X-MEN : Days of future past

αν και εχουμε καιρο ακομα
ελατε να προετοιμαζομαστε σιγα σιγα

εχουμε τις πρωτες αφισες

και ναι
θα εχουμε και sentinel
(απο stand στο comicon)

και δεδομενου της ιστοριας που πανε να αναπαραγουνε
και του singer στην σκηνοθεσια

who isn’t exited???

Καύλα λέμε!

Singer μετά από μερικές αποτυχίες ελπίζω να μας δώσει κάτι καλό.

Νομίζω πάντως πως πρέπει να ανοίξουμε ένα thread για super hero movies να μην υπάρχουν ξεχωριστά για κάθε έναν.

Αν και μου άρεσε το βάθος του First Class, δεν ενθουσιάζομαι και τόσο, προτιμώ τους X-Force. Βλέπωντας και το roster στο imdb νομίζω παρατηρούμε προώθηση του χαρακτήρα του Quicksilver, αφού θα παίζει και στο δεύτερο Avengers. Ελπίζω να μην είναι μόνο Warpath, Bishop, Blink οι καινούργιοι, να προσθέσει κι άλλους.

Κατσε γιατι πανε και για x-force ταινια…Ο quicksilver του x-men και των avengers ειναι διαφορετικος εω το μεταξυ…

Ναι το έγραψα κι [U][B]εδώ[/B][/U] για τη ταινία X-Force. Πόσοι Quicksilver υπάρχουν; Εγώ μόνο το γιό του Magneto ξέρω. Εκτός αν εννοείς διαφορετικό ηθοποιό.

Το γράφω εδώ επειδή δεν ξέρω που να το βάλω: ετοιμάζεται ταινία justice league…

Ένα όνειρο γίνεται πραγματικότητα

Αλλος ηθοποιος σιν οτι στους avengers δεν μπορουν να αναφερουν οτι ειναι mutant και οτι ο μαγκνιτο ειναι ο πατερας του…

γιατι δεν μπορουν να αναφερουν οτι ειναι μεταλαγμενος?
πως θα δικαιολογησουν τις δυναμεις του?

Θα βρουνε τροπο…Απλα οτι αφορα με mutants και x-men τα εχει ολα η fox και δεν επιτρεπε να αναφερθει τιποτα σχετικο με αυτο.Whedon εισαι,τροπο βρισκεις…

το ποσταρω εδω.
Η καλύτερη σκηνη του The Wolverine είναι η post-credits scene
ΚΑΒΛΑ

νεες αφισουλες

και δω sentinels? nice…:smiley:

γιατι που αλλου εχει sentinels?

στο 2o avengers λογικα λογω ultron.

http://www.youtube.com/watch?v=Gq0iV18rCAk

(εννοείται δεν είναι trailer)

double post, αλλα επρεπε να το βαλω εδω

στο ρολο του τρασκ που φτιαχνει τα sentinels, ο τυριον :smiley:

ρε dead ιδια στιγμη το ειδαμε? χαχαχαχα

με χαλαει η μορφη των sentinels.

τα θελω οπως στα comics ρε γαμωτο.

Τελικά άργησα αλλά ενθουσιάστικα κι εγώ με το νέο X-Men. Όμως δε θέλω Bolivar Trask και Sentinels για κακό, θα προτιμούσα Mister Sinister αν και δε νομίζω πως ταιριάζει στην ιστορία, με Cable για πρωταγωνιστή. Και το επόμενο να είναι το X-Men: Age of Apocalypse.

καπου να διαβασω τι παιζει με αυτα τα sentinels; γενικα για σπρωχτε με σε μια σωστη κατευθυνση