Xronia pola eleannaaaaa!

Χρονια πολλα Ελεαννα!!!
Σου ευχομαι οτι επιθυμεις να το βρεις στη ζωη σου. Οπως επισης και να δεις τους Metallica, Within Temptation, 30 seconds to mars, 3dd και 3 days grace ζωντανα!!!
Και να θυμασαι πως η ζωη ειναι σαν μια ροκ μπαλαντα…

αν και σε ευχαριστω παρα πολυ!!! δεν νομιζω οτι θα τους δω live μονη μου…κανονισε κακομοιρα μου και δεν ερθεις θα σε σφαξω…στο κατω κατω ποιον θα πριζω με τις αποριες μου…8O οχι πες μου γινεται να περασει μερα χωρις να πεταξω μια απορια…??? :-k ευχαριστω…:stuck_out_tongue: να με χαιρεστε…(ειναι προεραιτικο)

Xronia pola, πολύχρονη και ότι επιθυμείς!:slight_smile:

Και από εμένα! :smiley:

Χρόνια σου πολλά!!!Να είσαι πάντα καλά και να σε χαίρονται όσοι σε αγαπάνε!:slight_smile: Ό,τι επιθυμείς!

ευχαριστω πολυ…παρα πολυ…:smiley: :smiley:

Χρόνια Πολλά με υγεία και αγάπη .:slight_smile:

πολύχρονη και πραγματικά σου εύχομαι να δεις τους Θεούς!!

χρονια πολλα!!!1:)

Καρδουλα μου χρονια σου πολλα!!! Ευχομαι να εισαι παντα ευτυχισμενη και χαρουμενη… Συγνωμη για σημερα κιολας… Αλλα ξερεις οτι ειμαι ολιγον αλλου… Θα σε χαιρομαστε για πολλη ακομα!!!:smiley:
Και μην ακουω βλακειες… Θα σε παρω να δουμε τους Iced Earth … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

δεν θελω να παω σε iced earth …μου φτανει που θα ζησω τοσο ωστε να σας πρηζω για το συγγραφικο μου ταλεντο…ευχαριστω παρα πολυ… θα ζησω να με ζαιρεστε
:lol:

Χαχα. Δεν ειπα αν θες αλλα οτι θα σε παρω…:stuck_out_tongue:

Χρονια πολλα κι εδω!

χρονια πολλα κι απο κει

Μετά το απο δω και το απο κει τι πάει? :-s

Τέλος πάντων, εύχομαι υγεία και χαρά! (απο κάπου κειδώθε ας πούμε)

Χρόνια πολλά και καλά!!!:smiley: