Wrestling(παντός είδους)

Πριν βιαστείτε να μου πείτε ότι υπάρχει θρεντ με τον απεχθή τίτλο “smackdown”(που χωρίς παρεξήγηση, για κάποιον που ασχολείται λίγο είναι ενοχλητικός ως υπεργενίκευση), να κάνω την μάλλον περιττή διευκρίνιση ότι το θρεντ αφορά κάθε είδους προμόσιονς, και ακόμα γενικότερα ότι σχετίζεται με πάλη, από κατς μέχρι ελληνορωμαική μέχρι MMA που λέμε.

Ξέρω ότι υπάρχουν όσοι κρυφοφάνς σχεδόν όσοι και haters, οπότε reveal yourselves.

Εμενα μου αρεσε το παλιο wwf με Hogan,Warrior,Jake the Snake,Big Boss Man κ.τ.λ. Θυμαμαι ελιωνα ωρες ατελειωτες στο Eurosport και εβλεπα wrestlemania,servival serious,royal rumble.Μου εχει μεινει αξεχαστος εκεινος ο τρομερος αγωνας(δεν θυμαμαι σε πια wrestlemania ηταν) hogan-warrior για την ζωνη.Τρομερες εποχες :slight_smile:

Επίσης τεράστιος φαν της WWF εποχής με Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Tito Santana, Jimmy “The Superfly” Snuka και δεν συμμαζεύεται. Θυμάμαι πάρα πολλά, όμως ένα χαρακτηριστικό ήταν που ο Sgt.Slaughter έιχε πάρει με πουστιά την ζώνη από τον Hogan, χτυπώντας τον με καρέκλα!!!
Τι εποχές κι αυτές!

Παντα ημουν με τους κακους.
Η αγαπημενη μου τριπλετα ηταν:MrPerfect(R.I.P),Million Dollar Man,Rick '‘The Model’'Martel!!!
Eurosport καθε Tριτη κ Παρασκευη στις 22:00 και μετα καθε Σαββατο μεσημερι 13:00-14:00 που εδειχνε ομως πολυ δευτερατνζα και συγκεκριμενα τον λουζερα Brooklyn!!!

Εισαι σιγουρος? Νομιζω ηταν ο [B]Earthquake[/B] αυτος που εκανε την πουστια!

Ο Slaughter ηταν,που του εριξε απο πισω καρεκλια στο κεφαλι και μετα εβγαλε σημαια του Ιρακ.Το θυμαμαι καλα…

καλά θυμάσαι

A οκ γιατι εγω θυμαμαι και αυτο http://www.youtube.com/watch?v=Y4-kFJ7anqU

Λατρείες!:smiley:

H “μάχη” μεταξύ Ultimate Warrior και Rick Rude που είχε γίνει σε παλαίστρα με κάγκελα μέχρι πάνω!!!

Αγαπημενες καλτιες τα αποπανω!
Εμενα μου?ρθαν στο μυαλο κατι επικα καρναβαλια?

Βραβειο Ποζεριας

[SPOILER][/SPOILER]

Βραβειο Ηλιθιοτητας

[SPOILER][/SPOILER]

Βραβειο Γραφικοτητας/Καγκουριας

[SPOILER][/SPOILER]

Εβαλες ολους οσους ειχαν ξεκωλιασει οι Θεοι μου ,Mr Perfect και Rick '‘The Model’'Martel!!!

[SPOILER][/SPOILER]

Nα και πως ειχα νικησεi το 1990 τον καραβλακα τον Big Boss Man.

δέχομαι πιέσεις για να ποστάρω και να μεταλαμπαδέυσω τις αναμνήσεις μου και τις γνώσεις μου 8)
θα θυμηθώ κάτι λοιπόν που σαν πιτσιρικάς με είχε σημαδέψει και με είχε σοκάρει…
ο χόγκαν στο νοσοκομείο 8O

Τελικά όλους τους είχε σοκάρει αυτό το πράγμα; :lol:

:bow2:

μη ξεχνάμε και τον τρουμεταλλο ρέστλερ με το όνομα warlord και την επιβλητική παρουσία κύριοι:!:

Πάντως η παλιά εποχή έδειξε ότι δεν χρειαζόταν να είσαι μοντέλο για να κάνεις καριέρα, δες τον Sgt.Slaughter ή τον Iron Sheik, ακόμα και τον Hogan διάολε. Τώρα στο WWE αν δεν είσαι μοντέλο ή αρκούδα ή γκόμενα έχεις ξοφλήσει. :lol: Υπάρχουν βέβαια κι οι πολύ λαμπρές εξαιρέσεις. Γενικά κάποια στιγμή θα αναφερθώ σε παλαιστές από 2000 και μετά, ευκαιρία είναι.

Πάντως από 80’s-90’s(όσο έχω παρακολουθήσει τουλάχιστον) οι αγαπημένοι μου είναι οι εξής κύριοι:

[SPOILER]

με την πιο θεϊκή μουσική έβερ([U]κλικ[/U])[/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

Καλα ρε jiopa,τι δουλεια εχει ο Ruud Knol εδω μεσα?

[SPOILER][/SPOILER]

Αυτόν τον θυμάστε;

Πέρασε και δεν ακούμπησε, όλο μάπες έτρωγε!!

Όπως και αυτός:

Επίσης, θεϊκό το Summerslam 1990:

Πάντως από 80’s-90’s(όσο έχω παρακολουθήσει τουλάχιστον) οι αγαπημένοι μου είναι οι εξής κύριοι:

[SPOILER]

[/QUOTE]

Με Μοοn παντα λεγαμε οτι ο τυπος απο τους Heart Foundation ηταν ιδιος ο Eric`Adams των Manowar.Ελα ρε μαλακες ιδιος ειναι!!!

Λατρειες…

Kαι μην ξεχναμε την προπονηταρα Bobby Heenan

πάντως βλέποντας ξανά αυτές τις μέρες βιντεάκια κτλ οφείλω να ομολογήσω ότι το wrestilng ΕΙΝΑΙ o hogan.-