Νέα ταινία X-Files!

Ο χρόνος μόλις σταμάτησε να κυλάει…
Ετοιμάζεται η 2η ταινία των X-Files με Ντιουκόβνι, Άντερσον και σενάριο από Κρις Κάρτερ και Φρανκ Σπότνιτζ (από τους κορυφαίους σεναριογράφους της σειράς!).
ΠΩ ΡΕ ΛΕΜΕΕΕ!!!:smiley: :respect: :metal: :rockon:

Ωπ! Καλή φάση!!!Ελπίζω να την κάνουν πραγματικά καλή και όχι καμιά αρπαχτή!

Yup. Τα καλύτερα νέα εδώ και μήνες στον χώρο του κινηματογράφου…

οοοοοοοοοοοο

The truth is out there…:vibrate: :eek: :-#

Κανά νεότερο? Με τους Duchovny και Anderson τι έγινε? Δεν σνόμπαραν λιγάκι τη σειρά και ήθελαν να ξεφύγουν από τους ρόλους των Mulder και Scully ? Ειδικά ο πρώτος, ο οποίος παρεπιμπτόντως παίζει σε μια νέα σειρά το Californication, αν δεν κάνω λάθος. Ελπίζω η ταινία να είναι καλύτερη από την πρώτη, η οποία καμμία σχέση με τα καλά επεισόδια δεν είχε.

Ναι μωρη ταβλα Γκιλιαν ΝΑΙ!!!

8O :metal: :blues:

Ωραια νεα.Ελπιζω να βγει ανταξια της σειρας!

ειμαι φαν της σειρας…βασικα διαβασα κατι δηλωσεις του chris carter οτι θα ναι ξεκαρφωτο το επεισοδιο και δεν θα ναι συνεχεια του 9ου κυκλου
(παρεπιπτοντως η αγαπημενη μου σεζον ειναι με διαφορα η 1η)
μεχρι την 6η ειναι πολυ καλες οι σεζον
μετα τα επεισοδια κουραζουν λιγο μερικα αλλα ομως γ…ε!
παντως μερικα επεισοδια ηταν ακυρα και πολυ γελοια
με υποτιθεται χουμοριστικο χαρακτηρα
αυτο με χαλασε τρελα…
και για να επανελθουμε στην ταινια δεν νομιζω να παιζουν ο ντογκετ και η ρειες

Σίγουρα δε θα είναι ο Ντόγκετ και η Ρέις.
Για μένα ήταν η 3η η καλύτερη περίοδος. Επίσης, εμένα μου άρεσε που από την 5η είχαν κάποια χιουμοριστικά επεισόδια. Πχ, το επεισόδιο της 5ης περιόδου “Bad Blood”, είχε φοβερό χιούμορ και πολύ γέλιο.

ποιο ηταν?δεν θυμαμαι τιτλους μονο σε επεισοδια που μαρεσαν
χιουμοριστικο αυτο που μαρεσε πολυ ειναι ενα στην 7η σεζον νομιζω με εναν που επαιρνε διαφορες μορφες(οποια ηθελε) και πηδουσε ετσι οποια ηθελε!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

[I]«Η αλήθεια είναι εκεί έξω» και σύμφωνα με τους παραγωγούς της νέας κινηματογραφικής ταινίας των «X-Files», θα… αποκαλυφθεί στις 25 Ιουλίου, ημέρα πρεμιέρας της στις Η.Π.Α.

Μέχρι τότε αυτά που γνωρίζουμε, είναι ότι στους πρωταγωνιστικούς ρόλους βρίσκονται και πάλι ο David Duchovny και η Gillian Anderson, ως πράκτορες Mulder και Scully, ότι τη σκηνοθεσία έχει αναλάβει ο δημιουργός της διάσημης τηλεοπτικής σειράς Chris Carter και ότι την Τετάρτη (26/2) προβλήθηκε σε Φεστιβάλ των Ηνωμένων Πολιτειών, το επίσημο τρέιλερ της ταινίας.

Η υπόθεση, θα τοποθετείται χρονικά, έξι χρόνια μετά το τέλος της σειράς και θα αποτελεί μια αυτοτελή ιστορία, πιθανότατα όχι άμεσα συνδεδεμένη με τη φιλολογία περί εξωγήινων αλλά περισσότερο με το «τέρας της εβδομάδας», το concept που ακολουθούσαν τα τηλεοπτικά επεισόδια του «X-Files».

Αναμένεται να απαντηθούν ερωτήματα, όπως το αν το παιδί της Scully είναι φυσιολογικό, και όπως διευκρίνισε ο Frank Spotnitz που γράφει το σενάριο μαζί με τον Carter, η ταινία θα είναι πιστή στην όλη φιλοσοφία των «X-Files».

Ο τίτλος της ταινίας παραμένει άγνωστος, με το δημιουργό της να δηλώνει ότι «ξέρω ποιος θέλω να είναι αλλά η παραγωγός εταιρία έχει τις δικές της ιδέες».

Στους συμπρωταγωνιστικούς ρόλους των νέων «X-Files» (που έρχονται δέκα χρόνια μετά την πρώτη ταινία), εμφανίζονται ο Billy Connolly, η Amanda Peet και ο ράπερ Xzibit.
[/I]http://www.cosmo.gr/Cinema/USA/192962.html

Αντε να δουμε τι θα δουμε…

τπτ καινουργιο νεο δηλαδη…




Δεν ξερω wtf,με βγαζουν μονο στο imageshack.us,τεσπα.

Εμένα μου τις δείχνει κανονικά… Καλοκαίρι νομίζω βγαίνει η ταινία;

24 Ιουλιου σε μας

και σε μενα δεν τις δειχνει οταν τις κλικαρω…

Ρε παιδιά εμένα μου τις εμφανίζει κανονικά από εδώ. Πετάξτε τα μπουρούχια σας που τα έχετε βαφτίσει “υπολογιστές” και ξαναπροσπαθείστε με καινούριους…:stuck_out_tongue:

:smiley: :smiley:
τελος παντων …υπαρχει τιποτε αλλο απο αυτο που βλεπουμε?

εγω βλεπω την Σκαλυ πιο ομορφη και αδυνατη και τον Μολντερ πιο παχυ (αφου ειναι μετα απο 6 χρονια…)