X-files

Υπάρχει εδώ μέσα κάποιος fan των X-files? ;Έτσι να πούμε κάτι για την σειρά. Εμένα μου την έσπασε που ο Antenna μπήκε στο κόπο να δείξει όλα τα επεισόδια των 8 κύκλων και να μην δείξει τον τελευταίο κύκλο, κάνοντας παράλληλα εκνευριστηκά spotakia για την άφιξη των καινούριων επεισοδίων. :evil:


The truth is out there!
Trust no one!
Resist or serve!

Ηρέμισε καλέ μου Μόλντερ!

Τι να ηρεμίσω, είναι προφανές πως η αμερικάνικη κυβέρνιση κάνει το παν να συγκαλύψει την ύπαρξη εξωγήινων, με το να σταματήσει την προβολή των X-files στην Ελλάδα! :o 8O

Asteeeeri moy pws to katalaves re 8hriiio???Metaxy mas zoun anamesa mas… :stuck_out_tongue:

Όχι μόνο ζούνε μεταξύ μας, αλλά έχουν και υψηλά πόστα (βλέπε George Bush Junior, στην κοσμάρα του ζει ο τύπος-κόπανος) :roll:

den nomizw na einai toooso vourla oi exwghinoi… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: padws ta x files k pou ta vazei an ta vazei o antenna pada meta ta mesanyxta…Den exw katalavei tlk ti exei ginei me thn adelfh tou molter…Ekei pou paw na vgalw nohma tsouuuup ta kovei o Antenna :frowning: :?

Να σου εξηγήσω. Λοιπόν βασικά νόμιζε πως την απήγαγαν εξωγήινοι, μετά νόμισε πως την είχε απαγάγει ένας δολοφόνος μικρών κοριτσιών, μετά πως είχε πεθάνει αλλά τελικά ήρθε η αλήθεια και έδειξε πως την αδερφή του Mulder την παρέδωσε ο πατέρας της στους εξωγήινους για να σώσει τον πλανήτη! :wink: ;

vlakeia…xenrwsa eleeina poly… :?

Ναι αλλά αν δεις το επεισόδιο θα δεις πως το παρουσιάζουν με ένα τρόπο που θα έλεγες, και εγώ το ίδιο θα έκανα στην θέση του. Μην ξεχνάμε βέβαια πως ο πατέρας του Mulder δούλευε για την κυβέρνηση και ήταν υπεύθυνος για την άμυνα αποίκησης των εξωγήινων! :wink:

ti kalos mpampas… :stuck_out_tongue: mpas k kykloforei se dvd h seira?

Βεβαίως, κάθε κύκλος σε ειδικό collector’s edition box των 6 DVD. Μέχρι τώρα κυκλοφορούν στην Ελλάδα όλοι οι κύκλοι ακόμα και ο 9ος που δεν τον έδειξε ο Αντένα. :evil: Μόνο που μέχρι τώρα δεν έχω βρεί τον 7ο κύκλο. Αν ξέρει κανείς που υπάρχει, please help me! :roll:

Από ότι άκουσα βγαίνει και δεύτερη ταινία X-files. X-FILES 2. Γιούπιιιιιιιιι :o

Προς κάθε ενδιαφερόμενο… Ο Αντ1 άρχισε ξανά την προβολή της σειράς, προβάλοντας τον τελευταίο κύκλο (9) κάθε Κυριακή ώρα 00:30. Ωραίες ώρες βρίσκουν…

ΚΑΛΑ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΕΛΙΟ…ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ(ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ) ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΧΑΖΕΣ ΩΡΕΣ ΕΝΩ ΣΤΙΣ 9 ΒΑΖΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΑ@#$%ΕΣ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΣΟ ΤΖΑΤΖΙΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ Χ-FILES ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ;

Οσο πιο αργα τα Χ-FILES τοσο καλυτερα ατμοσφαιρικα

ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ…ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΤΑΞΟΥΝ 3 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΟΤΙ Η ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟΥ FAME STORY ΒΓΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ!

Εχεις δικιο…Θα σβησω το ποστ μου να μην τους βαζω ιδεες

ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΗΞΕ

Την εποχή που είχε πρωτοβγεί η σειρά είχα πορωθεί τρελά! Μετά γύρω στον 5ο-6ο κύκλο άρχισα να χάνω την εξέλιξη μιας και δεν τα έδειχναν και στην τηλεόραση! Πέρυσι πάντως νοίκιασα και είδα το τελευταίο επεισόδιο και συγκινήθηκα :cry: !!!
Αυτό που μ’αρέσει στη σειρά είναι πως, αντίθετα με ό,τι πιστεύουν οι πιο πολλοί, στη διάρκεια των 9 ετών που διήρκησε άλλαξε 2-3 φορές στυλ. Αρχικά ξεκίνησε ως απλές ιστορίες μυστηρίου, μετά έβαλαν αρκετό μαύρο χιούμορ μέσα, στη συνέχεια έμπλεξαν λίγο και τα συναισθήματα και τις διαπροσωπικές σχέσεις, και τις τελευταίες περιόδους (απ’ όσο έχω δει δηλαδή) το γύρισαν στο πιο σκοτεινό/ψυχολογικό θρίλερ! Αν προσέξετε στα επεισόδια που δείχνει τώρα ο Ant1, σπάνια φαίνεται το φως της ημέρας…πολύ μαυρίλα!! Κάποια στιγμή πρέπει να αγοράσω τα DVD…

Turin, σχετικα με ώρα 3 που λες, μη το γελάς γιατι πριν 2 χρονια ο Αντ1 παλι το είχε ωρα 12 μετα 1 και έφτασε στις 3 και τέλος κόπηκε γιατί είχε μειωμένη τηλεθέαση. Γιατί άραγε?
Μήπως δεν έβλεπαν όλοι οι νυχτοφύλακες Αντ1???