Wild Thing

Ti θα λεγατε να μαζευομασταν μια Κυριακη απογευμα σχετικα νωρις να τα λεγαμε εκει , γιατι λεει το μαγαζι και παιζει και απο ολα και εχει καθαρα ποτα και καφεδες … εγω εχω αρχισει και εχω παει Κυριακη γυρω στις 8 το βραδυ και λεει …

Δεν το ξέρω, αλλά να το δοκιμάσουμε. Μιλάμε εκεί ή ουρλιάζουμε?

Εγώ θα έλεγα να κατηγοριοποιήσετε σε threads ορισμένα πράγματα γιατί έχει αρχίσει να ξεφεύγει το off topic.

Για αναλυσε την σκεψη σου …

Μιλαμε εκει Νανσυ , εχει απλα , και βαζει τα παντα απο μουσικη !!!
Στο Μικρολιμανο ειναι .

Καλή φάση, καλό μαγαζί…

Α ναι ρε συ, έχω πάει. Καλό ήταν, πράγματι. Κανονίστε το και τα λέμε.

Κι επειδή μ’έχετε τρελλάνει στο ξενύχτι, σας αποχαιρετώ να προλάβω να δω και κανένα όνειρο! Αύριο πάλι!

Καληνύχτα!

Καληνύχτα Νανσούκα

Προτείνω να κάνεις ban στον γραφικό που το άνοιξε…

Ναι βρε λουλη , εσεις που χετε ανοιξει 5 thread Τexas κανεις την παπια …

Εγω παλι προτεινω να ακολουθησετε το παραδειγμα της συνομηλικης Νανσυς και να παρετε σειρα για υπνο Τελη και Ανδρεα…Δεν ειστε για ξενυχτια…

Εντιτ:Ρε μην ανοιγεται 500 θεματα, εχει δικιο ο Ηλιας!

Έχεις δίκιο γλυκειά μου… Εμείς τ’ ανήλικα να πάμε για ύπνο και εσείς τα ΚΑΠΗ μείνετε πίσω να μας φυ(ι)λάτε…

Αν δεν είχα κι εσένανε, τι θα ήμουν στον κόσμο :-({|=

Η κατάσταση στο off-topic έχει αρχίσει να γίνεται ανεξέλεγκτη από την άποψη ότι ανοίγονται 15 topics για το ίδιο πράγμα. Πρόσφατα παραδείγματα τόσο οι βραδυνές συναντήσεις όπως και οι ευχές/Χριστούγεννα/Πρωτοχρονιά κλπ κλπ. Και στον τεχνικό τομέα, εκτός των άλλων, αυτό είναι μείον. Είναι που είναι το phpbb κάπως περίεργο, μετά από κάποιο σημείο αρχίζει και ζορίζεται και είναι και οι περισσότεροι σε άδεια και δε μπορούμε να σπρώξουμε…

Σωστο αυτο. Το ειπα οτι ευχηθηκαμε συναμεταξυ μας 8000 φορες αλλα δεν την ακουνε την Σοφι…

Η’ τελοσπαντων ας ανοιξουμε ενα θεμα MEETING και οτι κανονιζεται να το λεμε εκει, και μονο…

Αν δεν είχα κι εσένανε, τι θα ήμουν στον κόσμο :-({|=

Η κατάσταση στο off-topic έχει αρχίσει να γίνεται ανεξέλεγκτη από την άποψη ότι ανοίγονται 15 topics για το ίδιο πράγμα. Πρόσφατα παραδείγματα τόσο οι βραδυνές συναντήσεις όπως και οι ευχές/Χριστούγεννα/Πρωτοχρονιά κλπ κλπ. Και στον τεχνικό τομέα, εκτός των άλλων, αυτό είναι μείον. Είναι που είναι το phpbb κάπως περίεργο, μετά από κάποιο σημείο αρχίζει και ζορίζεται και είναι και οι περισσότεροι σε άδεια και δε μπορούμε να σπρώξουμε…[/quote]

Πφφφ. Απλά ζηλεύεις που δεν παρευρίσκεσαι =***

Δεν πάμε στον Ιστιοπλοϊκό καλύτερα?

o antreas pairnei pososta apo to wild thing!!!

ΣΙΩΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Μπήκε ξανά στο froum ο έρωτας προσωποποιημένος…

MATS MOYTS MATS MOYTS

Kourou ετοιμάσου για ban… lol

Ban ρε Βαn !!!

Το Μικρολίμανο που είναι;

Πειραιά ρε Ράνια Πειραιά…

Διαφωτίστηκα πριν λίγο από την φίλτατη Σοφία.
Το θέμα της ερώτησης είναι, που ακριβώς.
Και επίσης, γιατί δεν συναντιόμαστε σε μέρη που να μην υπάρχει πρόβλημα παρκαρίσματος;