Year Long Disaster - "Year Long Disaster"

[B][FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]They know their rock history. If the recognizable names in Year Long Disaster don’t get your attention, the familiarity of the L.A. trio’s riffage will – tight, bluesy metal that sounds as if they swaggered into the middle of a Led Zeppelin-ZZ Top bar fight.

There’s plenty of history in the band’s lineage – the frontman is the son of the Kinks’ Dave Davies. Drummer Brad Hargreaves manned the kit for Third Eye Blind, and bassist Rich Mullins toiled for hard rockers Karma to Burn(σ.σ:sdfkgjdfkjbkcldjjfg;) and Speedealer. And Robbie Robertson’s son, Sebastian, manages the band.

Ασελγούν οι παλήκαροι - με την καλή έννοια - και οι έχοντες γνώση θα μυηθούν…[/SIZE][/FONT][/B]

λεπον τρελε παλικαρε κανε την καλη επειδη ξεστομισες μαγικη κουβεντα. επι τοπου και δια ταυτα. ξες εσυ…

Παιζει κανα ραπιντσεαρ λινκ? Σε τορρεντ δεν το βρισκω.

Νταξ, ειναι δισκαρος. Εχει μπολικο Ζεππελιν, αλλα εχει και βρωμια ρε γμτ, γιαυτο το γουσταρω. Μυριζει καργα μπερμπον.:wink:

Entaksei to akouo edo kai 2 bdomades logo eleipsis xronou to epiasa arga kai exo na po to eksis…

[SIZE=“7”]LOCK THE THREAD - POT HAS VOTED[/SIZE]

Aνοιξε το τοπικ ο Ποτ,γουσταρουν οι Ανγκμαρ και Νταζ,ψηθηκε ο Λεντ…ε μαλλον πρεπει να τσεκαρω!:stuck_out_tongue:

Μη φανταστεις, ειναι μεχρι να ξεπερασουν τους 3 δισκους.

Mpaaaa…irthan gia na meinoun. Kati kserei o barbaD…

Eipa oti tous exo dei live?

TA SPANE OLA STO DIABA TOYS

LOCK

Και τους 10 οπαδους συνολο…

Στο riff του προτελευταίου κομματιού γίνεται σεισμός…

http://thepiratebay.org/tor/3960222/Year_Long_Disaster_-_Self-titled_2007_LAME_VBR
torrent? :-s

Τωρα τ’ακουω κι εγω,με ψησατε.
Ρε βλαχο λεντ το σαητ που σου χα δωσει το ξεχασες?

υποθέτω ούτε torrents επιτρέπονται… (στείλε του το από το ΜΣΝ μωρέ :wink: )

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :x :x

Pot me opoia mpanta paiksane kai tha paiksoune sta epomena apo ASG kai meta ginetai sfagi genikos…Panta na tsekareis aytin tin diskografiki, dimiourgei neo reyma pou saronei 8O

Kai tou xronou panta tetoia!

Tώρα να πω ότι απ’ ότι έχω τσεκάρει το ASG μ’ άρεσε καλύτερα από το YLD?
Sorry που θα σας την σπάσω αλλά το YLD το βρίσκω απλά ωραίο. Και είναι καθαρά θέμα προσωπικού μου γούστου… Bέβαια, είμαι σίγουρος ότι οι ειδικοί επί αυτής της σκηνής κάτι παραπάνω θα ξέρουν που το εκθειάζουν.8)

μετά από προτροπή του ποτ τσέκαρα τα παλικάρια (έστω κ καθυστερημένα) κ ροκάρουν άγρια. Εξαιρετική κυκλοφορία !

Ρε σεις και μενα μ αρεσαν πολυ.
Χοκαμ μην τους ακουσεις καν,δεν εχει νοημα.:lol:

Καλοι ειναι,αν και δεν αφιονιστηκα κιολας.Αξιζει ομως μερικες ακροασεις ακομα το δισκιο.

Paidia ti epathe to agori mou? Mia xara ton eixa afisei, ti tou kanate alites? 8O