Yellow!

Yellow everybody! Είμαι ο Σπύρος και είμαι καλά. Αν είστε καλά και εσείς, blink twice :wink:

Anyway, μιας και έμαθα προσωπικά κάμποσους από εδώ μέσα από τις αθλοπαιδιές του φόρουμ, είπα να μάθω και τους υπόλοιπους. Κήπ ρόκιν!! :yahoo:

ναι, αυτός είναι ο φίλος dude no1, καλά καταλάβατε.

άντε να δηλώνεσαι μόνος σου από δω και μπρος γιατί με χεις κουράσει…

ο μοναδικος ανθρωπος που σκοραει στην επιθεση ενω παραλληλα αμυνομενος αποκρουει σουτ πανω στη γραμμη…χαιρετω τον chuck norris της φορουμομπαλας, καλα ποστς και τα σχετικα
\m/

Μα καλά, ποιός θα ήθελε να αυτοπροσδιορίζεται ως φίλος dude? (και ΟΧΙ, το φίλος #1 δεν είναι πιστευτή δικαιολογία)

Θένκς για το γουορμ γουελκαμ Lupin. Αυτό που μένει πλέον είναι να συνδέσω nicknames με πρόσωπα και ποιός ξέρει, για αντιπαλους που συμπαθώ μπορεί να αντιστρέψω την απόδοση μου: να σκοράρω στην άμυνα και επιτιθέμενος να διώχνω τα σούτ πάνω στη γραμμή :lol:

Σπυυυύροοοο!
Ουουουου!

welcome! :wink::wink:

Bρε καλως τον! Ο ανθρωπος που βρισκοταν σε ολες τις γραμμες του γηπεδου ταυτοχρονα :p.

Καλη διαμονη :slight_smile:

Καλά, χαλαρώστε, δεν είναι και τόσο καλός παίκτης… :stuck_out_tongue:

Καλώς ήρθες φίλος!

δεν ξέρω πόσο καλός είσαι στην μπάλα(και ποτέ δεν θα το μάθω), αλλά wellcome…
σκούπισε και τα πόδια στο πατάκι…

και μετα ριξε την λιστα σου εδω…
http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17295

*ακόμη δεν ήρθε ο άνθρωπος…

Ευχαριστώ παίδες για το καλωσόρισμα :smiley:

ωραία λιστα…

in flames-s.t.y-e …8)

*ε όχι και γερός…δηλαδή σε 1 χρόνο θα είμαι γερός.?/?
ανασκεύασε

Γερός δεν ξέρω, εξαρτάται από τη σημερινή σου κατάσταση και τα προγραμματισμένα χειρουργεία σου για τον επόμενο χρόνο. :stuck_out_tongue:

Επιστρέφοντας οντόπικ, για το γέρος δεν είναι ηλικιακό παρά μουσικοχορευτικό το κριτήριο. Ξέρεις πόση ώρα μου πήρε να βρώ 20 σιντιά μετά το 2000 (και ούτε αυτό δε μπόρεσα να κάνω χωρίς edit :p).

γουελκαμ κ απο μένα!! καλά ποσταρίσματα:D

χαχαχαχα…γράφω με προτάσεις λέξεων και συνήθως η πρώτη είναι πάντα λάθος…
τουλάχιστον έχεις χιούμορ…:smiley:

βελκαμ και απο μένα?
τι ακούς?

Θένκς ρε crimson, ‘τουλάχιστον’ έχω χιούμορ… :S τι μου λείπει δλδ :sniff:

Μπερδεγουέι alex, να φανταστώ ότι είσαι πατριώτάκι Γιαννιώτης? Τώρα μόλις έβαλα το Χ-Factor Μέηντεν μπας κ κάνουμε κ καμιά δουλειά παράλληλα γιατί με τα υπόλοιπα μόνο δουλειά δεν κάνω… :slight_smile:

χαχαχαχα…το είπα σε στυλ ευτυχώς που το πήρες στην πλάκα και οχι να πεις τι αμπαλοι κυκλοφορούν εδω μέσα…:stuck_out_tongue:

το x-factor Γαμει.!

*άνετα ανήκεις εδώ μέσα.:smiley:

πες μου οτι είσαι Γιαννίωτης?μένεις Γιάννενα?φοιτητής?σε ποιά σχολή?1οέτος?

ας μ πει καποιος τουλάχιστον.
Ναι γιαννιώτης είμαι

Δυστυχώς άργησες…ξέρω πολύ καλά τι άμπαλοι κυκλοφορούν εδώ μέσα, με την κυριολεκτική σημασία, να είναι μπροστά στο τέρμα και να σουτάρουν στα αποδυτήρια, αλλά τα αγαπάω τα μπαγάσικα :stuck_out_tongue:

@Alex: καταγωγή Γιάννενα, ανεβαίνω πότε πότε…όσο για σχολή, ένσιεντ χίστορυ…