Πωλείται κιθάρα Yamaha Erg 121 στα 90 ευρώπουλα

Πουλάω λοιπόν την πρώτη μου κιθάρα, μια Yamaha Erg 121:

http://media.photobucket.com/image/yamaha+erg+121/crie05/yamaha_20erg121gp_202.jpg

Αυτή είναι χοντρικά, αν κάποιος ενδιαφερθεί μπορώ να του στείλω μερικές φωτογραφίες.
Είναι μια κιθάρα που απευθύνεται σε αρχάριους, αλλά νομίζω οτι είναι μια πολύ καλή λύση για αυτό το σκοπό. Εμένα πάντως μια χαρά με είχε βολέψει! Την ευχαριστήθηκα χωρίς να της βγάλω το λάδι! Βρίσκεται σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση. Την έχω 3 χρόνια, αλλά δεν έχει ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ… Βεβαίως και κάθε έλεγχος είναι δεκτός και επιθυμητός. Μόνο για αγοραστές απο Αθήνα, ώστε να έχουμε ευκολία στη συναλλαγή. Η τιμή της είναι στα 90 ευρώπουλα και τη δίνω σκέτη, χωρίς θήκη και ζώνη. Οπότε με το υπόλοιπο δεκάρικο πάρτε καμιά θήκη:p

Επικοινωνία με p.m.

Up ε!

Up!!!

Ελα μην ξεχνιέστε!

Up. Υπήρξε κάποιο ενδιαφέρον. Αν επικοινωνήσει το παλικάρι είναι δικιά του, αλλιώς διαθέσιμη. Θα περιμένω λίγες μέρες.

Bump! Η κιθάρα είναι διαθέσιμη, ο ενδιαφερόμενος δεν επικοινώνησε μαζί μου ξανά. Άντε πάρτε τη ρε, δεν είναι οικόπεδο…

Up!!!

Πάρτε τη γαμώ, πάρτε τη να χαρούμε όλοι τώρα στις γιορτές!!! Μα κανένας δεν ψάχνεται για πρώτη κιθάρα;

Θα μπορούσες να κατεβάσεις την τιμή!!!

Να σε ρωτήσω,αν χτυπήσεις την πένα πίσω από τα τάστα (ανάμεσα σε ταστιέρα και κλειδιά) ακούγεται η Ρε η αρμονική δυνατά και καθαρά?

Και πόσο να την πάω ρε αδερφέ, σοβαρά τώρα… Την έβαλα 90 για να μου πει κάποιος 80 και να του τη δώσω. Απλά τα πράγματα. Ε πιο χαμηλά βρίσκεις μόνο κανα γιουκαλίλι στα φανάρια ή didgeridoo στο thomann.
Όσο για αυτα τα περίεργα με τη Ρε, ααααν κατάλαβα καλά τι με ρώτησες τότε η απάντηση είναι ναι. Παρ’όλα αυτά, επειδή είναι κιθάρα και λειτουργεί κάπως σαν την κλανιά, άμα δεν την ακούσεις και δεν τη νιώσεις δε θα καταλάβεις τίποτα.

Δες στο 0:15 τι κάνει ο θεός.Αυτό που ακούγεται είναι μια ‘βρώμικη’ ρε που ακούγεται και σαν ταμειακή μηχανή.Αυτό εννοείς κι εσύ???
Όσο για τα χρήματα και την πώληση,κρίση αδερφέ,τι να κάνουμε…

Γάμησε το βίντεο, δεν το είχα δει. Ναι όντως καλά κατάλαβα λοιπόν, το κάνει unplugged. Βαριέμαι να την καρφώσω και να σου πώ. Πάντως αν κάποιος το θεωρεί απαραίτητο να ξέρει, ας μου το ζητήσει να το κάνω και να του πω.:wink:

Αν το κάνει και ακούγεται καλά θα το σκεφτόμουν για κάποια στιγμή μέσα στο 2011 αν βρω τα λεφτά.Μην το κάνεις τώρα,αλλά αν δεν βρεις αγοραστή μέσα στους επόμενους μήνες την έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου.

ΥΓ: Φαντάσου να το βλέπεις λάιβ :stuck_out_tongue:

Ok. Όποτε θελήσεις μου λες!:slight_smile:

Up!!!

δεν ενδιαφερομαι αλλα γτ μονο 90$??

Για να φύγει

Άντε ρε γαμώ… Έλεος δηλαδή, ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!!! Δεν είπατε τα κάλαντα φέτος; Παίρνετε τη yamaha και playstation 3 με όσα βγάλατε… ΆΑΑΑΝΤΕΕΕ

Έλα και της άλλαξα και χορδές και την περιποιήθηκα και έχει γίνει μούναρος… Για πάρτη σας μόνο

Edit: Όπως έχω ξαναπεί και για 80 δε θα τα χαλάσουμε ε…

Μάγκες τη χάσατε… Επωλήθη! Ας κλειδωθεί παρακαλώ.
Άντε καλά παιξίματα κυρία μου και να την προσέχεις:wink: