Wishbone Ash Live In Greece 26 Μαιου

Παιδια οι τρισμεγιστοι Wishbone Ash θα παιξουν στην Ελλαδα στις 26 Μαιου στα Καμενα Βουρλα.Κουφο ακουγεται αλλα ειναι πραγματικοτητα…www.wishboneash.com.
Δεν γνωριζω εαν θα παιξουν και σε αλλα μερη στην Ελλαδα.Μακαρι…ειμαστε σε αναμονη.Αλλα αν δεν γινει και πουθενα αλλου μας βλεπω να κατηφοριζουμε.

To Live των μεγαλων Wishbone Ash αυτο θα ειναι στα πλαισια γαι την 26η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών στα καμμενα βουρλα.

Μήπως ξέρεις αν είναι αυτή της ΜΟΤΟΕ;

Ναι ειναι της ΜΟΤΟΕ. Οπως καθε χρονο ευσι θα γινει και φετος. Απλα ευχομαι να γινει και σε αλλα μερη.Παντα τα Festival της ΜΟΤΟΕ ειναι πολυ καλα.

:o :o :o

Ρε τους καμενοβουρλιώτες! :roll:
Θα δουν και Wishbone Ash!

Είναι και Σάββατο!
Θα πάνε και πολλοί Λαμιώτες! :lol: :lol:
Καλά θα περάσουνε! 8)

Αν δεν παίζανε την Παρασκευή 25 Μαΐου οι Talisman και την Κυριακή 27 Μαΐου οι Innerwish, μάλλον θα ανέβαινα και εγώ… :-k

Thanx Zep:D

μέσα στις εξετάσεις ήθελα να ξεχυθώ στις επαρχίες και δεν έβρισκα προορισμό:p :stuck_out_tongue:

ΟΧΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

:o :? 8O

γαμωτο θα χασω εναν απο τους αγαπημενους μου κιθαριστες…#-o

παιδια ειλικρινα αν δεν επαιζαν suicidal tendencies θα εκανα ενα ταξιδακι…αλλα σε ποσα κομματια να σπασω για να τα δω ολα…#-o κριμα. πολυ κριμα.#-o

γεια χαρά!
έψαξα στο site της ΜΟΤΟΕ για πληροοφρίες σχετικά με το live, τις τιμές κ για διάφορα αλλά,αλλά δεν βρήκα τίποτα. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Αντε να δω τι αλλα χτυπηματα μας επιφυλασσουν για φετος…ελεος πια…:x

παμε ρε μαλακα σακη!!! στανταρ ρε παιδια παιζουν??? το ειδα και επαθα εγκεφαλικο! ξερετε αν εχουν βγει τπτ εισητηρια??

με τι φραγκα ρε συ…
που θα πρωτοπαω δεν δερω πλεον!:frowning:

Μαγγες,εκανα ενα τηλ/νο και φέρνω νέα.
Τις Μπάντες τις φέρνει η Metal Bolt Productions σε συνεργασία με την ΜΟΤΟΕ και το καλο …???
Το εισιτήριο θα είναι κατα πασα πιθανότητα μόνο 10 ευρώ!!! 8O 8O 8O 8O 8O

Φέρνουν μαζί ακόμα ένα καλό όνομα αλλά δεν μου είπε επειδή δεν το εχουνε κλείσει.
Τις επόμενες ημέρες θα βγάλει ανακοίνωση στο site της η MetalBolt www.metalbolt.com

Αναμένουμε…

10 ευρω bluez, καλη φαση, αντε ψησου

trela trela trela

propwlisi paizei paidia ?

tin exw kanei metin mia

ere glenti sta kammena bourla

GOUSTARW WISHBONE ASH TRELA!!!
alla den vlepw na paw…
padws akousa pws ekleisan kai oi acdc na paiksoun sto ghpedo podosfairou sth Farkadwna Trikalwn enw poly konta se symfwnia einai kai oi deep purple sth Gravia kai oi U2 sto soufli Kai oi mottley crue padws exoun protash na emfanistoun sthn platia tou Nevrokopiou

Και γαμω!Εκει θα παω γιατι βγαζουν και τις ξακουστες πατατες Νευροκοπιου και γουσταρω!:stuck_out_tongue:

Γιατί αν έλεγες πριν από 4 χρόνια ότι θα παίξουν οι Sabbath στη Μαλακάσα θα ακουγόταν νορμάλ? #-o

#-o #-o #-o γμσε μας! και ειναι ιδια μερα οι suicidal tendencies! μας σκοτωσαν!#-o

μακαρι να το πηγαιναν καπου μετα…αρχες ιουνιου ρε παιδι μου…που δεν εχει συναυλιες τοτε:papas: :papas: :papas: .