WOVEN HAND 27/11 (An Club, Αθήνα) + 28/11 (Block 33, Θεσ/νικη)

Κύριοι mods αυτός ο καριόλης με βρίζει.

Πηρα κι εγω το εισιτηριακι μου!!!

Παιδιά, κανένα πρόσφατο setlist υπάρχει?

Φυσικά!! :slight_smile:

20 Νοεμβρίου - Βιέννη:

White Bird
Kicking Bird
Deerskin Doll
Beautiful Axe
Tin Finger
Your Russia
As I Went Out One Morning
Kingdom Of Ice
The Speaking Hands
Whistling Girl
Winter Shaker
Horse Head Fiddle
Heart And Soul

ναι, μην αγχωνεσαι…:wink:

Όχι νταξ δεν ίδρωσα καν.

Θενκιου!

Συνέντευξη με τον DEE στο mic.gr:

Την ίδια συνέντευξη θα βρείτε και σε άλλα webzine. Η συνέντευξη κλείστηκε με αφορμή τις εμφανίσεις των Woven Hand στην Ελλάδα και παραχωρήθηκε και σε άλλα sites του ελληνικού κυβερνοχώρου, που έδωσαν και τη δική τους ερώτηση στην ολιγόλεπτη συζήτηση που είχαμε μαζί του.

Την Τετάρτη 25/11, από τα μεσάνυχτα μέχρι όσο αντέξουν… η Μέμα Μπινοπούλου και ο Απόστολος Βαρνάς (έγκριτη σκοτεινή μουσικολόγος και διακεκριμένος new wave προπαγανδιστής αντίστοιχα) προετοιμάζουν τους “πιστούς” από την διαδικτυακή συχνότητα του www.offradio.gr , επιλέγουν, θυμούνται, θυμώνουν, δέχονται παρεμβάσεις ακροατών και προσφέρουν το αντίδωρο εισόδου στη συναυλία σε κάποιους εξ αυτών.

τελικά όσοι αγοράσαμε ιντερνετικώς θα πάρουμε εισιτήριο στην πόρτα? αν και πραγματικά δεν βρίσκω το λόγο να συμβεί το αντίθετο.

Οι Θεσσαλονικέζοι παίρνετε εισιτήριο στην πόρτα.

Τα εισιτήρια προπώλησης στα δισκάδικα της Θεσσαλονίκης τελειώνουν. Έχουν μείνει κάτι λίγα σε Μετρόπολις, Στερεοντισκ, Λωτό. Στο Tickethouse/Musicland τελειώσανε. Επίσης έχουν μείνει λίγα στο ίντερνετ. Στην πόρτα θα υπάρχουν όπως πάντα.

οι αθηναίοι τι παίρνουνε στην πόρτα?

θες απάντηση?

γιατί νομίζεις πώς έθεσα μ αυτό τον τρόπο την ερώτηση :lol:

Μπλουζάκια και σιντιά θα έχει σήμερα από μερτς, μη τα πάρετε όλα, αφήστε και για τους δικούς μας εδώ!

Κυρίες και κύριοι, η μεγάλη μέρα έφτασε!!! :smiley: :smiley: :smiley:

P.S. Τα μπλουζάκια προβλέπω να γίνονται ανάρπαστα!!!

Να ρωτήσω ξέρετε αν υπάρχουν εισιτήρια στο ταμείο του An Club σήμερα?? Γιατί πήρα τηλέφωνο στο ticket house και μου είπαν ότι εξαντλήθηκαν και έχω τρομάξει!!!8O Παίρνω και στο An και δεν απαντάνε!!!
Please ας απαντήσει κάποιος!!!:frowning:

Το βρίσκω δύσκολο να μην έχει στο ΑΝ. Απλά μπορεί να τους τέλειωσε το μπλοκάκι στο Ticket House και να μην πρόλαβαν να τους πάνε άλλα…

Ελπιζω να ειναι ετσι! Σε ευχαριστω πολυ!!

Στο Αν θα έχει εισιτήρια αλλά καλά θα είναι να πας νωρίς.

Τελευταία εισιτήρια προπώλησης για Θεσσαλονίκη σε Στερεοντισκ και Λωτό. Και λίγα στο ίντερνετ. Όσα περισέψουν, και αν, θα βρίσκονται στο Μετρόπολις από το μεσημέρι και μετά.