Συγχαρητήρια Witch!

Λοιπόν η κουκλα μας σήμερα ορκίστηκε !!!

Κρίμα που δεν καταφέραμε να είμαστε παρόν όταν της δίναν το πτυχίο αλλα σαν witch που είναι δεν 8α μπορούσε η σημερινη μέρα να μην είναι “ξεχωριστη” !

ΚΑ8ΩΣ :

  1. Είναι παρασκευή και 13 !
    και
  2. Ο μισός πλη8θσμός της Αθήνας τράκαρε σήμερα , δυσκολεύοντασ έτσι εμάς τους υπόλοιπους απλούς 8νητούς να την 8αυμάσουμε σε στιγμή που η Ο μορφιά την ζήλευε…8O

Από σήμερα λοιπόν μπορεί να σας παρέχει βοήθεια και την φροντίδα ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ επιπέδου :stuck_out_tongue:

Τα συγχαρητήρια μου μαντάμμμ.
Μπράβο μπράβο 8)

Άντε και καλά νοσηλεύματα (#-o)!

Αχ, αγάπη μου! :smiley:

Συγχαρητήρια μαγισσούλα μου! :wink:

[SIZE=“6”]ΜΠΡΑΒΟ ΡΕΕΕΕ!!![/SIZE]:smiley: :smiley: :smiley:

αντε και στα δικα μας πτυχια…αμην και ποτε!

Congratulations!!! =D> =D> =D>

Καλη σταδιοδρομια…

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α ΚΟΥΚΛΙ!!!

Αντε και καλη σταδιοδρομια!!!:smiley:

:bow: :yahoo: :yahoo: :vibrate:

Εγω ηθελα να παω, αλλα η Μακροσκοπια ειχε αλλη αποψη…:frowning:

[SIZE=“2”]Συγχαρητήρια στη μάγισσα του φόρουμ μας και καλή σταδιοδρομία από δω και πέρα! [/SIZE]:thumbup:

[SIZE=“1”]Άντε και στα δικά μας σύντομα… ελπίζω! [/SIZE]

Τόσα χρόνια ήταν απλά σέξι.

Τώρα είναι και επίσημα μία σέξι νοσοκόμα!!!

[SIZE=“7”]Συγχαρητήρια!!![/SIZE]

=D> =D>

Για άλλη μια φορά, συγγνώμη που δεν ήρθα :oops: αλλά ελπίζω να μου επιτρέψεις να σε θαυμάσω στο βίντεο!

Ησουν μια γαμάτη μάγισσα. Τώρα είσαι μια γαμάτη μάγισσα με αποδεικτικό στοιχείο (πτυχίο)!

Μπραβο κουκλα! Καλη σταδιοδρομια!!! :smiley: :smiley: :smiley:
Αντε και στα δικα μας…

Συγχαρητήρια witch και καλή σταδιοδρομία!

Μπράβοοο!!! :smiley:

Μπραβο!!! Καλη σταδιοδρομια!!!:slight_smile:

Well done!!

Καλή σταδιοδρομία

Ήταν μια φορά κι έναν καιρό… :frowning:

συνχαρητηρια!

εγω παντως δεν ξαναπαταω σε νοσοκομειο! :lol:

Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ με συγκινήσατε με τα καλά σας λόγια!:smiley: :smiley: :smiley:

Ευχαριστώ τους Gigatron (που παρακολούθησε 'ολη την τελετή αστραπή), τον Maiden1979 και την Rangel που 'ηταν εκεί έστω κι αν δεν πρόλαβαν!(όλα έγιναν τόσο γρήγορα που πραγματικά δεν έχω καταλάβει τι παίχτηκε :lol: :lol: :lol: )

Πάντα ήμουν επικίνδυνη τώρα έχω και πτυχίο! χαχαχαχαχαχα:lol: :lol:
Ο τομέας της υγείας από σήμερα θα αλλάξει δραματικά!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ε καλά ρε, τι συγχαρητήρια; Μάγισσα είναι δεν έχει ανάγκη από πτυχία για να κάνει καλά τον κόσμο. Λέει ένα “Τσίγκιντιγκλον” και όλα είναι έτοιμα! Οροί κτλ…:smiley:

Ok, Ok…Συγχαρητήρια ρεεεε 8) :stuck_out_tongue: