WoW: Cataclysm

Tο 3ο expansion του WoW ανακοινωθηκε!
Με 2 νεα races; Goblins - Worgens και πολλα νεα features, που αλλαζουν τελειως το παιχνιδι.
Undead Hunter, Tauren Priest, N.Elf Warrior, heroic SFK, Flying mounts @ Azeroth και πολλα αλλα !

Τrailer :
http://www.wow-europe.com/cataclysm/media/?autoplay=true#video

Website:
http://www.wow-europe.com/cataclysm/

Yeap, ειδα και γω προχτες το τρεηλερ. Τα worgens κωλολενε, θα τεσταρουμε. :oops:
Επισης ειδα κατι κατεστραμενα auberdine κι ετς, φαινεται γαματουλι.

Εγω θελω ενα goblinακι !
Ειδικα τωρα με το στρατο απο Νοεμβρη.

Κατι ακουσα κ για class change

βγειτε εξω να βρειτε καμια γκομενα, οπως λεει και ο παππους μου

Και γκομενα κ δουλεια εχουμε. Παν μετρον αριστον
Βρες εσυ λιγη φαντασια κ ασε εμας στη χαρα μας

Βγάζουν starcraft 2 και diablo 3 και ασχολείστε ακόμα με το wow; :stuck_out_tongue:

αντε ρε π@@@τη μου[-X…επιτελους!

χρονια περιμενω αυτο το Starcraft!

Aυτο αναρωτιεμαι και γω ρε.

Αλλα ειχα φαει και γω καψιμο πιο παλια αρα καπως τους καταλαβαινω.:slight_smile:

Δυστυχώς παιδιά, επειδή θα βγάλει το Cataclysm έχει παγώσει ακόμα πιο πολύ τις κυκλοφορίες Starcraft, και Diablo…δλδ ρε πούστη μου!άι στα κομμάτια blizzard!


Now playing: Amorphis - Smithereens
via FoxyTunes

Σε ησυχία δεν την αφήνεις τη γκόμενα εσύ. Θα στερέψει το καημένο.

Εγώ πσίνωμε για wow και πάλι, θα κωλολέει η καταστροφή και έτσι, αλλά αμα δεν κατεβάσουν το χρήμα που θες για το epic flying (5000 ήτανε όταν έπαιζα -δεν ξέρω αν το κατέβασαν), δε γίνεται τίποτα.

αμα δεν υπηρχε το wow,πολυ πιθανον να μην ειχαν τα χρηματα να αρχισουν καν τα startcraft 2 και diablo3.Εξαιτιας αυτου ξαναμπηκαν στη παραγωγη οι συγκεκριμενοι τιτλοι

ίσως να έχει δίκιο…ελπίζω τουλάχιστον να τα δούμε του χρόνου και όχι του αγίου ποτέ…:(:frowning:


Now playing: Amorphis - Sampo
via FoxyTunes

Worgen στους alliance ε? Ωραιο αλλα λιγο ακυρο.
Μου φαινεται θα παω να ξανα αγορασω gamecard μετα απο καιρο :stuck_out_tongue:

worgen στους ally και τα κατσικια στους horde…εφαγα ξενερα…

What κατσικια? Τα γκομπλινακια θα ειναι. Κατσικια τα λενε? :-s

Tι κατσικια ρε???
GOBLINZ

Σε χαλανε τα goblin ε? Αμα ολες οι περιοχες που ητανε goblin (και τα λιμανια) γινουνε τωρα Horde, ποιος λες να βγαινει ευνοημενος απο την αλλαγη? Οι Horde η οι Alliance? :wink: Kαι τα Blood Elf τωρα θα εχουνε και warrior, οι tauren θα εχουνε paladin, και τα night elves θα εχουνε Mage.
Good wines…

WTF ομως ρε? Κανανε το max level 85? Η Blizzard ειχε πει ξεκαθαρα οτι δε θα ανεβαινε πανω απο 80. Οτι να’ναι.

και μετά στο επόμενο exp θα το πάει στα 90…άμα πουλάει κάτι, οι απόψεις αλλάζουν πολύ εύκολα…


Now playing: Amorphis - Evil Inside
via FoxyTunes

Eιχανε πει οτι θα το κραταγανε στα 80 γιατι ηδη ειναι μεγαλο lvl και κατανταει κουραστικο οσο ανεβαινει. Ασε που αποθαρυνει τους παιχτες.
Ξερω γω τι σκατα κανουνε… Για να δουμε μεχρι που θα παει :stuck_out_tongue:

μπα εδώ παίζουν και αφού έχουν πάει 80 lvl με 3-4 παίχτες…άμα πάει παραπάνω, θα λιώσουν ακόμα πιο πολύ…
έχω παραδείγματα φίλων…

απλά μου τι δίνει που καθυστερούν τους άλλους 2 τιτανοτίτλους αυτό.


Now playing: Before The Dawn - Hiding
via FoxyTunes