WITHIN TEMPTATION new single

Στις 25 Οκτωμβρίου κυκλοφορεί το καινούργιο single τους STAND MY GROUND.Μετά το καλό album Mother Earth που απέκτησαν πολλούς οπαδούς και μετά από 2 χρόνια αν δε κάνω λάθος τώρα ετοιμάζονται για νέο album!!To single STAND MY GROUND όταν το άκουσα και το είδα <το κλιπ> κατευθείαν μου ήρθαν στο μυαλό οι Evanescence δεν θα πω κακία αλλά δε ήταν άσχημο αυτό που άκουσα απλά δεν έχει σχέση με τους Within που ξέραμε!!Το κλιπ είναι πολύ ωραίο…Αν και τα κτήρια θυμίζουν bring me to life<το κλιπάκι των evanescence>.Πιστεύω πως θα αρχίζει να το παίζει το mad εκτός του tv war.Nα πω την αλήθεια μ άρεσε αυτό που άκουσα και είδα…Η αλλαγή μεγάλη τώρα θα δείξει αν είναι για καλό ή κακό!!Που μάλλον για καλό είναι!Οσοι ακούν Evanescence μάλλον θα ακούν και Within τώρα.Αλλά ολοκληρωμένη άποψη θα έχω όταν βγεί το album ίσως να είναι το μόνο songi έτσι!! :wink:

Για να δούμε τι θα δούμε… Το mother earth μου άρεσε πάρα πολύ, ειδικά η φωνή της κοπελιάς την οποία θεωρώ καλύτερη σχεδόν όλων των γυναικείων φωνών που έχουν εμφανιστεί τελευταία…