wrestling-Αληθεια η ψεμα?

Ασχολειτε κανεις?Μικρο με βασανιζε πολυ αυτο το θεμα.
ψεματα ειναι αλλα σκηνοθετημενα αψογα

εεε ειναι ψεμματα αραγε??:!: :!:

Γιατί η ερώτηση τότε;

Πάντως προσωπικά πιστεύω πως είναι μάλλον πολύ κακά σκηνοθετημένο. Κάνει μπάμ το ψέμα βρε παιδίμ!

μαλλον ψευτικο αλλα νταξει ψαρωνεις με μερικα…

εντι γκερερο

ψευτικο ειναι αλλα εχει πλακα

καλα…ειναι τελειως ψεμα.
παντως πρεπει να παραδεχτουμε οτι ειναι καλοι ακροβατες…οι τουμπες και οι λαβες εχουν αρκετη πλακα!!!

Οι περισσοτεροι τους ειναι καταπληκτικοι κασκαντερ. Τα stunts που κανουν πολυ απο αυτους θελουν τεραστια επιδεξιοτητα. Δεν ειμαι φαν του ειδους αλλα αναγνωριζω τις ικανοτητες τους.

απλα ειναι ενα ψεμα που θελω να το βλεπω. ειανι ωριο ψεμα, οτι πρεπει για πιτσες και σουβλακια παρασκευη βραδυ :lol:

E οχι και ψεμμα…
Ο Χογκαν εδερνε κανονικα :-s :roll:

tolkki τσεκ πμ…:blow: :blow:

Πάντως ηταν πολύ αληθοφανες για τον Χογκαν τουλαχιστον…ειδικα εκει που πηδαει πανω στον αλλον

Καλα το WWE είναι σκηνοθετημένο μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, αλλά αυτό δεν το εμποδίζει να είναι θεαματικό. Όποιος θέλει να δει λίγο παραπάνω ξύλο, ας τσεκάρει αγώνες του Ultra Fighting Championship και παλιότερα του Pride FC.

Καλός ο Hogan, αλλά αυτός που τους είχε όλους ήταν ο Ultimate Warrior

χαχα…2 σφαλιαρες τον εχω…:stuck_out_tongue: :lol:

Επικη η κοντρα με τον Undertaker!

o Warrior εχει την ιδια σκατοφατσα με τον Alice Cooper!

Μπορει να ηταν μουφα αλλα τα εσπαγε… το εβαζα και φρικαρα τη γιαγια μου…

Με 10 τόνους αναβολικά και άλλη τόση τεστοστερόνη κι εγώ τους είχα όλους :stuck_out_tongue:

Αυτος οταν σταματισει να χαπακωνει θα γινει σαν τους κηπους της Βαβυλωνας.Κρεμαστος δλδ

Παιδιά λίγα για τον warrior. Είναι θρύλος, είναι μέτσαλ και έχει αποσειρθεί εδώ και πολλά χρόνια

Καλά ε, στάνταρ σε κανέναν παλεστή δε θα του κάνει κούκου :lol: :lol:

απο ποτε ρε σεις ο Cooper ειναι ετσι?? τραγουδαει κ παραλληλα το παιζει κ μπραβος. οποιος ανεβει σκηνη τον πεταει κατω με λαβη!! :smiley: :smiley:

αν θελει κανεις να δει κατι στημενο μεν, αλλα αλληθηνο δε, τοτε πρεπει να τσεκαρει ECW.
οι μισοι του ECW οταν το αγορασε το WWE εκει ηταν! τωρα εκανε κ brand ECW αλλα δεν πρεπει να ειναι Hardcore,τα παλια δειτε!

Terry Funk, Bam Bam Bigalow, Tommy Dreamer, Sabu, Sandman, Mik Foley (Cactus Jack)…o καλυτερος ΟΛΩΝ!!