Witchcraft

Θυμάμαι και εγώ κάτι τέτοιο. Νομίζω, είχε ειπωθεί σε μια συνέντευξη των Witchcraft, όταν κυκλοφόρησε το Alchemist.

Μακάρι, γιατί τα 7άρια των Norrsken δεν τα βρίσκεις και κάθε μέρα μπροστά σου.

Eτσι θεμα για τους θεους μολις γυρναω απο διακοπες…Ενα απο τα αγαπημενα μου ‘‘συγχρονα’’ γκρουπς με τρεις παρα πολυ καλους δισκους…Αγαπημενο μου μαλλον το firewood με το πρωτο να υπερτερει σε ανιθευτη ντουμια και το τριτο να ειναι αρκετα πιο ανοιχτομυαλο με συνολικα πιο πολυποικιλες συνθεσεις.Ακολουθηστε τις συμβουλες του master potofgold και ακουστε τις μπαντες που αναφερει…

Solo Project του Magnus Pelander σε ακουστικοfolk μονοπάτια:

www.myspace.com/magnuspelander

Αποθεώστε…

Θενκς Γιάννη Κ.

Έχουν διαλυθεί;

8O
Πες ότι κάνεις πλάκα…

Δεν έχουν διαλυθεί, αλλά δεν τους λες και active.

Το συγκρότημα υπέγραψε στη Nuclear Blast Records και ο νέος του δίσκος θα λέγεται “Legend”.
Επίσης έχουν εισέλθει νέα μέλη,οι Simon Solomon (guitar), Tom Jondelius (guitar) και Oscar Johansson (drums).
Ο Magnus Pelander θα αφοσιωθεί μόνο στα φωνητικά(!!!)

Για να δούμε!!!

http://legacy.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=174071

Και αυτοι στην Nuclear Bast?ελπιιζω να μην χαθει αυτη η 70ς ανθρωπινη/θνητη ζεστασια που ειχαν στον ηχο τους :-s

…την έχετε πάρει από κακό μάτι την Nuclear Blast:p…εντάξει δεν νομίζω να πιεστούν για αλλάγές, αν δεν τους ήθελαν, δεν θα του υπέγραφαν…φαντάζομαι:!: