Συγχαρητήρια Witch!

Αννα συγχαρητηρία και καλή σταδιοδρομία…:smiley: (Και τα κεφάλια μέσα τώρα ε? :stuck_out_tongue: )

Συγχαρητήρια! Καλά πότε πρόλαβες? Πριν ένα μήνα έκανες την πτυχιακή σου! Εγώ όσες φορές έχω ορκιστέι, είχε περάσει τουλάχιστον ένα 6 μηνο από οποιαδήποτε εξεταστική διαδικασία! Αυτά είναι! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!! ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ!

thanks guys! Να είστε καλά!

@ panagiotis: καλά είμαι και witch ετσι μην το ξεχνάς! μπαμ μπαμ κατάθεση πτυχιακής , εξέταση και ορκομωσία!:stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Πως τα καταφερες πάντως να ορκιστείς Παρασκευή και 13…:lol: :stuck_out_tongue: Συμπτώσεις?

Παίζει να μην κράτησε ούτε 5’ !!! #-o

Μονο εγω θα μπορούσα να το κάνω αυτό!:stuck_out_tongue:

Συγχαρητήρια κορίτι μου καλό και καλή σταδιοδρομία

και στα δικά σας οι υπόλοιποι

και καλη επιτυχία σε όσους κατέθεσαν τωρα τα μηχανογραφικά τους άντε ρε παιδιά πεθύμησα να φάω κανα γλυκάκι

πχ ενα μπακλαβαδάκι με σοκολατα δεν με χάλαγε καθόλου :smiley:

Συγχαρητηρια και καλη σταδιοδρομεια και απο μενα! :slight_smile:

Κοιτα μην κανεις κατα λαθος τους ασθενεις βατραχια ε. :stuck_out_tongue:

συγχαρητηρια κοπελια και καλη σταδιοδρομια :wink:
τι ορκιστηκες αληθεια;

congratulations sweet witch!!!
=D> =D> =D> :yahoo: :yahoo: =D> =D> =D>
To’χα δει απο το site οτι ορκιζοσουνα σημερα αλλα με την κωλοδουλεια δεν γινοταν να ερθω (φθηνη και μιζερη δικαιολογια).
Να χαιρεσαι παντα αυτο που κανεις κοριτσι μου και προσπαθησε να βαλεις και συ ενα λιθαρακι για να γινει αυτος ο κοσμος λιγο καλυτερος…:bye:

Να είναι καλή μάγισσα με τους ασθενείς και να μη τους βάζει στον ορό ουσίες που εθίζουν σε Pain of Salvation :stuck_out_tongue:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Θανάση μου! Να είσαι καλά, δεν πειράζει που δεν ήρθες αλλώστε δεν ήταν παραπάνω από 5’ υπόθεση! χαχαχααχχααχχα!
Σας δίνω τον λόγο μου ότι θα κάνω ότι περνά από το χέρι μου!:wink:

@zafrock: Thanks man!

@ROCK AND ROSES: σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

@ lady starlight: ορκίστικα ότι θα είμαι ένας καλός φαντάρος! (περά από την πλάκα , σαν όρκος στρατού ήταν!)

@ Αloe: δεν θα ορκιζόμουν ποτέ κάτι τέτοιο! Το αντίθετο μάλιστα! χαχαχαχαχαχαχα

Congrats και απο μενα!Καλη σταδιοδρομια!:roll:

Συγχαρητήρια ρε κοπελιά:D

Συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία :slight_smile:
Κάτι άχετο. Γίνεται να ορκιστεί κανείς και με πολιτικό όρκο ???