Wig wam δαγκωτο!

πάμε για νίκη σήμερα !

κάτω οι σαχλομπουρδίτσες της Παπαρίζου και των Κύπριων…

Όντως μόνο για νίκη σήμερα. Γκολ από το πρώτο τέταρτο και το σηκώσαμε.

Σας ευχομαι να φατε 15 γκολακια και να σας ανοιξει το κωλαρακι σαν παλιο κατοσταρικο σε κερμα . Βtw … λες να μην γαμαμε τα topic και το κανεις και εσυ ο ιδιος .

πλακα πλακα και μενα δεν θα με χαλουσε νικη του Αρη σημερα καθως ειμαι γνωστο σκουλικι αλλα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ χλωμο το βλεπω. για αυτο παρηγοριεμαι με τους νορβηγους στους οποιους επαιξα και στοιχημα. με βλεπω να το κλαιω το 30ευρω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παπαρίζου δαγκωτό. :lol:
το poser πέθανε με τα 80’s το ίδιο και οι γελοίοι Νορβηγοί.

όσο για το κυπελλάκι 3 και λίγα ήτανε.Πάμε την Τετάρτη να πάρουμε και το πρωτάθλημα τώρα.

  1. Αν αναφέρεσαι σε μπάντες όπως οι Dimmu Borgir ΣΥΜΦΩΝΩ τους έχω δει στο Wacken το 2001 και στο VIP area…
  1. Είσαι Off topic. Και το “γελοίοι” πάει περισσότερο στους Έλληνες που μπερδεύουν το Metal με το ποδόσφαιρο. Βλέπε “Manowar 7”, “AC DC 13” κτλ.

Καταρχήν πιστεύω ότι δικαιώς τους πήραμε τα σώβρακα… Οι Ελληνίδες έχουν γίνει πλέον μακράν οι πιο ωραίες γυναίκες στον κόσμο… Η Παπαρίζου έχει και συμπαθητική φωνή, ενώ και το τραγούδι ήταν πιασάρικο… Προσωπικά δεν είδα όλο το διαγωνισμό, αφού ήμουν στην Πάτρα, για να φέρω το κυπελλάκι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: , αν και τους Wig Wam πρόλαβα να τους δω σ’ ένα φιλικό σπίτι… Πολύ ωραίο τραγούδι, το image κάπως υπερβολικό, αλλά να φτάνουμε dyingfreedom να λέμε ότι το poser πέθανε, το ίδιο και οι γελοίοι Νορβηγοί, είναι προκλητικό τη στιγμή που γνωρίζεις ότι εδώ μέσα υπάρχουν πολλά άτομα που γουστάρουν αυτό το είδος μουσικής… Αυτοί οι άλλοι γελοίοι Νορβηγοί οι TNT πόσο άθλιο cd έβγαλαν;
Δεν μας λες τελικά, ρε dyingfreedom ποιο στύλ είναι ζωντανό για σένα;

… IQ ραδικιού !!!

Συμφωνω με αυτο που λεει ο Τelesvas !!!

dyingfreedom , και οι ΚιSS τελειωμενοι ειναι ?

Εσύ μην παίρνεις πολύ θάρρος αρχιποζερά… Ξέρεις ποιο δήλωσε ο τραγουδιστής για αγαπημένο του συγκρότημα και album που ακούει αυτή την περίοδο…;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οi Kiss ήταν γκρουπάρα κάποτε.Τώρα δηλαδή πιστεύεις ότι συνεχίζουν να προσφέρουν;

αλλά να φτάνουμε dyingfreedom να λέμε ότι το poser πέθανε, το ίδιο και οι γελοίοι Νορβηγοί, είναι προκλητικό τη στιγμή που γνωρίζεις ότι εδώ μέσα υπάρχουν πολλά άτομα που γουστάρουν αυτό το είδος μουσικής…

Το σχόλιο γελοίοι Νορβηγοί πήγαινε αποκλειστικά στος χτεσινούς εμετικούς τύπους της γιουροβίζιον. Από την άλλη δεν βλέπω κάτι προσβλητικό. Τώρα αν διαφωνείς με το οτι το poser πέθανε, τι να πώ. Δεν ήταν αποκλειστικά ένα είδος που άνθισε και τάφηκε με τα 80’s?
Δεν σας καταλαβαίνω. Μόλις γίνονται σχόλια που μεταξύ σοβαρού και αστείου και θίγουν το μουσικό είδος που προτιμάτε, αντιδράτε σαν χούλιγκανς. Πιστεύω όμως ότι παρόλο που σίγουρα διαφωνούμε σε μερικά πράγματα στη μουσική, αυτό δεν μου απαγορεύει να λέω την άποψή μου. Και το οτι το poser πέθανε είναι γεγονός αναμφισβήτητο. Ή επειδή έγινε reunion twisted sister και επειδή υπάρχουν και τύποι σαν τους Motley crue που κυκλοφορούν δίσκο μία στο τόσο σώθηκε. Αλλά και πάλι όπως είπα, άποψή μου και δεν μου την αλλάζεις. Βασικά πιο προκλητικά ειναι τα posts που ακολουθούν αλλά anyway.

Δεν μας λες τελικά, ρε dyingfreedom ποιο στύλ είναι ζωντανό για σένα;

Βασικά επειδή δεν γουστάρω ταμπέλες και επειδή θεωρώ την μουσική ενιαία, δεν θεωρώ ότι ταυτίζομαι με κάποιο συγκεκριμένο στυλ. Δεν μαρέσει το ευρωπαικό power καθώς και το κλασσικό black, οπότε μην νομίζετε ότι είμαι υπερκάφρος.
Συγκροτήματα όμως όπως οι Spiritual Beggars, Queens Of The Stone Age,My Dying Bride, Opeth,System Of A Down και άλλοι πιστεύω ότι κρατούν ζωντανό τον ήχο που αγαπάμε.
Αυτά.

Απ’ τα λεγόμενα σου προκύπτει ότι ο “θάνατος” του μελωδικού hard rock περισσότερο ευσεβής πόθος δικός σου είναι, παρά αντικειμενική πραγματικότητα… Επειδή ίσως δεν το γνωρίζεις βγαίνουν πολλά νέα συγκροτήματα που παίζουν το συγκεκριμένο στυλ… Το αν πουλάνε ή όχι είναι άσχετο… Σε μια τελική οι Spirittual Beggars και οι Opeth (τα μοναδικά, απ’ όσα ανέφερες που μoυ αρέσουν) δεν πουλάνε και τίποτα εκατομμύρια cd…

Υπέροχο τραγούδι τους έκαψε η σκηνική παρουσία!!! Kee στις κιθάρες για Νορβηγία και joey στους στίχους της Γερμανίας ε? :wink: Πολύ europe στην eurovision που ήταν κολλημένη στα τύμπανα και το rockοειδές!

Αν ψήφιζα θα το έριχνα στη Γερμανί(δ)α μιας και οι wig wam ήταν σκηνική αποτυχία και απέτυχαν να δώσουν το show που ζητάει η eurovision! Από μουσική ήταν καλοί, θα ψάξω και για το άλμπουμ τους…

Wig Wam… APLA THEOI GIA TIN POP EUROVISION…

Ainte pali, vrikame eukairia na panygirisoume…

Opos eipe kai enas grafikos sto radiofono simera “nanai kala i Elena pou mas evale ston xarti tis Europis”…
:roll:

teleio to kommati alla den mporw na brw to video …kanenas na help pls?

alexkal2000@yahoo.gr to mail mou thanks