Witchcraft - 6/9 Eightball, Θεσσαλονίκη και 7/9 Κύτταρο, Αθήνα

Χεστηκα για την αφισα, μακαρι να ειναι καλα ολοι και να ερθουν κανονικα Ελλαδα, μετα το κολλημα που εφαγα με το Legend θελω να τους δω οπωσδηποτε…

ξεκίνησε η προπώληση σε Ticket House, ticketrp, 123tickets.gr και viva.gr

Eίμαστε εκεί βέβαια.

Αυτοί οι Mahakala έχουν ξεκολωθεί στα λάιβ ρε φίλε:!:

…και πολύ καλά κάνουν
…γαμάτο θά’ναι αυτό το live
:):!:

Όλα καλά με αυτή τη συναυλία;Πλησιάζει η μέρα και δεν ασχολείται κανεις εδώ…

Ναι βασικα η συναυλια ειναι στανταρ οτι θα γινει? Δεν υπαρχει καν στο σαητ τους (ουτε υπηρχε ποτε), τι παιζει?

Ελα μην λετε τετοια:-s η Αφισα σε δρομους της Αθηνας εχει παιξει παντως

Πω ρε νόμιζα αργότερα ότι είναι…
Στο facebook σαν event υπάρχει, στο site του 8ball υπάρχει αλλά πραγματικά καμία φασαρία.

κανονικότατα θα γίνει το live…

Ρε παιδιά τι γίνεται??? Πήγα σήμερα στο μέταλ ΕΡΑ να πάρω εισιτήριο κ μου λέει το παλικάρι ότι κατά 90% θα ακυρωθεί το live!! Τι σκατα γίνεται???

τόσο χάλια η προπώληση?? :-k:-k

Εκτός από το μέταλ ερα, είχα πάει κ στα παμπλικ κ όλως τυχαίως δεν μπορούσε να κάνει κράτηση στο συγκεκριμένο event.
λυπάμαι που το λέω γιατί γούσταρα παρά πολύ να τους δω κ ανυπομονούσα, αλλά μάλλον πάει για κάψιμο το live…

Εγώ που πέρασα σήμερα από ticket house στη σαλονίκη ο τυπάς μου ΄πε οτι επειδή παίζει κάποιο πρόβλημα με τον τραγουδιστή υπάρχει περίπτωση να ακυρωθεί το λαιβ ή να μετατεθεί για άλλη ημερομηνία, οπότε δε μου έδωσε εισητήριο.
Κρίμα, ελπίζω να τους δούμε.

Πόσο τρόμπα πια αυτή η χώρα. Αντί να γίνει επίσημη ανακοίνωση ακύρωσης, μαθαίνουμε την ακύρωση από τα σημεία προπώλησης εισιτηρίων. Κρίμα πάντως. Ήθελα πολύ να τους δω.

Όχι ρε φίλε…τι λέτε τώρα :?

Αν τίθεται θέμα υγείας μακάρι να μην είναι τίποτα σοβαρό… Ελπίζω να μεταφερθεί κ να μην ακυρωθεί τελείως.

μακάρι να μην ακυρωθεί τελείως…

Λογικά αν δεν είναι κάτι σοβαρό απλά θα πάει για πιο μετά η συναυλία. Για να δούμε αν θα υπάρξει επίσημη ανακοίνωση όσο πλησιάζει η ημερομηνία

Αν ακυρωθεί ζώνομαι εκρηκτικά.

του παταω τον πυροκροτητη και καταπινω υδροκυανιο