Τwisted sister vs Motley crue

Πόσο καιρό έμεινες άυπνη μετά;

Πόσο καιρό έμεινες άυπνη μετά;[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KANENAΣ

Πόσο καιρό έμεινες άυπνη μετά;[/quote]
Ειδα οτι πηγα backstage σαν καλη φαν και μου δωσε αυτογραφο.

Ακομα εχω αυπνιες. :stuck_out_tongue:

ή αλλιως “ποντικι” με τοσες πλαστικες…αλλα ποτε μαναβης Τελη μου :lol:[/quote]

Καλά απο φωνή ο Vince neil είναι λίγο άμπαλος.Αλλά στην τελική είχε μια χαρακτηριστική χροιά που τον ξεχώριζες αμέσως.Αλήθεια έχετε διαβάσει την αυτοβιογραφία τους?(The dirt)Οι τύποι απορώ πως ζουν ακόμα μιλάμε.Το rock n roll attitude σε όλο του το μεγαλείο.(Heather locklear-α ρε τυχερέ Vince! :twisted: )

ή αλλιως “ποντικι” με τοσες πλαστικες…αλλα ποτε μαναβης Τελη μου :lol:[/quote]

Καλά απο φωνή ο Vince neil είναι λίγο άμπαλος.Αλλά στην τελική είχε μια χαρακτηριστική χροιά που τον ξεχώριζες αμέσως.Αλήθεια έχετε διαβάσει την αυτοβιογραφία τους?(The dirt)Οι τύποι απορώ πως ζουν ακόμα μιλάμε.Το rock n roll attitude σε όλο του το μεγαλείο.(Heather locklear-α ρε τυχερέ Vince! :twisted: )[/quote]

Τυχερός αυτός και το άλλο μισό Ηollywood

Κοριτσι για σπιτι

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ή αλλιως “ποντικι” με τοσες πλαστικες…αλλα ποτε μαναβης Τελη μου :lol:[/quote]

Καλά απο φωνή ο Vince neil είναι λίγο άμπαλος.Αλλά στην τελική είχε μια χαρακτηριστική χροιά που τον ξεχώριζες αμέσως.Αλήθεια έχετε διαβάσει την αυτοβιογραφία τους?(The dirt)Οι τύποι απορώ πως ζουν ακόμα μιλάμε.Το rock n roll attitude σε όλο του το μεγαλείο.(Heather locklear-α ρε τυχερέ Vince! :twisted: )[/quote]

Τυχερός αυτός και το άλλο μισό Ηollywood

Κοριτσι για σπιτι

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Και όχι μόνο(γιατί η PAMELA πάει πίσω δλδ?) 8)

Εχεις δίκιο η Pamela κερδίζει με διαφορα στήθους

Mήπως έπρεπε να ψηφίσω Motley τελικά?? :lol: :lol:

ή αλλιως “ποντικι” με τοσες πλαστικες…αλλα ποτε μαναβης Τελη μου :lol:[/quote]

Καλά απο φωνή ο Vince neil είναι λίγο άμπαλος.Αλλά στην τελική είχε μια χαρακτηριστική χροιά που τον ξεχώριζες αμέσως.Αλήθεια έχετε διαβάσει την αυτοβιογραφία τους?(The dirt)Οι τύποι απορώ πως ζουν ακόμα μιλάμε.Το rock n roll attitude σε όλο του το μεγαλείο.(Heather locklear-α ρε τυχερέ Vince! :twisted: )[/quote]

Την έχω διαβάσει εγώ και από όσα λέεί, πιστεύω ελάχιστα πράγματα. Παραμύθα πουλάγανε πάντα, παραμύθα και τώρα. Γι’ αυτό είπα ότι “κάνουν ότι πίνουν”.

W,nai. Tous eida kai tous 2 se mia xronia(2005) kai borw na anapaythw en eirhnh… Exei xarh pou yaprxei aytos o TERASTIOS frontman pou legetai Dee Snider kai me ekane na amfitalanteytw alliws tha psifiza eykola Crue. Alla kai pali ekei paei giati exoun perissotera “asmata”… :lol:

Twisteeedd Fuckiiiin’ Sisteeerr!!!

Το φτύαρι ξαναβγήκε…:lol:

Η επιλογή «Κανένα από τα δύο» παίζει καθόλου ή όχι;; :-s :-s :-s

Mπααααααα…:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ε τότε θα πω Twisted Sister, γιατί τουλάχιστον μπορώ να τους ανεχτώ κάπως (κι ένας από τους θεούς μου, ο Alice Cooper, έχει κάνει guest στο “Be Chrool to Your School” :metal: , και επίσης το ‘‘Stay Hungry’’ είναι δισκάρα :metal: ), ενώ οι Motley Crue είναι με άνεση μέσα στα groups που δεν μπορώ να υποφέρω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. [-X [-X [-X

Twisted Sister

Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι Motley Crue… Twisted Sister χωρίς δεύτερη σκέψη.

Εγώ γουστάρω και τους 2, αλλά η ψήφος μου πάει στους Motley γιατί ήταν από τα πρώτα ακούσματά μου.

Shout - Shout - Shout…

Aυτή τη στιγμή που ποστάρω προηγούνται οι Sister και μάλιστα με διπλάσιες ψήφους…8O

Τελικά κάνει τεράστια διαφορά για μία μπάντα το να έχει παίξει live κάπου:wink:

Προτιμώ τους Crue και ως live μπάντες γιά μένα δεν συγκρίνονται.

Μακάρι να δούμε εδώ και τους Crue έστω και με άλλο drummer.