενα Παπαριζου ειναι σαφως ομορφοτερη… :lol:

Μόνο αυτό τίποτα παραπάνω :twisted:

www.wigwam.no —> Εχει και Free song για download

Παντως το γουσταρουν οι Νορβηγοι το βαψιμο…Ειτε black ειτε aor το τραβαει το δερματακι τους… :wink: