Τwisted sister vs Motley crue

Twisted Sister κι εγώ!

κ εγω twisted χωρις συζητηση,οι αλλοι δν ξερουν μουσικη λεμε!

Δεν ξερουν μουσικη οι Crue και ξερουν οι Sister??? :-k

ενταξει δν ειναι και οι απολυτοι μουσικοι,αλλα σιγουρα πολλα σκαλοπατια ανωτεροι απο τους crue,απο τους οποιους μονο ο “προικισμενος” tommy για μενα ηταν κορυφη σαυτο που κανει

μπαααα

Χαλαρα Twisted Sister !! 8)

twisted sisters λιγοι δισκοι και καλοι.πολοι καλοι θα ελεγα.:-k

Ουδεμία σύγκριση: Twisted Sister για πάρα πολύ πλάκα. Αν και τα αμερικανάκια στο MTV πήγανε να βάλουνε τους MC στα 10 καλύτερα μέταλ(ναι καλά ακούσατε μέταλ) συγκροτήματα όλων των εποχών!! Έκαναν και ειδική εκπομπή γι αυτό!!!
(Πάντως το kickstart my heart τα σπάει ανελέητα):slight_smile:

πολυ δυσκολο πολ . δυο απο τα μεγαλυτερα συγκροτηματα του χωρου…και οι δυο μας εχουν προσφερει μεγαλες στιγμες…αλλα μαλλον motleys…

Motley Crue…
Οι Twisted Sister μου είναι αδιάφοροι…

Αν και το ελληνικό στοιχείο είναι έντονο στους Crue… Dee Snider χαλαρότατα:roll:

Ανετότατα Twisted Sister. O Dee Snider είναι Θεός, ενώ και μόνο το Burn In Hell να είχαν γράψει και πάλι αυτούς θα ψήφιζα.

you can’t stop rock & roll:metal:TWISTED SISTER RULEZzzz:!:

Υπάρχει κόσμος που ακούει Crew ???
Εδώ, γελάγαμε με δαύτους πριν 20-25 χρόνια !!!
Καλυτέρεψαν από τότε ???

Βγαλανε κ καινουργιο δισκο!!! λαρυ κινγκ δεν βλεπεις?μεχρι κ σ’αυτον πηγανε για να τον προμοταρουν!!!

Είναι από τα πλέον unemotional group!
Τραγούδια για σαχλοαμερικάνικες φαρσοκωμωδίες!

Δεν ξερω μπορει κ να χεις δικιο…παντως εμενα μου αρεσουν κ τους ακουω ομως δεν τρελενομαι κιολας:wink:

νταξ…
MOTLEY FUKKIN CRUE!!!

PREY TO THE SAINTS OF LOS ANGELES!!!

Τι συγκριση εικανες τωρα ωρε…??

Τρελο διλλημα για μενα…2 απο τις αγαπημενες μου μπαντες…

Αντε Motley με πολυ μικρη διαφορα γιατι εχουν χ+1 γαματα κομματια σε αντιθεση με τα χ των Twisted…

(οπου χ>50)

motley crue αν κ τα 2 ειναι λιγο ελεινα για μενα…:-k