Witchcraft - 6/9 Eightball, Θεσσαλονίκη και 7/9 Κύτταρο, Αθήνα

Ετσι, γουσταρω με τρελα. Το περιμενα πως και πως να μας ερθουν μετα την κεραμιδα που εφαγα με την δισκρα Legend. Ειμαι ηδη εκει. Το εισιτηριο τσιμπημενο παντως.

Τι εισιτηριο περιμενατε; :-k

cult καταστάσεις… :stuck_out_tongue:

20αρικο

Θα λιώσουμε ! raise the flag of fate :stuck_out_tongue:

Μια χαρά τιμή έχει το εισιτήριο. Ξεκολατε!

17-20 θα ηταν μια λογικη τιμη.

Ενταξει θα μπορουσε να ναι λιγο πιο φτηνο, Ευρωπη παιζουν με Orchid αλλα να πεις εκει θα ναι με τουρμπας. Εμενα μου φαινεται οκ παντως, περιμενα επιλογη χειροτερου χωρου ή ακριβοτερα.

Αν τυχον τη θελει κανεις η αφισα απ το προηγουμενο λαιβ, ρησπεκτ στα παιδια απ το Μονολιθ που τους ειχαν φερει στη καλυτερη περιοδο τους (για τα γουστα μου).

Ωραια νεα!!!

αργει ακομα αλλα καλα να ειμαστε κα θα τιμησουμε…

ψυχεδελια και ετσι;ε εχω χρονια να παω σε κατι αναλογο.μπορει να τιμησω και γω.

ΕΛΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ.
μολις βγαλαν ανακοινωση οτι ακυρωθηκε το τουρ λογω σοβαρου προβληματος υγειας.
ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΑ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.

ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ.

να και η ανακοινωση.
ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΑΛΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ.

Witchcraft
We are sad to announce that due to serious health issues the upcoming tour has been cancelled.
We are very sorry about this but hope you all understand that health always must come first. Love Witchcraft.

Orchid and Free Fall will still do the tour and Troubled Horse with members from Witchcraft will join them instead!

Κριμα για τη μπαντα, ευελπιστουμε να τους παν ολα καλα και το λεω επειδη

δε μπορω να μη σου κανω καζουρα εχεχεχεχε δε σε χαλασε καθολου εχεχεχεχεχεχ εχεχεχεχε εχεχεχεχεχε

[SPOILER]εχεχεχεχεχεχε :!:[/SPOILER]

Ναι βασικα νταξει, παρασυρθηκα απο την τσατιλα, μακαρι να ειναι ολα καλα με οποιονδηποτε απο τα μελη εχε το προβλημα. Δεν αναφερουν και κατι περισσοτερο στην ανακοινωση, αλλα σιγουρα δεν ειναι μπασιστας και κιθαριστας, καθως αυτοι ειναι κ στους Troubled Horse. Φοβαμαι οτι ο Πελαντερ ειναι αυτος που εχει το προβλημα.

γαμω το κερατο μου.

Καλα ποτε δεν ξερεις, μπορει κανας δικος τους να χει προβλημα, οπως και να χει καλα να ναι οι ανθρωποι κλπ κλπ. Στη χειροτερη αν το χεις τοσο καβλα πια παιρνεις ενα αεροπλανο και τους βλεπεις αθηνα και μου λες και μενα ενα γεια. ;p

Εννοείται πως η υγεία είναι πάνω απ’όλα κ μακάρι να γίνει καλά ο άνθρωπος, (αινιγματικό το ποστ τους πάντως) αλλά δεν πιστεύω να φάμε καμμία νιλα. Θα ξενερωσω πολύ άσχημα!

για να μην υπάρχει ενημέρωση για το αντίθετο θεωρούμε ότι ισχύουν κανονικά οι της ελλάδας, έτσι;

μόλις πόσταρε ο Αραβίδης την αφίσα στο φβ

Χάλια μαύρα η αφίσα… Ελπίζω της Αθήνας να είναι καλύτερη!:stuck_out_tongue: