Γειά! xDDD

Χμμμ, με λένε Ζωή και μου αρέσει αρκετα η metal, βασικά οτιδήποτε σε πιο rock φάση…Θέλω πολύ να μπω σε συγκρότημα, αλλα το θέμα είναι ότι ούτε φωνη a la Tarja Turunen έχω, ούτε παίζω κάποιο μουσικό όργανο… :stuck_out_tongue: Οπότε μάλλον θα συνεχίσω να πορώνομαι με τη μουσική μέχρι τελικής πτώσης!
Θα χαρώ να μιλήσω μαζί σας
Γειά χαρά! :slight_smile:

για απο εμενα.και εμενα μου αρεσει το metal και θελω να παιψω drums αλλα βαριεμαι να ξεκινισω.Και εγω καινουργιος ειμαι χθες εκανα profile

καλως μας βρηκες

απο πού είσαι? :slight_smile:

καλως ηρθες!!!
και συνεχισε να πορωνεσαι
αααα…βλεπω ο νταεμον εβαλε και εικονιτσα…

όταν τελειώσεις με το demo, θα μου στείλεις κάνα κομμάτι? μ’αρεσει να ανακαλύπτω νέες μουσικές!:slight_smile:
τι είδος είναι?

Αθηνα εσυ?

ρε πεφτουλα…
ασε τη κοπελα.δεν προλαβε να μπει

:smiley: ευχαριστώ…καμιά σχέση με Κώ? :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχχα!

κοιτα ποιος μιλαει αυτος που την πεφτει στις 13χρονες ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΣΜΕ εγω απλη σιζιτιση κανω

ποιο ντεμο////γνωριζομεθα???

από Βόλο.

και γω ρε…

καμια απολυτως…γενικα καμια σχεση με αιγαιο.
το κως προερχεται απ το επιθετο μου

εσύ εχεις μήνυμα: reording first demo! :smiley:
αλλά η αλήθεια είναι το χω το χάρισμα το προφητικό :stuck_out_tongue:

αυτο το ρεκορντινκ φιρστ ντεμο παει αναλογα με τα ποστ αλλα ασχετα απο αυτο κατι ηχογραφω αλλα ασχετο με ροκ και μεταλ

Πήξαμε στις “απλές συζητήσεις” βλέπω… :smiley: Με μένα γιατί δεν κάνετε ποτέ “απλή συζήτηση”;;; :cry:

(καλωσήρθες lacryma christi! :slight_smile: θες να σου κάνω μια “πολυσύνθετη” συζήτηση; 8) )

οκ, την κάνω τώρα, είμαι πτώμα…Καληνύχτα σε όλους!

Δεν είναι αναγκη να πλακώνεστε live στο φόρουμ…υπάρχει και το μεσσεντζερ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Oποια θέλει τα τηλέφωνά τους να μου το πει!!