Wishbone Ash Live In Greece 26 Μαιου

so there !!!

trele mou me prolaves…to skefthka kai gw…xaxaxa kai na skefteis oti h malakasa prepei na nai pio mikrh apo ta kammena vourla…:stuck_out_tongue:

Ανακοινώθηκαν WISHBONE ASH & UDO !!! 8O 8O 8O
Δεν θα μπορέσω να πάω ρε γμτ!!! :frowning: :frowning: :frowning:

~ 12/05/2007

~ METAL BOLT PRODUCTIONS PROUDLY ANNOUNCE IN CO-OPERATION WITH MOTOE THE LEGEND OF HEAVY METAL UDO @ 25.05.07 AND THE LEGEND ROCKERS WISHBONE ASH @ 26.05.07 IN KAMMENA VOURLA - ATHENS.

WWW.METALBOLT.COM

Η συγκέντρωση των μοτοσυκλετιστών θα πραγματοποιηθεί στο κάμπινγκ του ΕΟΤ στα Καμένα Βούρλα.

20 ευρώ η μοτοσυκλέτα για κάθε μέρα ξεχωριστά ανεξαρτήτως ενός ή δύο επιβατών

70 για όλο το φεστιβάλ 23-28/5 με διαμονή στο κάμπινγκ

40 ευρώ τα μέλη που είναι συμβεβλημένα με λέσχες ΜΟΤΟΕ

Χτύπα και ένα τηλέφωνο για επιβεβαίωση. Είναι πολύ εξυπηρετικοί!!!

Μάγκες βιαστείτε αν πρόκειται να κλείσετε σε ξενοδοχεία. Εγώ μετά βίας βρήκα!!!

Εγω εκλεισα χτες δωματιο. Μηπως ρωτησες για τις συναυλιες; Απο την ΜΟΤΟΕ μου ειπαν οτι θα παιξουν και καποια ελληνικα συγκροτηματα, αλλα δεν μου τα ειπε επειδη δεν ηταν 100% σιγουρο. Η εισοδος για τις συναυλιες 10 euro δεν ειναι;

μου το εστειλε πριν λιγο η ΜΟΤΟΕ:
26η Π . Σ. Μ. ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ .

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
U.D.O. (ACCEPT)
ΜΠΛΕ
RAINING PLEASURE
ΑΓΑΘΩΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ
WISHBONE ASH
TSOPANA RAVE
FILM
JAZZ A MOMENT

ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ
C REAL
ΖΟΡΖ ΠΙΛΑΛΙ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ

Η εισοδος στην Π.Σ.Μ. ΕΙΝΑΙ 20 Ε ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
40 Ε Η ΜΟΤΟ ( ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΜΟΤ.Ο.Ε. ) ΟΛΗ Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ
70 Ε Η ΜΟΤΟ ΔΙΧΩΣ ΚΑΡΤΑ ΜΟΤ.Ο.Ε. ΟΛΗ Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ .
ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΕΝ. ΕΙΣΟΔΟΥΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΣΤΟ CAMBING .

@ areti: Μήπως μπορείς να μάθεις τι ώρα βγαίνουν οι Wishbone Ash;

Μου είπαν ότι οι συναυλίες θα ξεκινήοσυν γύρω στις 9, αν μάθω κάτι παραπάνω θα ενημερώσω

einai ligo koufo to line up(udo-mple…)alla…AYTA EINAI!!!..
goustarw tetoies faseis…mpravo tous…

Μία και σήμερα…

kalispera paidia…diavazw kairo to forum alla simera graftika melos…ara thewroumai kainourios…htan na paw xthes stous U.D.O. alla epaixe provlima kai den piga…mipws exei paei kaneis apo to forum na mou pei pws htan???eyxaristw…!!(sygxwreste me an yparxei eidiko thread gia UDO kai den to exw dei)

Εξαιρετικοί χτες το βράδυ οι Wishbone Ash, πολύ καλή η συναυλία, άριστος ο ήχος. Πάντα τέτοια !!!

Μια χαρά δηλαδή. Από κόσμο πως πήγε;

Είχε αρκετό κόσμο… 3-4 χιλιάδες, μπορεί και παραπάνω. Η συγκέντρωση της ΜΟΤΟΕ είχε πάρα πολύ κόσμο επίσης.

Εχώ γράψει ένα review [size=2]Eδώ [/size], όποιος θέλει ας του ρίξει μια ματιά.

Έλα ρε. Μπράβο. Διάβασα και την κριτική και πέθανα στο γέλιο (με τις κάμψεις του άλλου, το κουαρτέτο, και τον τραγουδιστή των Matisse…όπως τα λες είναι :lol: #-o )!

Thanks

Ήταν γαμώ και να φανταστείς οτι δεν είχαμε πιει και πολύ γιατί τα μπαρ ήταν λίγο μακριά και δεν θέλαμε να μας φάνε οι “αποστάσεις” :smiley:

Αυτό που δεν έμαθα ήταν τι έκανε ο UDO. Πιστεύω κάποιος να μας πει.

Με ένα ανάλογο όνομα του χρόνου, ξαναπάω χαλάρα. Μου άρεσε πολύ το μέρος εκεί, απίθανο…

Ναι όντως είναι ωραία στην περιοχή. Έχω περάσει πάρα πολλές φορές. Άντε μπράβο, να γίνεται σιγά σιγά η αποκέντρωση.
Άσχετο, ξέρεις (ή ξέρει κανείς) τι θα έχει το φετινό Castle Rock;

Ο UDO ΕΡΙΞΕ ΚΑΝΟΝΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΛΗΡΩΝΕ 1,10 ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ…:frowning:

ΟΙ WISHBONE ASH TΙΜΗΣΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ!!!

ΑΥΤΑ!!!

ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥΣ

*ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ TSOPANA RAVE (ΑΝΟΙΞΑΝ ΜΕ ΤΟ IRON HORSE ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΜΕ ACE OF SPADES.

ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΑΚΟΦΩΝΙΑ ΤΑ BURN OUT ΕΝΤΟΣ ΣΥΝΑΥΛΙΑΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ Η ΑΠΡΟΣΜΕΝΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ASH ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ Τ.R. ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑΚΟ ΕVENT ΑΛΛΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΟ

ΥΓ.: Αν διαβάσουν αυτό το thread άνθρωποι που σχετίζονται με διοργανώσεις συναυλιών ας έχουν υπ’ όψη τους για το μέλλον αυτή την θεϊκή μπάντα (τους Wishbone Ash εννοώ)

Και μερικές φωτο που τράβηξα (σόρι για την ποιότητα)