Xaiρε σιμφουριτεσ & σιμφουριτισεσ -rock n' roll ain't noise pollution!

ΗΑΙL ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!:slight_smile:

Καλως σας βρηκα λοιπον!!! γραφτηκα πριν κατι εβδομαδες sto forum αν και το rocking.gr το επισκεπτομαι συνεχεια απο παλια!
Ακουω τα παντα σχεδον απο classic rock μεχρι ακραια metal σκηνη(επιλεκτικα οπως DEATH,BATHORY,AMON AMARTH ας πουμε)

πρωτα πραματα που ακουσα ηταν Black Sabbath ,Deep Purple kai Nazareth και αν και πειραματιστηκα αρκετα στη συνεχεια κατεληξα και παλι να ακουω(και θα ακουω μεχρι να πεθανω!!) rock&metal ( Back to The Roots-Heavy Metal Rules!!! —grave digger ντεε!!–)
:metal:
Αγαπημενες μπαντες(τυχαια σειρα-περιπου-)= IRON MAIDEN , METALLICA, BLACK SABBATH(ME ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ!!), MOTORHEAD,AC/DC,DEEP PURPLE, RAINBOW(DIO εποχης),URIAH HEEP, THIN LIZZY,WHITESNAKE, παλιους EUROPE, HELLOWEEN,ICED EARTH,BLIND GUARDIAN,CANDLEMASS,HEAVY LOAD,MANOWAR,WARLORD,OMEN,JUDAS PRIEST… καλα-καλα σταματαω +δεν θα γραψω για τις Underground!!!

ΥΓ Παντως πιστευω οτι οι NEVERMORE,SLOUGH FEG,AMON AMARTH,STORMWARRIOR,METAL INQISITOR,SPIRITUAL BEGGARS & MASTODON (σαλατα αφτα που ακουω ε???) ειναι απο τα καλυτερα νεα φρουτα the last 10 years(περιπου)…

ΥΓ2 ειμαι πολυλογας το ξερω,μην βαρατε…

Σε πάω πολύ εσένα! Και ας δεν ακούς προγκ! :smiley:

χεχε με επιασες!!!ναι απο prog δεν…

παντως οι Rush μου ειναι ιδιαιτερα συμπαθεις…:-k

Hey βροντοφώναρε πολεμιστή της Βαλχάλα, καλώς όρισες, καλά και ορεξάτα ποστ να έχεις!!! :slight_smile:

Καλωσήρθες κ να είσαι έτσι πολυλογάς !

XAIΡΕ ΣΙΜΦΟΥΡΙΤΕΣ & ΣΙΜΦΟΥΡΙΤΙΣΕΣ

Ο Γουορλορντ ειναι η Δεβορα!

welcome8)

οχι ρε μαγκες !!!#-o :lol: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΕ ΛΕΝΕ!!! παντως πραγματι απο εκει μαλλον πηρα το XAIΡΕ ΣΙΜΦΟΥΡΙΤΕΣ & ΣΙΜΦΟΥΡΙΤΙΣΕΣ!!!

γεια σου ρε πολεμαρχε, γουελκομ και απο εμενα. 8)

Kαλωσήρθες. Ωραία ακούσματα έχεις.:slight_smile:

καλωσορισες μαν. :slight_smile:

για κακο το λες αυτο; :stuck_out_tongue:

Ναι ήρθε αυτή η μέρα. Ο αγαπητός Ιωάννης θα αρχίσει να ακούει μουσική! :yahoo: :stuck_out_tongue:

Γουελκαμ ρε μαχητή του αγέραστου μετάλλου. :smiley:

Γεια σου Παναγιωτακη…:smiley:
Καλωσηρθες στην μεγαλη,θεοτρελη στρουμφοπαρεα μας…:stuck_out_tongue:

Welcome warlord.Δυναμικη αρχη εκανες.Καλα να περασεις.

Γεια σου ρε αλάνι

sign-:oops: Συνεχια ξεχναω να συμπληρωσω κατι…

ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ :papas: :papas: κτλ. ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΥΣ SAXON ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ GROUPS! ! ! ! !
ουφ,αυτα… :rockon: