Within Temptation sto radiofwno?

Ελα ρε Γιαννακη , αφου εισαι γαματο παιδι … κανε την καρδια σου πετρα , και αστα να πανε στο διαολο … αντε και αν εισαι καλο παιδι … εχω κατι demo ηχογραφησεις metallica :roll:[/quote]

Εννοείς τα κομμάτια που δεν μπήκαν στο St.Anger ή πιό παλιά demo songs? :?:

mpeeeeee!!!
m aresei pou apo paidiko trayma to pate se demo twn metallica!!!
xrrrrrrr!! :PPP
btw de me xalaei pou toys akoyw sto radio,fash exei!mpe!!

Μπορεί να βγήκα λίγο off-topic, sorry :oops: , όσο αφορά τους Within Temptation μου δίνουν την εντύπωση πως παραείναι κλόνοι των Evanescence και πιο πολύ φαίνετε στο video clip. :twisted:

Επιτελους ερχεσαι στα λογια μου , γιατι οταν το ελεγα , οτι το τελευταιο αντιγραφει evanescense βγηκαν μερικοι μερικοι , και μου την ελεγαν … :twisted:

Ελα ρε Γιαννακη , αφου εισαι γαματο παιδι … κανε την καρδια σου πετρα , και αστα να πανε στο διαολο … αντε και αν εισαι καλο παιδι … εχω κατι demo ηχογραφησεις metallica :roll:[/quote]

ΤΙ DEMO;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 8O

*My heart is turning to stone, I’m forcing my fuckin’ brain to forget my elementary teacher and think that I’ve never seen Within Temptation’s singer’s face before that videoclip… Brain forced… Now John can watch WT videoclips"

Ναι ΟΚ δεν είναι πια και τόσο δύσκολο να δω βιντεοκλίπς WT :stuck_out_tongue:

ΤΙ DEMO;;;;;;;;;;;;;;;;;; More info please :twisted:

βαρέθηκα οτι κάνει επιτυχία παραέξω απο τα στενα όρια του Metal αυτόματα να του κολάμε την ταμπέλα οτι δεν ειναι metal.
Τελικά θέλουν το metal νεκρό και μίζερο μονο για την πάρτη τους. Γιατι αυτη η ενόχληση? Μήπως γιατι αν ακούω κατι που ακούν λίγοι … προσδιορίζει την διαφορετικότητά μου?
Αλλα τα ίδια δεν έλεγαν και για το Black album? Ετσι δεν αποκύρηξαν όλο το poser? Να θυμίσω τα σχόλια για το promised land?
Αλλα τι λέω αυτά ειναιο pop. Εδώ και τους Slipknot οτι άλλο θές τους λένε εκτος απο metal
Αν όμως δεν τους ήξερε κανείς θα ήταν προοδευτικό crossover death Που μαμαει…
Anyway…φιλε unholy αφορμή πηρα απο σένα.μην παρεξηγηθείς αλλα με τη λογική αυτή
ακου το εξής που θα σε σοκάρει…

Ειναι οι Judas Priest μεταλ? Nai θα μου πεις
Ε ναι λοιπόν οι Slipknot ειναι σκληρότεροι…αρα θα επρεπε να ειναι πιο μεταλ.
Για τους παλιότερους δε να θυμίσω οτι στα 80’s οπου κατι maiden kai def leppard kai kai ηταν σχεδόν mainstreem παντου…Παλι οι ιδιες φωνές ακουγονταν.Και δυστυχώς αυτοί που δεν άνοιξαν τα αυτιά τους φοράνε ακόμα acciss και perim;enoyn Τους Destraction για live.
Κλείνοντας οπως και τότε ετσι και τώρα το metal εχει 1002 διαφορετικές εκφάνσεις. Καποιες ευτυχώς ειναι ποιο catchy και μπορούν και ανοίγονται ευκολότερα σε διαφορετικά ακροατηρια. ΔΕΝ μπορείται να φανταστείται ποσο καλο κανει αυτό για τη μουσική μας.
Την εποχή που παιζόταν στο ραδιόφωνο maiden…υπήρχαν και οι Possesed. Αυτο δεν σημαινει οτι οιοι maiden δεν ηταν μεταλ. Αντιθέτος. Ξερεται ομως ποσοι ακουσαν ΚΑΙ Possesed επειδή μια μερα ακουσαν ενα κομμάτι maiden ή scorpions η … στο ραδιοφωνο?

Συμφωνώ απόλυτα… Αυτά λέω κι εγώ τόσο καιρό και ας έχουμε διαφορετικά μουσικά γούστα…

Μίλησα εγώ για Σλίπκνοτ; (προσωπική λατρεία μου)

Δεν έχει να κάνει με την επιτυχία, εδώ έχει να κάνει με το πως το βλέπω ΕΓΩ. Με συγχωρείς που έθιξα τα προσωπικά σου κριτήρια. Και δε με σόκαρες :stuck_out_tongue:

Εισαι ΕΓΩπαθης και ΕΓΩκεντρικος :roll:

Έτσι πρέπει.