Πρόβλημα στο yahoo!

Παιδιά από χθες, ξαφνικά, έχω πρόβλημα στο να τσεκάρω στον υπολογιστή της δουλειάς τα mail μου στο yahoo.gr. Βάζω κανονικά user name και τον κωδικό και μετά μου βγάζει με κόκκινα γράμματα:

The browser you’re using refuses to sign in. (cookies rejected), εμφανίζοντας πάλι το πινακάκι για να προσπαθήσω ξανά αλλά τίποτα…Να σημειώσω ότι στον απέναντι υπολογιστή δεν υπάρχει πρόβλημα. Αλλά δεν κάθομαι εγώ :frowning:

Επίσης δεν μπορώ να μπω στην σελίδα μου στο myspace. Πληκτρολογώ το mail και δεν μου το αναγνωρίζει. Όποιος ξέρει κάτι ας μου πει γιατί αυτό πρώτη φορά το βλέπω αυτό.

Ευχαριστώ :slight_smile:

α) θα σου το μεταφέρω στο τόπικ με τους υπολογιστές, πρώτον γιατί εδώ είναι για απορίες & προβλήματα σχετικά με την ιστοσελίδα μας και δεύτερον γιατί εκεί οι κομπιουτεράτσηδες του φόρουμ θα σου πουν τι και πως στο πιτς φυτίλι

β) μήπως τα “κλείδωσαν” από τη δουλειά σου, ώστε να μη μπαίνεις;

το yahoo εχει μια νεα υπηρεσια που μπλοκαρει την κακογουστια.
Τσεκαρε το :smiley:

:cold::cold: Αρκετά είναι πεσμένη η θερμοκρασία αυτές τις μέρες…μην την ρίχνεις κι’ άλλο :lol:

Α…οκ thanks. Δεν νομίζω να το κλείδωσαν…:-k

Τι browser χρησιμοποιεις μοτζιλλα ή εξπλορερ?

ενεργοποίησε τα cookies (και ένα clear cache θα ήταν καλή ιδέα)

Σ’ ευχαριστώ…αυτό ήταν τελικά ( ο γιός του boss είχε μπλοκάρει τελείως τα cookies) οπότε πήγα internet options, privacy και έβγαλα το block all cookies και το έβαλα κάπου στο medium…

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά…:smiley:

u r welcome…:slight_smile: