Within Temptation sto radiofwno?

Sa etyxe na akousete Within temptation sto radiofwno?
emena nai 2 'h 3 fores!eimoun apla tyxeros 'h sas exei tyxei kai esas?
shmera akousa ston GALAXY kai tis alles den thymamai pou…
a kai se enan allo kameno stathmo 90.4 mallon akousa ena vradaki kata tis 3 maiden kai evale meta kai alle smetal ballades kai to epomeno prwi shzhtouse h parousiastria h opoia an krinw apo tin fwnh htan nea (gyrw sta 23) syzhtousane gia ena ellhniko metal sygrotima…den tous thymamai twra giati eimai kai arketa kourasmenos…
ti egine arxizei kai xwnetai i metal sta riadiwfona mas 'h mou fainetai?

Απλά οι Within Temptation δεν είναι μέταλ.

κυριως ο GALAXY τις πολυυυυ βραδινες ωρες βαζει τελεια τραγουδια…αλλα εδω κ πολυ καιρο… :roll:

Οι Within τα songia που παίζουν δεν είναι τόσα σκληρά για κάποιον που δεν ακούει metal…Έτσι σταθμοί όπως ο galaxy (έχει τύχει και έγω ακούσει το mother earth το πρωί σε κάποιο σταθμό άσχετο με metal…)βάζουν γιατί είναι ευχάριστα…Οι Within στο πρώτο τους album είχαν καφρίλες αλλά από το mother earth και τώρα στο the silent force έχουν μόνο γυναικεία φωνητικά και τα songia κάποιο concept…btw metal δεν είναι μόνο ότι έχει καφρίλες και βαριές κιθάρες…

και τι ειναι???

Είναι σοφτ μαίταλ :stuck_out_tongue:

και τι ειναι???[/quote]Χμ άκου ambeon,visions of atlantis (αυτοι μου ρθαν στο μυαλό τώρα)και θα δεις οτι ναι μεν είναι metal αλλά δε περιορίζονται σε βαριές κιθάρες…Metal είναι απλά η μουσική απο κει και πέρα υπάρχουν πολλά διαφορετικά είδη που μπορείς να ακούσεις…Με συνδιασμούς και λοιπά…Το να λες οτι οι Within δεν παίζουν metal το λέει ο καθένας που μπορεί να μην έχει ακούσει ή και να έχει ακούσει μόνο 2,3 songia…Αλλά χωρίς να το δικαιολογήσει…Ευχαρίστως να παραδεχτώ οτι κάνω λάθος αρκεί να μου πείτε για ποιό λόγο δεν είναι metal… :wink:

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΛΕΙΜΠΕΛΑΙΖΙΝΓΚ!~!!!@!~!

Οκ, είναι μέταλ. Κόφτε το.

ante re sas xairomai pou ksanatsakwneste!!!
me trela oles oi sizitiseis off topic…!!!

Οκ μονο που οτι γραφει καποιος που παιζει, επαιζε Metal δεν σημαινει οτι ειναι και αυτο Metal… :twisted:

Τεσπα ας το ληξουμε καλυτερα…

Για να παιξανε στο galaxy within temptation μαλλον θα τα εσκασε χοντρα η εταιρια τους.Παντως αν προωθηθει σωστα το silent force μπορει να κανει επιτυχια παρομοια με το fallen.

ακουστε 90,4 στα FM !! Καθε Τριτη κ Πεμπτη at midnight!!! και χαλαρωστε λιγακι :wink:

a mpravo re bloody kai den thymomoun ton stathmo.ton petyxainw kapoia vradya pou gyrizw apo voltes…alla paw ligo kommatia atiiki odo kai koitaw gia kana mpatsiko opote dne poli prosexw ton domo.

2 φορές στον RED έχω ακούσει αλλά όχι αυτά που αρέσουν σε εμένα :?
Το κορυφαίο πάλι στον RED λέει ο παραγωγός "και πριν περάσουμε στις διαφημίσεις θα ακούσουμε ένα τραγουδάκι από ένα νέο συγκρότημα τους within temptation"έμεινα λίγο 8O 8O 8O μέχρι που το τραγούδι που ακούστηκε ήταν ένα στυλ sum41 και κατάλαβα ότι παίχτηκε λάθος…

Αντρέα καθυστερημένα μεν,αλλά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ απλά τρέχω πολύ τελευταία και δεν είχα μπει :frowning:

Εμένα δε με χαλάνε (οι Within)καθόλου στο ραδιόφωνο!!! :wink:

gia ton red ti apopsi exete?egw ton akouw poli kairo twra.prin ginei gnwstos dld.kai prin piasei na vazei toses polles diafimiseis.

Τον ακούω από όταν ξεκίνησε είναι πολύ καλός με πολύ pop-rock δυστυχώς αλλά και πολλές διαφημίσεις πλέον :cry: Ο μόνος όμως που μπορεί να βάλει καλή μουσική στην Αθήνα

symfwnw mazi sou…

Η τραγουδίστρια των Within Temptation μοιάζει σε εμφάνιση με μια ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΗ δασκάλα που είχα στο Δημοτικό και έτσι δεν αντέχω να βλέπω WT videoclips… Daaaaaaaamn :cry:

Ελα ρε Γιαννακη , αφου εισαι γαματο παιδι … κανε την καρδια σου πετρα , και αστα να πανε στο διαολο … αντε και αν εισαι καλο παιδι … εχω κατι demo ηχογραφησεις metallica :roll: